Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Вибираємо подарунок начальнику на новорічні свята і не тільки

Чи знали ви, що бізнес-етикет не зобов'язує жодного співробітника дарувати начальнику подарунки на будь-які свята? Насправді, згідно з цим самим етикетом, краще зовсім нічого не подарувати, ніж піднести неправильний подарунок (який змусить боса відчувати себе некомфортно або думати, що ви таким нехитрим чином намагаєтеся завоювати його прихильність). Але, як би там не було, дарувати подарунки шефу на день народження і календарні свята у нас прийнято. Як же, в такому випадку, вибрати правильний подарунок?

Поради, які допоможуть вам вгадати з подарунком кожній людині в вашому списку

Всі ми любимо святковий передноворічний сезон за його чарівну дивовижну атмосферу. Але іноді цей прекрасний настрій перебивається жахливим стресом. Яким? Звичайно ж, пов'язаним з вигадуванням і пошуком подарунків всім і кожному.

Як створити для дітей новорічне диво

Для батьків немає нічого важливішого, ніж повні щастя очі їхніх дітей. Тож мільйони сімей по всій країні планують січневі свята таким чином, щоб їхні дітлахи на кілька новорічних днів поринули у казку. І зовсім не обов’язково організовувати подорож до Лапландії на смаколики від Санти або ж бронювати квитки на переліт до Діснейленду. На щастя, в нашій рідній Україні програма різдвяних свят також насичена, особливо у столиці та легендарному місті Лева.

Вчимо дитину дарувати подарунки

Дітлахи завжди в захваті від свят. І в основному це захоплення пов'язане з приємними несподіванками і подарунками. Але важливо, щоб дитина любила не тільки отримувати подаруночки, а й навчилася із задоволенням їх дарувати. Тому в цьому році спробуйте підключити чадо до процесу вибору, підготовки і дарування подарунків – це найвірніший спосіб навчити малюка дарувати подарунки з радістю.

Як відсвяткувати День Миколая вдома з дітьми

Улюблене усіма дітьми без винятку, а також дорослими, свято Святого Миколая все ближче і ближче. І кожні батьки замислюються про те, чим порадувати дітлахів в цей наповнений дивами день. І мова не тільки про подарунки, адже дива не повинні закінчитися вранці спросоння! Ми вже пропонували ідеї святкування Дня Святого Миколая в школі чи садочку, а сьогодні хочемо запропонувати декілька ідей для святкування Миколая з дитиною вдома.

Як вгадати з подарунком підлітку

Вибрати правильний подарунок підлітку може бути дуже складно. Адже в цьому віці у дитини вже є свої усталені смаки, своя мода в компанії, в якій чадо спілкується, а також непереборне бажання відстоювати свою свободу. Але познайомившись ближче з підлітком і його інтересами, вам буде набагато простіше скласти список потрібних подарунків, а потім вибрати з нього щось одне. Отже, про все по порядку...

Як зробити перший Новий рік дитини особливим?

Перший рік життя вашої дитини – це 52 незабутні тижні як для малюка, так і для вас.

Перша зелена травичка і відчуття її під ногами, перша погладжена кішка і собака, перші калюжі, перший з'їдений пісок, перший дощ і перший сніг.

А перший новий рік – це справжнє диво для нового члена сім'ї!

Як організувати незабутній День Миколая для дітлахів

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших і найдовгоочікуваніших свят у дітлахів. Адже цей день наповнений чудесами і приємними сюрпризами! А ще саме з нього починається вже той самий передноворічний сезон зі шкільними і дитсадковими ранками, подарунками, прикрашеними будинками і вулицями. Зі свята Святого Миколая розпочинається все це диво! Але що придумати, як зробити так, щоб чудеса не закінчилися відразу ж після виявлення подаруночка вранці?

День Святого Миколая – зарубіжні традиції

Щороку 19 грудня ми святкуємо улюблене усіма дітлахами та дорослими свято – День Святого Миколая. І любимо ми цей день не тільки тому, що прокидаючись вранці, знаходимо приємні сюрпризи під подушкою. Саме по собі свято Святого Миколая наповнене добром і чудесами! А чи знали ви, що відзначаємо його не тільки ми – православні?

Декілька причин подарувати на Новий Рік радіокеровану іграшку маленьким і «дорослим» дітям

Сьогодні іграшки та моделі на радіокеруванні представлені дійсно в широкому розмаїтті. Найпопулярніші з них – машинки, але також без проблем в сучасних магазинах ви знайдете і кораблі, і літаки, і навіть квадрокоптери. І, незважаючи на те, що називаються вони іграшками, багато радіокерованих моделей досить складні – настільки, що ними цікаво грати і дорослим чоловікам (вони теж в захваті від таких іграшок!), а дітлахи грати такими моделями повинні тільки в присутності дорослих. Як бачите, вибрати іграшку на радіоуправлінні як для малюків, так і для самих дорослих дітей (якими ми називаємо чоловіків) не складе труднощів!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас