Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Родзинки зміцнюють імунітет, а також лікують безсоння

Виноград

Звідки взимку взяти вітаміни і мікроелементи для зміцнення імунітету? В кінці лютого завжди спостерігається їх дефіцит, через що організм слабшає. А допускати цього не можна. Інфекції не дрімають, навколо лютує грип та інша зараза. Запобігти хворобам можна за допомогою родзинок. Вони буквально консервують у собі літні вітаміни (зберігаються на 70—80%) і мікроелементи (зберігаються на 100%), на які багатий виноград.

Родзинки будуть корисні тому, хто:

— хоче зміцнити імунітет. У родзинках містяться речовини-антиоксиданти, зокрема олеанолова кислота. Завдяки їй клітини не руйнуються під дією вільних радикалів, які нас безперервно атакують, а значить, стає міцнішим весь організм;

— дратівливий, страждає через безсоння, часто скаржиться на поганий настрій. Завдяки вітамінам В1, В2 і В5, які зберігаються в родзинках, і мікроелементу магнію налагоджується робота нервової системи, людина заспокоюється, у неї поліпшується сон.

— страждає на остеохондроз, остеопороз. У зморщених ягодах міститься рідкісний мікроелемент бір, без якого неможливе нормальне засвоєння кальцію, — основного будівельного елементу кісток.

— хворий на анемію. Родзинки — одне з кращих джерел заліза — мікроелементу, який входить до складу гемоглобіну — головного компоненту червоних кров`яних тілець.

Протипоказання. Не рекомендується вживати родзинки при ожирінні, гострій серцевій недостатності, виразковій хворобі шлунку і дванадцятипалої кишки на стадії загострення, цукровому діабеті.


(За матеріалами Сегодня)

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

3 найкращі рецепти для першого прикорму немовлят

Що таке вічні теми? Судячи з останніх даних Google, це – любов, гроші і... прикорм. Адже скільки б не говорили про прикорм, він все одно викликає у мам безліч питань. З чого краще починати? Чому одні мами дають на перший прикорм кашу, а інші – овочі? Як готувати для грудничка? У нашій статті 3 рецепти, рекомендовані педіатрами, які будуть ідеальним прикормом для дітей 6 місяців.

Дітки і солодощі: як виграти цю війну батькам?

В якому б віці дитина не спробувала солодощі, вона буде приємно здивована цим яскравим смаком. Та це тільки початок. Далі малюк буде просити їх все більше і більше, відмовляючись навіть від фруктів на користь шоколаду, тортиків і тістечок. Звичайно, добре було б, якби ми могли захистити дітлахів від всієї шкідливої їжі, але це просто неможливо.

Різдво на носі: торт «Шоколадний глінтвейн»

Глінтвейн – традиційний різдвяний напій, який є дуже популярним і у нас. Знайомий букет ароматів: прянощі, терпкість вина та свіжі цитрусові нотки… будить в уяві святкові образи. А якщо спробувати приготувати торт із улюбленим ароматом глінтвейну? – Вийде дуже смачно! Рецепт ми вже підготували.

Король осіннього столу: рецепти страв із гарбуза

Гарбуз, який є одним із символів осені, сьогодні все частіше з’являється на наших столах, стає популярним інгредієнтом багатьох страв: і супів, і гарнірів, і навіть десертів та напоїв. Така тенденція, безумовно, є дуже позитивною, адже гарбуз є природнім вітамінно-мінеральним комплексом.