Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Їжа: корисно та смачно

Правильне харчування дуже важливе для розвитку дитини. Ми не тільки допоможемо вам корисно і дуже смачно годувати свою дитину, але і вам обіцяємо багато цікавого і корисного. Поради зі здорового харчування, плюси і мінуси дієт, з годування дитини і введення прикорму, приготуванню їжі з дитиною - все це ви знайдете розділі "Їжа: корисно та смачно"

Що робити, коли дитина не хоче їсти?

У жодному випадку не годувати її насильно. Поганий апетит завжди має причину. Ваше завдання − з´ясувати, у чому справа. Може, малюк нездоровий, можливо, ви годуєте його в незвичній обстановці або їжа довелася йому не до смаку, може, він просто не встиг зголодніти. Якщо дитина не хоче їсти, краще пропустити одне годування, ніж удаватися до примушення. Насильницьке годування викликає протест і закріплює негативне відношення до їжі. Воно навіть може викликати блювоту, яка, повторившись кілька разів, стане звичною.

Соя: міфи та правда

У цій статті описані маловідомі факти про сою та її вплив на організм.

Діти й зайва вага

Якщо у дитини вага перевищує норму, то вона почує про «жиртреста» або «ненажеру», «бегемота» або «корову»... Однолітки роздражнюють таких дітей до сліз. Як і чим годувати дитину, щоб вона була здоровою й щасливою? Відповідь - у статті.

Загальновідомі міфи про правильне харчування

Жири, м´ясо, сіль - шкідливі, овочі та фрукти - корисні. Менше жирів, більше овочів - і ти здоровий. Та будь-які правила мають виключення та особливості виконання.

Чи можна «переїсти» вітамінів?

Мало не з пелюшок кожна дитина знає, що вітаміни − це речовини, які абсолютно необхідні для життя і хорошого самопочуття людини. Також загальновідомо, що вони потрібні в мікроскопічних кількостях, підтверджуючи стародавню істину "хорошого потрошки". Чи виходить з цього, що у великих кількостях вітаміни можуть завдати шкоди, подібно деяким отрутам, які в мізерних дозуваннях володіють лікарськими властивостями?

Англійські вчені: українська їжа небезпечна для здоров'я

Англійські вчені з´ясували, що більшість харчових добавок, дозволених в Україні, шкідливі для здоров´я, особливо для дитячого організму.

Основні принципи роздільного харчування

Система роздільного харчування існує вже давно й має багато прихильників. Чому? Дізнаємося зі статті!

Групи продуктів у системі роздільного харчування

У системі роздільного харчування продукти ділять на групи й відповідно до належності до певної групи суміщають. Кажуть, виходе добре!

Теорії і концепції харчування

Як харчуватися правильно? Існують різні відповіді на це запитання: одні спеціалісти вважать, що всі проблеми - від м´яса, прихильники роздільного харчування спонукають нас не змішувати деякі продукти. Де правда?

Паска з заварного тіста

Склад

Для глазурі:
• білок - 1 шт,
• цукрова пудра - 0,5 склянки,
• сік лимона - 1-2 чайних ложки

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас