Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вагiтнiсть

Календар вагітності

Вагітність і пологи − два дуже важливих етапи в житті усіх батьків. Наш портал розкаже усе, що ви хотіли знати про вагітність і пологи, а також про планування та підготовку до вагітності.
Календар вагітності, стать дитини, група крові дитини, резус-конфлікт та багато іншого: відповіді на усі ваші запитання.

Чому майбутнім мамам варто купити подушку для вагітних

Одна з найпоширеніших проблем у майбутніх мам на другому і третьому триместрі – це неможливість знайти зручну позу для сну. У міру зростання животика вам може стати складно і незручно спати в улюбленій позі. Крім того, доктор напевно порадив вам спати на лівому боці, щоб забезпечити необхідне кровопостачання вашого майбутнього малюка. Звичайно ж, сон в одному положенні протягом всієї ночі може привести до болів в спині, стегнах. І якщо ви – з тих майбутніх мам, які страждають від дискомфорту під час сну, найкраще рішення для вас – купити велику подушку для вагітних.

Тяга до їжі під час вагітності: що вона говорить про вас?

Всі ми чули про те, що під час вагітності смаки жінки можуть змінюватися і ставати досить дивними. Вірніше, дивною є тяга до певної їжі, яку, як нам здається, просто неможливо подолати. Всі ми пояснюємо це нестачею певних речовин в організмі майбутньої мами – мовляв, організму (і, відповідно, майбутньому малюкові) чогось не вистачає, і він з розуму зведе, але отримає те, що йому потрібно.

Як знати, що пологи почалися?

Якщо ви вагітні, чим далі, тим більше ви можете почати переживати про те, що пологи почнуться в самому невідповідному місці. Можливо, ви відчуваєте себе дуже недосвідченою і боїтеся не розпізнати ознаки справжніх родових сутичок. Повірте, переважна більшість жінок народжують в лікарні і приїжджають заздалегідь. І коли почнуться ваші пологи, ви про це обов'язково дізнаєтеся.

Як вибирати сукні для вагітних: поради майбутнім мамам

Якщо ви чекаєте на дитину, то напевно розумієте, що зовсім скоро через зростаючий животик увесь ваш звичний одяг перестане вам підходити. А це означає, що вам доведеться оновити гардероб і витратитися на одяг для вагітних. Звичайно ж, ви, як і будь-яка жінка, хочете залишатися стильною і виглядати привабливо під час вагітності, і тут незамінними стануть сукні для майбутніх мам.

Найкращі пози для сну під час вагітності

Можливо, це закон підлості, але саме зараз, коли вам потрібен міцний нічний сон більше, ніж будь-коли раніше, виспатися стає все складніше і складніше (безсоння є однією з найпоширеніших проблем під час вагітності). Влягтися зручніше в ліжку тепер не так все й просто, особливо, якщо ви завжди любили спати на животі, який зараз розміром з кавун.

Лазерна епіляція під час вагітності – наскільки це безпечно? (частина 2)

Факти про лазерну епіляцію під час вагітності

• Під час лазерної епіляції використовується неіонізуюче випромінювання, яке виробляє високу температуру, щоб знищити від кореня небажані волоски, не викликаючи мутацію клітин. Лазер проникає в шкіру тільки на глибину декількох міліметрів, але вироблене ним випромінювання може поглинатися навколишніми тканинами. І в той час, як доведено, що процедура не справляє негативного впливу на здоров'я жінки, лікарі досі не впевнені, чи так це на рахунок плоду, що розвивається.

Лазерна епіляція під час вагітності – наскільки це безпечно? (частина 1)

Незважаючи на те, що лазерна епіляція є дуже навіть безпечним методом видалення небажаного волосся, все ж вагітність і годування грудьми є умовними протипоказаннями до даної процедури. Є кілька причин, чому майбутнім і годуючим мамам рекомендується утриматися від видалення волосся лазером.

Оновлюємо гардероб майбутньої матусі зручними та стильним речами

Для будь-якої жінки очікування малюка є найбільш дивовижним та незабутнім періодом у житті. І виглядати у цей важливий для неї проміжок часу вона також повинна бездоганно. Тому про оновлення свого гардеробу (як у діловому, так і в повсякденному, вуличному, стилі) майбутній матусі треба потурбуватись заздалегідь. Ми ж спробуємо вам допомогти у цій досить нелегкій справі і підказати, на які саме модні та стильні речі вам треба насамперед звернути особливу увагу та як не помилитися при купівлі своїх обновок.

«Замовляємо» стать дитини: які існують способи?

На сьогоднішній день існує безліч способів, методик, теорій, які, начебто, допомагають майбутнім батькам «запрограмувати» стать дитини. Деякі з них мають під собою наукове підґрунтя, деякі дуже наївні, з «народним» відтінком, одні сучасні, інші – базуються на давніх знаннях. Чи можна довіряти таким методикам? Звісно, більшість з них не підтверджені жодними науковими дослідженнями і ніхто не дасть вам 100 % гарантії. Але майбутніх батьків, які охоплені ейфорією, знаходяться у передчуття дива, мало цікавить достовірність, вони швидше сприймають усі ці способи визначення статі дитини як гру, цікавий експеримент: чи справді «програмування» працює? Звісно, головне, щоби малюк народився здоровим, але ж так цікаво, кого принесе лелека?

МРТ під час вагітності: чи загрожує вона плоду?

Під час вагітності жінкам доводиться проходити багато обстежень задля того, аби уникнути ряду проблем, контролювати ситуацію та мати повну впевненість у тому, що малюк народиться здоровим. Серед великої кількості різних аналізів, УЗД та інших обстежень, інколи майбутнім матусям призначають МРТ.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас