Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вагiтнiсть

Календар вагітності

Вагітність і пологи − два дуже важливих етапи в житті усіх батьків. Наш портал розкаже усе, що ви хотіли знати про вагітність і пологи, а також про планування та підготовку до вагітності.
Календар вагітності, стать дитини, група крові дитини, резус-конфлікт та багато іншого: відповіді на усі ваші запитання.

Лазерна епіляція під час вагітності – наскільки це безпечно? (частина 1)

Незважаючи на те, що лазерна епіляція є дуже навіть безпечним методом видалення небажаного волосся, все ж вагітність і годування грудьми є умовними протипоказаннями до даної процедури. Є кілька причин, чому майбутнім і годуючим мамам рекомендується утриматися від видалення волосся лазером.

Оновлюємо гардероб майбутньої матусі зручними та стильним речами

Для будь-якої жінки очікування малюка є найбільш дивовижним та незабутнім періодом у житті. І виглядати у цей важливий для неї проміжок часу вона також повинна бездоганно. Тому про оновлення свого гардеробу (як у діловому, так і в повсякденному, вуличному, стилі) майбутній матусі треба потурбуватись заздалегідь. Ми ж спробуємо вам допомогти у цій досить нелегкій справі і підказати, на які саме модні та стильні речі вам треба насамперед звернути особливу увагу та як не помилитися при купівлі своїх обновок.

«Замовляємо» стать дитини: які існують способи?

На сьогоднішній день існує безліч способів, методик, теорій, які, начебто, допомагають майбутнім батькам «запрограмувати» стать дитини. Деякі з них мають під собою наукове підґрунтя, деякі дуже наївні, з «народним» відтінком, одні сучасні, інші – базуються на давніх знаннях. Чи можна довіряти таким методикам? Звісно, більшість з них не підтверджені жодними науковими дослідженнями і ніхто не дасть вам 100 % гарантії. Але майбутніх батьків, які охоплені ейфорією, знаходяться у передчуття дива, мало цікавить достовірність, вони швидше сприймають усі ці способи визначення статі дитини як гру, цікавий експеримент: чи справді «програмування» працює? Звісно, головне, щоби малюк народився здоровим, але ж так цікаво, кого принесе лелека?

МРТ під час вагітності: чи загрожує вона плоду?

Під час вагітності жінкам доводиться проходити багато обстежень задля того, аби уникнути ряду проблем, контролювати ситуацію та мати повну впевненість у тому, що малюк народиться здоровим. Серед великої кількості різних аналізів, УЗД та інших обстежень, інколи майбутнім матусям призначають МРТ.

Чи можна вагітній продовжувати годувати груддю?

Можливо, когось здивує заголовок статті, адже багато жінок упевнені: поки вони годують груддю – завагітніти другою дитиною не можуть. Це не зовсім так і покладатися на лактаційну аменорею (період природної контрацепції через пригнічення овуляції), як надійний спосіб попередження вагітності не варто.

Втома та набряки ніг під час вагітності – як зарадити проблемі?

В міру того, як животик вагітної збільшується – збільшується і навантаження на ноги. Інколи, через затримку вологи в організмі, ноги починають набрякати. Особливо надокучають такі проблеми влітку, коли через спеку наші ніжки швидше втомлюються. Як можна собі зарадити?

Делікатний догляд: правила жіночої інтимної гігієни

Шкіра та слизові оболонки дуже чутливі, тому вимагають особливого догляду. Дотримуючись простих правил інтимної гігієни, жінка піклується про свою репродуктивну систему.

Що таке «підготовчі перейми», або як зрозуміти, що малюк вже скоро народиться?

Пологи – закономірний фінал вагітності. Організм матері починає готуватися до народження дитяти приблизно за три місяці до визначної події. Підготовка цю проявляється низкою ознак, які жінка, будучи спостережливою, може легко помітити. Які «сигнали» говорять про наближення щасливого дня, коли ви зможете вперше взяти на руки свою крихітку?

Чи завжди «вагітність» = «знижений імунітет»?

Вагітність – особливий період в житті жінки, який супроводжується яскравими чуттєвими станами піднесення і трепету. Проте, нажаль, окрім відчуття щастя та інших приємних емоцій і моментів, які пов’язані з цим періодом, у майбутньої матусі можуть виникнути і деякі недомагання зі здоров’ям. Якісь з них, наприклад, біль у попереку, печія, набряки, задишка і ін. - викликані фізіологічними змінами, але вагітна стає ще й особливо вразливою до різних інфекційних хвороб, як от ангіни, грип, поширеними є і інфекційні кон'юнктивіти при вагітності. Ці недуги інколи переслідують майбутніх мам через зниження імунітету, яке, зазвичай, відбувається під час виношування маляти.

Анемія під час вагітності: як харчуватися, аби швидше подолати проблему

У вагітних жінок часто діагностують анемію, яка характеризується падінням рівня гемоглобіну, особливо поширеним такий діагноз є на останньому триместрі вагітності. Справа в тому, що в організмі вагітної збільшується об’єм крові (досягає максимуму на 29-36 тижні вагітності), а вміст еритроцитів в ній навпаки – зменшується.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас