Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Будинок і все, що в ньому

В цьому розділі вы знайдете корисні поради з прибирання та утримання власного будинку, а також цікаві ідеї для інтер'єру та декору свого помешкання

6 речей, на які необхідно звернути особливу увагу при покупці дитячої коляски

Дитяча коляска – дійсно непростий вибір, адже сучасні магазини пропонують настільки величезну кількість найрізноманітніших моделей і функцій. Плюс, користуватися нею ви будете не один рік, а значить, виріб повинен бути по-справжньому якісним, зручним і практичним. Щоб не розгубитися у виборі і купити саме те, що потрібно, не розпиляйтеся, а приділіть увагу найнеобхіднішим деталям.

Чому варто вибрати жалюзі та рулонні штори для кожної з кімнат вашого будинку

Всі ми знаємо, як сильно штори і жалюзі впливають на інтер'єр кожної з кімнат в нашому домі. Якщо ви хочете оновити інтер'єр, вибравши лише новий «одяг» для вікон, ви створите якісно нову атмосферу. Однак ще з минулих поколінь ми звикли робити вибір все ж таки на користь класичних штор (крім кухні і балкону, звичайно). Але раптом жалюзі, римські або рулонні штори стануть саме тим самим елементом, який якісно змінить весь ваш інтер'єр? Які ж аргументи висувають експерти на користь жалюзі в кожній з кімнат нашого будинку?

Дбаємо про одяг немовляти правильно

Правильний догляд за одягом новонародженого має ключове значення, адже шкіра малюка така ніжна і чутлива! Найменші помилки в догляді за речами немовляти можуть привести до алергій і подразнень, що приносить малюкові величезний дискомфорт. Як же правильно прати і очищати від плям ці маленькі милі дрібнички?

Купуємо шкільне взуття: 10 корисних порад

Дітлахи проводять близько 30 годин на тиждень в своєму шкільному взутті або ж 15 000 годин протягом навчального року. Ось чому вибір хорошого шкільного взуття для дитини є настільки актуальним питанням.

Все, що варто врахувати при виборі ліжечка для немовляти

Це одна з найбільших і найважливіших покупок для малюка і, звичайно ж, ви хочете зробити правильний вибір. Від заходів безпеки до дизайну дитячого ліжечка – тут потрібно врахувати дійсно багато всього. Що ж недосвідченій майбутній мамі вибрати те саме ліжечко?

Як вибрати правильний колір килима – поради експертів

Килимове покриття може бути одним з найскладніших компонентів декору, адже вибираючи килим, вам потрібно прийняти стільки важливих рішень: стиль, тип ворсу, малюнок, якість і, звичайно ж, колір. Як правило, саме колірна гамма стає найскладнішим рішенням для покупців. Уявити візуально, як буде виглядати той чи інший колір (малюнок) на підлозі кімнати досить складно, але, тим не менш, цей колір внесе помітні зміни в інтер'єр кімнати.

Як створити на стіні ідеальний колаж з фотографій

У вас в будинку є вільна стіна, яка так і проситься, щоб ви її декорували? Звичайно ж, вибір тут очевидний: колаж із сімейних фотографій з найяскравішими і найзворушливішими моментами. Це простий і неймовірно стильний спосіб прикрасити вільну стіну, крім того, цей декор буде ще і значущим для вас. Але як створити цей ідеальний колаж з «гармонійно розкиданих» по стіні фотографій?

Як почистити сонцезахисні окуляри?

Всі ми, купуючи нові модні сонцезахисні окуляри, хочемо носити їх як можна довше, адже в них ми виглядаємо так стильно! Звичайно ж, для цього за ними потрібно належним чином доглядати. Як і всюди, тут є один правильний спосіб (і безліч неправильних) – так як же правильно чистити і доглядати за сонцезахисними окулярами, щоб вони прослужили максимально довго?

Helen Harper Baby Bed Mats: з пелюшками комфортніше

Літо – найкраща пора для загартування і зміцнення імунітету малюків. Не забувайте про користь повітряних ванн. Вони ідеальні для загартовування самих маленьких і підходять для всіх дітей без винятку. Про комфорт можете не турбуватися, покладіть цю турботу на Helen Harper Baby Bed Mats.

Безпечний відпочинок в дитячому басейні – корисні поради батькам

Дитячий басейн у дворі приватного будинку або на дачі подарує дитині години цікавого і захоплюючого відпочинку в спекотний літній день. Але на відміну від звичайних басейнів ці маленькі розкладні або надувні басейни не оснащені фільтрами для води і не витримають обробку води хімією, яка очистить її від мікробів і бактерій. Як же зробити веселий літній відпочинок в дитячому басейні ще й безпечним для дітвори?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас