Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Врятуйте життя

В цьому розділі ви знайдете прохання про благодійну допомогу від людей, не спроможних зібрати величезні кошти на лікування своїх діток,  зможете допомогти їм фінансово і подарувати діткам надію на майбутнє.

Маленькій Вероніці потрібна Ваша допомога

Привіт Шановні Благодійники! Хочу поділитися історією появи в родині нашої зірочки Веронічки! Вона наша радість і сльози...

Лікування за кордоном потребує Вадим Мова

Хлопчик впав в так званий апалічний стан – коли організм практично не реагує на те, що відбувається. Щоб відновити функції головного мозку, потрібні курси спеціальної терапії, яку в Україні не практикують.

Маленькому Микиті потрібна допомога на лікування

Ваші добрі серця і бажання допомогти багатьом дітям викликає сильне почуття подяки. Тепер і наша сім'я дуже сподівається на Вашу допомогу!

Маленький Ігор Ведмеденко потребує Вашої допомоги

У дитини страшний діагноз: Злоякісна пухлина – рак обох очей
Сказали, що треба видаляти одне око, тому що на одному оці пухлина більше, ніж на другому, і лікувати хіміотерапією.

Дитині потрібна благодійна допомога на лікування

Здрастуйте, дорогі благодійники!

Звертаємося до Вас з проханням про допомогу у зборі коштів на операцію нашому новонародженому сину Макарову Вані.

Малюкові потрібно терміново провести операцію

Діма Семененко народився, за словами лікарів, цілком здоровим, але через тиждень мама стала помічати, що малюк "жовтіє". Ретельні дослідження підтвердили діагноз: біліарна атрезія, не корегований тип.

Дитині потрібне дороге лікування

Кілька місяців Ангелінці Луневській не змогли поставити точного діагнозу, а відтак почати дієве лікування. Було втрачено багато часу перш, ніж лікарі виявили у дитини новоутворення в середостінні майже 7см.

Дівчинці потрібна посилена реабілітація

Сім'я Дзюник з м. Біла Церква звертається за допомогою у зборі коштів для реабілітації доньки, Яни Дзюник.

Її діагноз: затримка стато-кінетичного, психічного та мовного розвитку, псевдобульбарний синдром, атактичний синдром, синдром м'язової гіпотонії з найбільшою ймовірністю внаслідок гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС, анкілоз нижньощелепних суглобів, судоми в періоді немовляти.

Допоможіть врятувати життя дитині

Велике спасибі, що Ви читаєте цей лист, спасибі за те, що робите велику справу – рятуєте життя маленьких дітей. Завдяки Вам, наші діти можуть жити, радіти і радувати своїх близьких.

Негайної допомоги потребує 2-річний Ігор

Хлопчику потрібне лікування, на яке у батьків не вистачає коштів. Данкевич Ігору немає і трьох рочків, а йому доводиться боротися за своє життя. Дитині поставили страшний діагноз – медулобластома задньої черепної ямки, М-0 форма.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас