Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Як вибрати меблі для ванної кімнати?

Чи облаштовуєте ви ванну кімнату з нуля, або ж просто оновлюєте її інтер'єр, вибір меблів для неї має настільки ж важливе значення, як і для будь-якої іншої кімнати. Всі ці шафки, полички і скриньки грають не тільки практичну роль, але і задають загальний настрій, стиль і колірну гамму інтер'єру ванної.

Як боротися з конденсатом на вікнах

Конденсат на вікнах – серйозна і дуже поширена проблема. І справа не тільки в естетичному вигляді вікон – постійне скупчення вологи на них може привести до виходу з ладу деяких їхніх деталей і механізмів, псування ремонту в будинку і проблем зі здоров'ям домочадців. Крім того, саме ця волога стає головною причиною розвитку в різних куточках настільки шкідливої цвілі. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як же боротися з цим конденсатом, від якого, здавалося б, нікуди не дінешся.

Як обирати керамічну плитку

Всім привіт, з вами Тетяна Зайцева, і я приватний дизайнер інтер’єру. Давайте розберемося, як обирати керамічну плитку. Це не важко, важливо лише знати декілька нюансів.

М´який, середній чи жорсткий матрац – який вибрати?

Жорсткість – один з найважливіших факторів, що впливають на вибір матраца. І якщо вже йому ми приділяємо стільки уваги, то повинні і дізнатися про це більше. Адже, в першу чергу, матрац повинен забезпечувати необхідну підтримку нашого тіла під час сну, але в той же час бути зручним і не дуже «твердим».

Вишиванка для хлопчика або дівчинки – перший оберіг для дитини

Вишиванка для хлопчика – це популярний елемент гардеробу майбутніх козаків.

Все більше юних українців носять вишиванки в повсякденному житті – щодня вони поспішають в них до школи і в дитсадок. Чим можна пояснити таку велику популярність вишиванок серед молоді та дітей?

Поради для мам, які збираються в´язати дитячі речі

Не всі навіть досвідчені в'язальниці беруться за в'язання дитячих речей. Адже шкіра малюків така ніжна, та й з огляду на їхню рухливість, потрібно взяти до уваги і багато інших нюансів. Проте навчившись в'язати дитячий одяг, ви зможете одягати свою малечу у теплі, затишні і унікальні речі. Можливо, варто все ж спробувати? Тим більше що при наших зимах і навіть часто в міжсезоння без в'язаного одягу просто не обійтися.

Дитяча казка: Малюк та Маша

В одному дворі жило-було цуценя. Одного разу воно вирішило, що йому потрібен хазяїн.

«Буду дружити з ним, захищати його», - мріяло цуценя. Тільки де ж знайти свого хазяїна?

Виховання сина: 5 правил сучасного батька

А ви вслухалися в слова популярної пісні групи «Время и Стекло – Ты меня не троль»? Якщо ні, тоді саме час звернути увагу на ці рядки: «В наше время парни стали слабенькими, на мужчин пародиями!». І правда, це актуальна на сьогоднішній день ситуація, в якій ми вирішили розібратися.

Дитяче харчування Friso – найкращий вибір з турботою про вашого малюка

Кожна мама знає, що найкращим харчуванням для дитини є грудне молоко. Педіатри рекомендують годувати малюка виключно грудним молоком до 6 місяців, тільки після цього віку поступово додавати прикорм. Та й в принципі, придумати щось, що краще, ніж материнське молоко, просто неможливо, так як в ньому міститься все необхідне для дитини.

Дитяче оповідання: Несхожі близнючки

Жили-були дві сестри-близнючки, Лія та Мія. Дівчатка були схожими між собою, як дві краплі води. Лише батьки розрізняли їх з першого погляду, а всім іншим потрібен був час, щоб розібратися, хто з дівчат Лія, а хто Мія. А ось за характерами Лія та Мія були зовсім різні.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас