Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Зелені свята, Свята Трійця (частина 2)

Зелені свята – дуже давнє народне дохристиянське свято, яке символізує остаточний прихід літа. Це завершення весняного і початок літнього календарного циклу. В основі Зелених свят тисячі років лежали культ рослинності і магія заклинання майбутнього урожаю.

Як помирити дітей? Спробуй ігри!

Кожна мама двох або більшої кількості дітей коил-небудь (якщо не щодня) стикається зі сварками і конфліктами між дітьми. Крики і з'ясування відносин можуть довести кого завгодно до сказу, тому ми пропонуємо тобі кілька ігрових варіантів вирішення дитячих конфліктів. Головне, пам'ятай, що вирішувати в першу чергу потрібно не "хто винен?", а "що робити?"

Подарки по гороскопу: что подарить мальчику Тельцу?

Мальчик, который родился в период с 21 апреля по 21 мая, растет независимым и сильным ребенком. Тельцом непросто управлять – как молоденький бычок, он упирается до последнего аргумента, и направить такое своенравное чудо можно только любовью, пониманием и деликатной, мягкой поддержкой в его начинаниях.

Як вибрати няню для дитини

Знайти хорошу няню не так вже просто, надто багатьом критеріям їй доведеться відповідати: професіоналізм, любов до дітей, педагогічна освіта і добре серце.

Чим зайняти дитину: 4 захоплюючих гри

Розвиваюча гра для дітей «Світ тварин»

Захоплююча гра для дітей від десяти і більше. Малюки не тільки добре повеселяться, але і вивчать нові слова. Тобі знадобиться тільки м'яч і компанія з 4-6 учасників.

Декретна відпустка - як не відстати від життя

Жінки сьогодні дуже активні. Найчастіше вони не тільки допомагають чоловікам заробляти гроші, але й самі часом стають основним джерелом грошей в сім'ї. Працюючій жінці, яка звикла до активного способу життя, буває дуже нелегко звикнути до спокійного перебігу життя і розміреного існування в декреті.

Етапи розвитку дитини в перший рік життя

Кожна мама з величезним задоволенням спостерігає, як розвивається її малюк, відзначаючи всі досягнення і успіхи, які робить її маленька крихітка. Між тим, багато мам починають хвилюватися, якщо їм здається, що дитина відстає в розвитку. Які основні етапи розвитку дитини першого року життя можна виділити?

Коли дитині потрібен логопед?

Діти дуже не схожі один на одного не тільки зовнішністю і характером, але й особливостями свого розвитку. Одні вже в однорічному віці старанно повторюють за дорослими слова і по сто разів на день намагаються назвати все, що бачать навколо. Інші тільки після двох років починають намагатися вимовляти щось більш складне, ніж дитячий лепет.

Літо і його небезпеки: тепловий і сонячний удар у дітей

Ось і прийшло довгоочікуване літо. А з ним і період відпусток, виїздів на дачу, до моря, в село. Діти отримали можливість більше часу проводити на свіжому повітрі, спілкуватися з природою. Завдання батьків в цей час - захистити дітей від негативних факторів, які можуть завдати шкоди їх здоров'ю, зуміти, в разі необхідності, грамотно надати долікарську допомогу.

Розваги на дитячому святі

Ось і настав такий довгоочікуваний для вашої дитини день народження - ігри, танці, веселощі і звичайно ж купа турбот для батьків. Як же зробити так, щоб діти не занудьгували і щоб всім все сподобалося? Це не так вже й складно.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас