Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чи можна користуватися кометикою при вагітності?

Косметика під час вагітності

Під час вагітності жінці особливо хочеться бути красивою, адже вона відчуває себе повною і незграбною. Але наскільки шкідлива косметика для малюка? Як вона може вплинути на розвиток і перебіг вагітності?

Макіяж

Сьогодні косметику роблять максимально нешкідливою, тому лікарі не забороняють вагітним жінкам робити макіяж. Навіть якщо вам дозволили наносити макіяж, потрібно врахувати те, що стан вашої шкіри може змінитися, адже під час вагітності гормональний фон змінюється. Намагайтеся більш акуратно підбирати для себе косметику, перевіряйте реакцію шкіри на неї. Можна також робити не повний макіяж, а «полегшену версію» - використовувати тільки туш для вій і помаду або рум´яна.

Манікюр

Під час вагітності багато жінок починають особливу увагу приділяти догляду за руками, адже це дозволяє їм почувати себе гарними і привабливими. Але врахуйте, що багато лаків можуть містити шкідливі речовини, які негативно впливають на здоров´я матері і майбутнього малюка, тому їх використання потрібно обмежити. Крім того, засоби для зняття лаку також можуть негативно впливати на дитину. Також не варто нарощувати нігті під час вагітності, особливо акрилові: при їх шліфуванні вагітна вдихає токсичні пари, які не дуже шкідливі для матері, але небезпечні для дитини.Фарбування волосся

Однозначної ради про фарбування волосся немає: одні його забороняють, інші дозволяють. Втім, велика частина фахівців сходиться на думці, що фарбування волосся можливо, якщо ви будете використовувати натуральні барвники або фарби, які не містять аміаку.

Розтяжки

Багато жінок не турбуються про розтяжки під час вагітності. Але при правильному догляді за шкірою розтяжок можна уникнути або зменшити їх. Робити це потрібно зовсім не за допомогою кремів, адже все набагато простіше. Приймаючи душ, чергуйте гарячу воду з холодною, розтирайте шкіру масажною щіткою - і розтяжки вам не загрожують.

Пам´ятайте

Підбираючи косметику для вагітної, будь то декоративна косметика чи засоби гігієни, завжди перевіряйте її на алергічну реакцію. Навіть якщо засіб підходив вам до вагітності, тепер він може викликати у вас алергію та подразнення. Намагайтеся купувати косметику з натуральними інгредієнтами, хоча й вона не завжди може підійти. Не переживайте, що вам доведеться зовсім відмовитися від догляду за собою. Просто зрозумійте, що все що потрібно зробити - це поміняти спосіб догляду, замінити шкідливу косметику більш безпечною.

За матеріалами dababy.ru

>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас