Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Найкращі іграшки для малюків дитсадівського віку (частина 1)

Можливо, вам так не здається, але грати – робота вашого малюка. Він зосереджується на своїх пазлах і ігрових наборах, машинках і м'яких іграшках, конструкторах і книгах... Для нього це – наука і навчання, в процесі якого він експериментує і досліджує свій світ. Тепер, коли ваша дитина трохи підросла, стала більш рухливою і навчилася краще управляти своїми рухами, іграшки допомагають їй контролювати навколишній світ. Тому, коли мова йде про покупку нової іграшки, цьому питанню ви повинні приділити максимум уваги.

Які іграшки потрібні дитині?

Не секрет, що для дитини іграшка так само важлива, як для дорослого книга і будь-яка можливість розвиватися, так як за допомогою іграшок і різноманітних ігор малюк пізнає себе і навколишній світ. Психологи впевнені, що від того, якими іграшками дитина оточена в дитинстві, багато в чому залежить її характер і ставлення до навколишнього світу в майбутньому.

Яку інтерактивну іграшку купити дитині

Дитинство – це особливий період в житті, коли хочеться вірити в казки, коли можливо все, і все на світі шалено цікаво і захоплююче. В наш час, коли ми були дітьми, вибір різноманітних іграшок був не таким великим. І тому багато сучасних батьків, прагнучи подарувати своєму чаду легке, безтурботне дитинство, повне радощів, обожнюють балувати малюків різноманітними іграми та іграшками, найкращими з яких, безумовно, є інтерактивні іграшки, які з'явилися на ринку порівняно недавно.

Розвиток ринку дитячих іграшок в Україні, на яких постачальників треба звернути увагу?

Після нетривалого падіння протягом останніх кількох років збільшився рівень народжуваності в Україні, і у зв’язку з цим збільшився попит на дитячі іграшки для дітей від 5-7 років. Зараз на ринку іграшок спостерігається зростання попиту, оскільки батьки хочуть всебічно розвивати свою малечу. Такий бум на дитячі товари очікується включно до 2020 року, тому виробники іграшок намагаються задовольнити зростаючий попит і постійно представляти новинки для розвитку дітей. Попит на іграшки для дітей до 5 років також помітно зросте у найближчі декілька років. Часто батькам буває складно орієнтуватися в різноманітті іграшок та обрати саме такі ігри, які зацікавлять їх дитину.

Ідеї для гри з магнітним конструктором

Ви напевно вже чули про магнітні конструктори – дітки з ними грають з величезним задоволенням! Як і будь-який інший конструктор, ці магнітні фігурки всебічно розвивають дитину і дарують години, дні, місяці і роки захоплюючої гри.

Купуємо дитячі іграшки онлайн: кілька корисних порад

Купувати дитячі іграшки в інтернет-магазинах легко і просто. Багато батьків давно оцінили переваги онлайн шопінгу. Не потрібно переплачувати і витрачати купу часу і сил на походи по магазинах. У комфортній домашній обстановці ви просто вибираєте товари, що сподобалися, і замовляєте. Але в Інтернеті вибір може здатися дійсно нескінченним! Як же не розгубитися і купити те, що потрібно?

Розвиваючі ігри з конструктором Bunchems

Часом батькам буває досить важко знайти іграшку, яка одночасно буде цікавою, розвиватиме дитину, змушуватиме її думати і стимулюватиме дитячу творчість. Не так давно на нашому ринку з'явилася така іграшка – конструктор-липучка Bunchems, що надає необмежені можливості для дитячої творчості і здатний подарувати багато годин цікавої і неймовірно захоплюючої гри!

Як вибрати хороший новорічний подарунок дитині, особливо якщо вона хоче «неправильну» іграшку?

Вибрати дитині іграшку в подарунок і так буває непросто. Але що робити, якщо малюк хоче так би мовити «неправильну» іграшку: наприклад, дівчинка хоче машинку або хлопчик ляльку з «Маленьких Поні»? Гендерні стереотипи щодо дитячих іграшок, які вкоренилися у багатьох людей попереднього покоління, часто заважають дарувати малечі те, що її дійсно порадує. В результаті дитина отримує подарунок від Діда Мороза, який її швидше розчаровує, ніж радує. Але ж вся справа лише в нашому сприйнятті, а дитина просто хотіла певну іграшку... Як же бути – дарувати «правильний» чи все ж таки бажаний подарунок?

Вибираємо в подарунок іграшку, якою дитина буде грати

Купівля подарунків та іграшок дітям – не така проста справа, як може здатися на перший погляд. Адже зовсім не хочеться, щоб дитина відразу ж втратила інтерес до подарунка, на який ви витратили стільки часу і грошей. Наші поради допоможуть вибрати дитячу іграшку в подарунок, яка напевно зацікавить малюка, а можливо і стане його улюбленою.

Самокат, велосипед, ролики чи скейтборд: що вибрати для активного дитячого відпочинку?

Самокати, велосипеди, ролики, скейтборди дають дитині необмежені можливості для активного відпочинку з користю для свого здоров'я. Усі вони прекрасно розвивають тіло і зміцнюють здоров'я дитини. До того ж, близяться новорічні свята, на які один з цих засобів пересування може стати найбажанішим подарунком для дитини! Але що вибрати з цього списку, щоб гроші не були витрачені даремно і принесли море задоволення і користі для дитини?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас