Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вагiтнiсть

Календар вагітності

Вагітність і пологи − два дуже важливих етапи в житті усіх батьків. Наш портал розкаже усе, що ви хотіли знати про вагітність і пологи, а також про планування та підготовку до вагітності.
Календар вагітності, стать дитини, група крові дитини, резус-конфлікт та багато іншого: відповіді на усі ваші запитання.

Як знати, що пологи почалися?

Якщо ви вагітні, чим далі, тим більше ви можете почати переживати про те, що пологи почнуться в самому невідповідному місці. Можливо, ви відчуваєте себе дуже недосвідченою і боїтеся не розпізнати ознаки справжніх родових сутичок. Повірте, переважна більшість жінок народжують в лікарні і приїжджають заздалегідь. І коли почнуться ваші пологи, ви про це обов'язково дізнаєтеся.

Як вибирати сукні для вагітних: поради майбутнім мамам

Якщо ви чекаєте на дитину, то напевно розумієте, що зовсім скоро через зростаючий животик увесь ваш звичний одяг перестане вам підходити. А це означає, що вам доведеться оновити гардероб і витратитися на одяг для вагітних. Звичайно ж, ви, як і будь-яка жінка, хочете залишатися стильною і виглядати привабливо під час вагітності, і тут незамінними стануть сукні для майбутніх мам.

Найкращі пози для сну під час вагітності

Можливо, це закон підлості, але саме зараз, коли вам потрібен міцний нічний сон більше, ніж будь-коли раніше, виспатися стає все складніше і складніше (безсоння є однією з найпоширеніших проблем під час вагітності). Влягтися зручніше в ліжку тепер не так все й просто, особливо, якщо ви завжди любили спати на животі, який зараз розміром з кавун.

Лазерна епіляція під час вагітності – наскільки це безпечно? (частина 2)

Факти про лазерну епіляцію під час вагітності

• Під час лазерної епіляції використовується неіонізуюче випромінювання, яке виробляє високу температуру, щоб знищити від кореня небажані волоски, не викликаючи мутацію клітин. Лазер проникає в шкіру тільки на глибину декількох міліметрів, але вироблене ним випромінювання може поглинатися навколишніми тканинами. І в той час, як доведено, що процедура не справляє негативного впливу на здоров'я жінки, лікарі досі не впевнені, чи так це на рахунок плоду, що розвивається.

Лазерна епіляція під час вагітності – наскільки це безпечно? (частина 1)

Незважаючи на те, що лазерна епіляція є дуже навіть безпечним методом видалення небажаного волосся, все ж вагітність і годування грудьми є умовними протипоказаннями до даної процедури. Є кілька причин, чому майбутнім і годуючим мамам рекомендується утриматися від видалення волосся лазером.

Оновлюємо гардероб майбутньої матусі зручними та стильним речами

Для будь-якої жінки очікування малюка є найбільш дивовижним та незабутнім періодом у житті. І виглядати у цей важливий для неї проміжок часу вона також повинна бездоганно. Тому про оновлення свого гардеробу (як у діловому, так і в повсякденному, вуличному, стилі) майбутній матусі треба потурбуватись заздалегідь. Ми ж спробуємо вам допомогти у цій досить нелегкій справі і підказати, на які саме модні та стильні речі вам треба насамперед звернути особливу увагу та як не помилитися при купівлі своїх обновок.

«Замовляємо» стать дитини: які існують способи?

На сьогоднішній день існує безліч способів, методик, теорій, які, начебто, допомагають майбутнім батькам «запрограмувати» стать дитини. Деякі з них мають під собою наукове підґрунтя, деякі дуже наївні, з «народним» відтінком, одні сучасні, інші – базуються на давніх знаннях. Чи можна довіряти таким методикам? Звісно, більшість з них не підтверджені жодними науковими дослідженнями і ніхто не дасть вам 100 % гарантії. Але майбутніх батьків, які охоплені ейфорією, знаходяться у передчуття дива, мало цікавить достовірність, вони швидше сприймають усі ці способи визначення статі дитини як гру, цікавий експеримент: чи справді «програмування» працює? Звісно, головне, щоби малюк народився здоровим, але ж так цікаво, кого принесе лелека?

МРТ під час вагітності: чи загрожує вона плоду?

Під час вагітності жінкам доводиться проходити багато обстежень задля того, аби уникнути ряду проблем, контролювати ситуацію та мати повну впевненість у тому, що малюк народиться здоровим. Серед великої кількості різних аналізів, УЗД та інших обстежень, інколи майбутнім матусям призначають МРТ.

Чи можна вагітній продовжувати годувати груддю?

Можливо, когось здивує заголовок статті, адже багато жінок упевнені: поки вони годують груддю – завагітніти другою дитиною не можуть. Це не зовсім так і покладатися на лактаційну аменорею (період природної контрацепції через пригнічення овуляції), як надійний спосіб попередження вагітності не варто.

Втома та набряки ніг під час вагітності – як зарадити проблемі?

В міру того, як животик вагітної збільшується – збільшується і навантаження на ноги. Інколи, через затримку вологи в організмі, ноги починають набрякати. Особливо надокучають такі проблеми влітку, коли через спеку наші ніжки швидше втомлюються. Як можна собі зарадити?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас