Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Грудне вигодовування

Усе про грудне вигодовування ви дізнаєтеся на нашому сайті: відлучення від грудей, нестача грудного молока, зціджування та зберігання грудного молока, алергія в немовляти та інше.
Багато матеріалів, поради спеціалістів дадуть вичерпні відповіді на усі ваші  запитання.

Популярні міфи про грудне вигодовування (частина 4)

Народження дитини в сім'ї – це величезне щастя. Така подія не може і не повинна залишатися без уваги. Всі знають, що поява маленького члена сім'ї – це серйозне випробування для молодих батьків, тому багато хто намагається допомогти хоча б порадою. Напевно, звідси і народжується ця величезна кількість міфів, пов'язаних з вихованням та доглядом за дітьми, в тому числі і з грудним вигодовуванням. Сьогодні ми продовжимо тему найпопулярніших міфів про грудне вигодовування.

6 порад по догляду за грудьми для мами, що годує

Грудне вигодовування – абсолютно особливий період для молодої матусі. Щоб запобігти можливих проблем, необхідно виконувати низку простих правил, які допоможуть в перші тижні лактації.

Популярні міфи про грудне вигодовування (частина 3)

Як правильно годувати? Скільки дитині потрібно молока? Чи вистачає малюкові молока, чи, можливо, його потрібно догодовувати? Всі ці питання нерідко турбують молодих мам. На цю тему існує величезна безліч статей і наукових досліджень, але як і раніше тема грудного вигодовування оповита величезною кількістю міфів і помилок. Сьогодні, в продовження циклу статей про найпопулярніші міфи про грудне вигодовування ми розглянемо ці питання більш детально.

Популярні міфи про грудне вигодовування (частина 2)

Кожна жінка мріє залишатися привабливою за будь-яких обставин. Але вагітність нерідко вносить свої «корективи" у бажані 90-60-90. Що ж стосується фігури новоспеченої матусі та грудного вигодовування, тут є також свої міфи. Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні, в продовження циклу наших статей про найпопулярніші міфи про годування грудьми.

Популярні міфи про грудне вигодовування (частина 1)

Тема грудного вигодовування оповита величезною кількістю міфів і забобонів. З чим це пов'язано, важко сказати, але одразу відрізнити, де правда, а де надумана балаканина, складно. Тим більше що основна маса з них звучить вельми переконливо. Тому у даній статті мова піде про найбільш поширені міфи про грудне вигодовування.

Ніжне овочеве пюре – ідеальний варіант для першого прикорму восени

Перший прикорм – відповідальна подія в житті малюка. Рекомендації лікарів стосовно цього важливого питання дещо різняться, проте, найпопулярнішим першим прикормом, по праву, є овочеве пюре. Тим паче зараз, в щедру осінню пору, коли плоди містять стільки вітамінів та інших корисних речовин. Не опустіть моменту!

Тріщини сосків: як уникнути проблеми?

Тріщини на сосках - досить поширена проблема, що турбує мам, які годують своїх малят груддю. Основною причиною її виникнення є неправильне прикладання маляти до грудей, адже дитина під час смоктання груді має захоплювати ротиком не лише сосок, а й ареолу навколо нього.

Чому зникає грудне молоко?

На сороковий тиждень року (припадає на серпень) відзначають Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування. Дата обрана не випадково, сороковий тиждень символізує вагітність жінки, яка триває стільки ж часу.

Поки годую груддю – не завагітнію?..

Багатьох молодих мам цікавить, чи правдивим є дане твердження: поки у жінки зберігається лактація – повторна вагітність не наступить? І тут нічого дивного, адже під час самої вагітності, та й після пологів, в жіночому організмі відбувається стільки змін! Як зрозуміти, чи відновилися усі функції, чи є вже жінка фертильною (тобто, чи відновилася репродуктивна здатність)?

Годування грудьми: як це робиться?

Щоби години годувань були радісними і приємними для Вас та малюка, варто продумати все до деталей.

Комфорт і зручність – те, чого Ви прагнете в першу чергу, тому облаштуйте своє "гніздечко", в якому буде відбуватися приємний процес годування. Деяким жінкам зручно годувати в глибоких кріслах з підлокітниками, чи в кріслах-качалках, іншим до вподоби годувати на дивані, обклавшись подушками та поставивши стільчик під ноги, або й лежачи.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас