Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Як вибрати няню для дитини

Знайти хорошу няню не так вже просто, надто багатьом критеріям їй доведеться відповідати: професіоналізм, любов до дітей, педагогічна освіта і добре серце.

Чим зайняти дитину: 4 захоплюючих гри

Розвиваюча гра для дітей «Світ тварин»

Захоплююча гра для дітей від десяти і більше. Малюки не тільки добре повеселяться, але і вивчать нові слова. Тобі знадобиться тільки м'яч і компанія з 4-6 учасників.

Декретна відпустка - як не відстати від життя

Жінки сьогодні дуже активні. Найчастіше вони не тільки допомагають чоловікам заробляти гроші, але й самі часом стають основним джерелом грошей в сім'ї. Працюючій жінці, яка звикла до активного способу життя, буває дуже нелегко звикнути до спокійного перебігу життя і розміреного існування в декреті.

Етапи розвитку дитини в перший рік життя

Кожна мама з величезним задоволенням спостерігає, як розвивається її малюк, відзначаючи всі досягнення і успіхи, які робить її маленька крихітка. Між тим, багато мам починають хвилюватися, якщо їм здається, що дитина відстає в розвитку. Які основні етапи розвитку дитини першого року життя можна виділити?

Коли дитині потрібен логопед?

Діти дуже не схожі один на одного не тільки зовнішністю і характером, але й особливостями свого розвитку. Одні вже в однорічному віці старанно повторюють за дорослими слова і по сто разів на день намагаються назвати все, що бачать навколо. Інші тільки після двох років починають намагатися вимовляти щось більш складне, ніж дитячий лепет.

Літо і його небезпеки: тепловий і сонячний удар у дітей

Ось і прийшло довгоочікуване літо. А з ним і період відпусток, виїздів на дачу, до моря, в село. Діти отримали можливість більше часу проводити на свіжому повітрі, спілкуватися з природою. Завдання батьків в цей час - захистити дітей від негативних факторів, які можуть завдати шкоди їх здоров'ю, зуміти, в разі необхідності, грамотно надати долікарську допомогу.

Розваги на дитячому святі

Ось і настав такий довгоочікуваний для вашої дитини день народження - ігри, танці, веселощі і звичайно ж купа турбот для батьків. Як же зробити так, щоб діти не занудьгували і щоб всім все сподобалося? Це не так вже й складно.

Як вибрати перше взуття дитині?

Діти так швидко ростуть! Ще зовсім недавно ви вперше взяли на руки малюка... і ось дитині вже рік! Малюк вже пробує робити свої перші самостійні кроки. Для цього необхідне правильно підібране і якісне взуття - адже стопи малюка ще дуже гнучкі і продовжують формуватися, на незміцнілі ніжки доводиться немаленьке навантаження. Як же вибрати відповідні черевички?

Эффективное лечение ДЦП в Украине

До недавнего времени считалось, что детский церебральный паралич неизлечим. Конечно, полностью восстановить здоровье ребенка невозможно, но своевременная коррекция может значительно улучшить его состояние и подготовить к жизни в социуме.

Як виманити дитину на прогулянку?

Діти-домосіди не таке вже рідкісне явище. У той час як батьки знемагають у чотирьох стінах, і засмучуються, що на таке корисне свіже повітря дитя не виманиш і калачем, їх чада прекрасно себе почувають вдома.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас