Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розфарбовки: герої "Льодовикового періоду"

Мамонт

Архів із семи картинок з веселими та кумедними героями "Льодовикового періоду". Окрім того, щоб розфарбовувати, можете описувати героїв, їх вирази мордочок, емоції, згадувати моменти мультфільма, одним словом, непомітно розвивати мовлення, пам´ять та вміння аналізувати. Отже, бажаємо цікаво провести час!


Лінивець Саблезубий тигр Горішок для білочки Мамонт
Здивований лінивець Рятуймося Довгошия тварина Піранья


Скачати усі ці розмальовки в архіві (формат А4 - альбомний листок).
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Батькам майбутніх винахідників (чи інноваторів)

Не кожен стає успішним вченим, і не кожен успішний вчений стає винахідником, проте історія знає приклади багатьох геніїв, які змогли своїми винаходами змінити нашу планету. І ваша дитина не виняток, бо потенційний геній живе в кожному від народження. Ви можете переконатися в цьому прочитавши історію видатного вченого, який «відкрив» майбутнє більш ніж 50 років тому.

Привчаємо дитину до активного способу життя

Проблема дитячого ожиріння з кожним роком набирає все більшої актуальності в усьому світі. Торкнулася ця проблема вас чи ні, але ви, як відповідальні батьки, повинні приймати активну роль у вихованні і здоровому розвитку своїх дітей. Правильне збалансоване харчування – ключовий фактор, але без фізичної активності розвиток малюка ніколи не буде повноцінним.

Як максимально оздоровити дитину влітку?

Літо – це відмінна пора, яку обожнюють всі діти. І це не дивно. Адже влітку можна і купатися, і бігати, і грати на вулиці, і їсти прямо з городу улюблені фрукти.

Дитяча казка: Хороший дощик

Після сніданку ведмедик Боба з мамою збиралися йти до парку, кататися на гойдалках та каруселях. Раптом почався сильний дощ.