Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Книги для читання

Тут ви знайдете анонси цікавих дитячих книжок різноманітних видавництв

Про смачні і здорові відносини

Ми так звикли дбати про своє тіло – вибираємо тільки найкращі та найсвіжіші продукти, займаємося спортом, відмовляємося від шкідливих звичок, і при цьому абсолютно не турбуємося про свій моральний і психологічний стан. Але ж відчути себе по-справжньому щасливою людиною, повною сил і енергії, неможливо без обох цих складових.

Як перемогти залежність від гаджетів?

Скажіть, а вам не набридло дивитися на спину чоловіка, який, тільки прийшовши з роботи, відразу ж сідає за комп'ютер, ну або, скажімо, постійно лаяти дітей за те, що вони занадто багато часу проводять в мережі? А скільки разів ви за собою помічали, що замість того, щоб зайнятися необхідними справами, сидите і переглядаєте чергову стрічку новин ваших друзів в соціальних мережах, при цьому в реальному житті добре, якщо хоча б з половиною з них вас щось пов'язує, крім спілкування онлайн?

Навіщо дітям читати казки вголос?

Зниження інтересу до читання книг, на жаль, стало тенденцією сучасного життя. Але поки діти маленькі, їм корисно і необхідно читати казки вголос. Причому замість музичних видань краще вибирати друковані видання.

Книги, які варто прочитати кожній жінці

Найкращий подарунок – це книга, як кращій подрузі, мамі, сестрі, бабусі, так і самій собі. Особливо, якщо це – не просто книга, а вартісний твір, який змусить задуматися, переосмислити, зрозуміти, пережити нові емоції і поглянути на багато речей по-новому. Сьогодні хочемо поділитися з вами найкращими новинками літератури, які не тільки сподобаються кожній жінці, але і змусять подивитися на звичні речі під незвичним кутом.

Мамине дозвілля – найкращі книги для читання

Ах, як же іноді хочеться хоч трохи побути наодинці і просто попити чаю і почитати цікаву книгу в тиші. Пропоную на ці вихідні відправити чоловіка хоча б на 2-годинну прогулянку з дитиною, а самій нарешті просто приділити час собі. Для тих, хто підтримує мою ідею, представляю добірку кращих книг для тихого спокійного читання. Кожен з цих творів по-своєму унікальний і цікавий. Читайте і насолоджуйтеся.

Виховуємо любов до книги змалечку

Сучасний стиль життя все більше витісняє книгу на задній план, адже існує багато інших способів отримання інформації. Проте, всі ми розуміємо – книгу нічим не замінити. Вона формує свідомість, інтелект, моральні якості, збагачує словниковий запас. Читаючи, малюк вчиться відрізняти добро і зло, справедливість, чесність і обман. Проте, любов до книги потрібно виховувати, прищеплювати. Діти, особливо у віці до 6 років, є дуже сприйнятливими до навчання, до пізнання всього нового. Тому батькам варто використовувати благодатний грунт, засіваючи його знаннями та любов’ю до цих знань.

Вістку радісну несемо. Книга 3

До збірки увійшли сценарії вертепів, записаних на Львівщині, а також віншування. Книжечка стане у пригоді вчителям, катехитам, працівникам закладів культури й усім тим – дітям й дорослим, – хто плекає давню традицію – ходити у Різдвяні дні з вертепом і славити народження Христа.

Сніжнокрилі янголи

"Сніжнокрилі янголи" – барвисте подарункове видання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Метою авторського колективу – сучасних українських письменників і художників – було підготувати яскравий дарунок для найменших читачів до світлих зимових свят (Святого Миколая, Нового року, Різдва, Водохреща), а також до іменин, радісного Дня Янгола. Це збірник різножанрових творів для дітей, він містить казки, оповідання, легенди, вірші, колискові та дитячі молитви. Їх об’єднують чарівливі зимові образи та таємнича тема янгольського світу, яка напевне зацікавить кожну дитину.

Диво твоїми руками

Мета цього видання – допомогти катехитам і вихователям подати дітям теми релігійного змісту у творчий спосіб.
До кожної теми подаються поради для катехита та детальний опис практичного втілення методів зображувальної діяльності: аплікації на папері та дереві, ниткографії, кляксографії, витинанки та багатьох інших.
Елементи образотворчого мистецтва, подані у цьому посібнику, сприятимуть запам’ятовуванню та засвоєнню матеріалу. А основне – допомагатимуть всебічному розвиткові дитини.

Казки Божого саду. Твори українських письменників

У книжці подано розмаїту добірку християнських казок. Хоча видання орієнтоване перш за все на самостійне читання дитини-читача (8-12 років), воно має всі підстави стати улюбленою для всієї родини. Збірка стане у пригоді й педагогам та катехитам недільних шкіл.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас