Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розфарбовки: герої "Льодовикового періоду"

Мамонт

Архів із семи картинок з веселими та кумедними героями "Льодовикового періоду". Окрім того, щоб розфарбовувати, можете описувати героїв, їх вирази мордочок, емоції, згадувати моменти мультфільма, одним словом, непомітно розвивати мовлення, пам´ять та вміння аналізувати. Отже, бажаємо цікаво провести час!


Лінивець Саблезубий тигр Горішок для білочки Мамонт
Здивований лінивець Рятуймося Довгошия тварина Піранья


Скачати усі ці розмальовки в архіві (формат А4 - альбомний листок).
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Чому беговел має стати першим велосипедом вашого малюка?

З беговелом вам не буде потрібен триколісний велосипед або додаткові підстраховочні колеса

Що таке беговел?

Беговел – це двоколісний безпедальний велосипед, призначений для навчання дітей, віком від 18 місяців, тримати рівновагу на двох колесах. Після короткого періоду такого навчання діти без проблем і допомоги батьків освоюють їзду на велосипеді.

Дитяча казка: Жабка-художниця

Жабка Кваня мріяла стали художницею. Вона чула, що для цього треба старанно вчитися. Тому Кваня почала ходити на уроки малювання до Бобра.

Як вибрати дитяче взуття

Турботливі матусі і татусі з трепетом очікують дня, коли їхнє маля зробить перші кроки. Але разом із неймовірною радістю цей день приносить і нові турботи: віднині батьки повинні піклуватися, щоб їхня дитина носила тільки правильне взуття. Здавалося б, ну що в цьому важкого? Однак, виявляється, далеко не всі розуміють, за якими критеріями слід обирати взуття для малечі. Недосвідчені батьки, буває, не знають, як вибрати дитяче взуття, і роблять це неправильно, ігноруючи поради ортопедів. А тимчасом лікарі б’ють на сполох: причиною майже 60% випадків плоскостопості є неправильне взуття.

Дитяча казка: Примхливі сніжинки

- Сніжинки, виходьте на вулицю! Скоро Новий рік, а ми без снігу! - покликала Зима.

- Не підемо! У нас наряди немодні, - відповіли сніжинки.

- Та ви у мене красуні! - запевнила їх Зима. - А я вже й річки заморозила, й холодним вітром на землю подула. Для свята тільки вас не вистачає. Виходьте!

- Не підемо! На вулиці холодно, - вередували сніжинки.