Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Батьки благають про шанс на життя дитини

Батьки благають про шанс на життя дитини
 

17 березня Єгорку виповнилось три рочки, та замість подарунків і веселощів дитина знаходиться в лікарні. Хлопчику поставили діагноз Лімфома Беркета. При такому захворюванні стадія розвитку пухлини не визначається, але за симптомами все схоже на 4-ту стадію, адже лімфома росте швидкими темпами (за добу може збільшуватися вдвічі), а метастази вже пішли в кістки.



Наразі Єгорку може допомогти тільки хіміотерапія. Після першого блоку «хімії» пухлина стала меншою, але збільшилася печінка, тож лікарі взялися і за її лікування. А попереду ще 5 блоків хіміотерапії і операція. 30 березня 3-річному хлопчику дали довідку про інвалідність.

Врятувати життя хлопчика можна, підтримавши родину матеріально.

Реквізити для допомоги

Карта Приват банк 4149 4978 2999 3072
Зайцева Ірина (мама)
тел. мами: (068) 192 11 17
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Допоможіть дитині одужати!

Пише Вам мама славної дівчинки Валерії. Моїй доньці 4 рочки і вона потребує термінової нейрохірургічної операції на хребті.

Настя Ульянова потребує невідкладної допомоги

Діагноз: лейкоз

Місяць тому маленьку Настю Ульянову госпіталізували з високою температурою, як пізніше з'ясувалося, її викликав лейкоз.
Будь ласка, допоможіть нашій Насті!

Маленький Денис Тарасов потребує допомоги

Дитина пережила кілька важких операцій і вже 4й місяць перебуває в реанімації. Дитина випила засіб для миття унітазів та отримала серйозний опік стравоходу. Багатодітна сім'я хлопчика з Кривого Рогу шукає гроші на лікування. Ви можете допомогти!

Маленькій Вероніці потрібна Ваша допомога

Привіт Шановні Благодійники! Хочу поділитися історією появи в родині нашої зірочки Веронічки! Вона наша радість і сльози...