Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Будинок і все, що в ньому

В цьому розділі вы знайдете корисні поради з прибирання та утримання власного будинку, а також цікаві ідеї для інтер'єру та декору свого помешкання

Зонування дитячої кімнати

Немовляті з меблів і в кімнаті потрібен мінімум – ліжечко, пеленальний столик або комод і трохи місця для зберігання його речей. Але як тільки дитина трохи підросте, вам доведеться облаштовувати дитячу з усім необхідним в ній: місцем для відпочинку, зоною для навчання і творчості, ігровою зоною. Як облаштувати кожну з цих зон, щоб забезпечити умови для повноцінного і всебічного розвитку дитини?

Чи поміститься острів на вашій кухні: як правильно розрахувати розміри кухонного острова

На Заході кухонні острови – річ звична і стандартна, у нас же цей тренд тільки набирає популярності. Але проблема в тому, що на деяких кухнях може просто не вистачити місця для такого рішення. Як же дізнатися, чи поміститься острівець на вашій кухні, і якого розміру кухонний острів ви можете собі дозволити?

Облаштовуємо безпечне спальне місце для малюка (частина 2)

Спальне місце дитини: техніка безпеки

1. Щоб уникнути ризику СРДС і задушення, кладіть дитину спати на спинку на щільний рівний матрац. Приберіть з ліжечка всі м'які постільні приналежності.

Облаштовуємо безпечне спальне місце для малюка (частина 1)

З самого початку життя дитини речі, які її оточують, повинні вибиратися з урахуванням безпеки. А чи знали ви, що через небезпечне спальне місце вмирає більше дітей, ніж від взаємодії з будь-якими іншими предметами в дитячій? Тому безпека дитячого ліжечка, його вміст і розташування має настільки велике значення. І тому ми хочемо приділити цій темі увагу ще раз.

Як облаштувати маленьку квартиру-студію (частина 2)

Порада 4: Зробіть упор на багатофункціональні меблі

Облаштовуючи малогабаритну квартиру, ви повинні рахуватися з кожним сантиметром доступного простору. Значно заощадити його допоможуть багатофункціональні меблі або ті, що трансформуються.

Як облаштувати маленьку квартиру-студію (частина 1)

У маленьких квартир-студій є свої переваги: порівняно невелика вартість, як правило, розташування недалеко від жвавих районів міста і, звичайно ж, затишок! Так, в такій квартирі може бути дійсно добре, якщо ви знаєте, як її правильно облаштувати.

Двері: поради щодо вибору

Такий предмет як двері існував не завжди. Наприклад, вхідні двері знадобилися людині, коли вона зрозуміла, що за допомогою даної конструкції можна захистити своє житло від холоду, опадів і диких звірів. Сьогодні жити, наприклад, без вхідних конструкції, таких як бронедвері просто неможливо. Чим вищий статус мешканців, тим надійніший їм потрібен захист будинку.

Поради експертів: як розмістити острів на маленькій кухні?

Стильні та функціональні, кухонні острови можуть стати неймовірно вдалим рішенням. Крім того, що острівець може стати родзинкою вашої кухні, якщо його добре спланувати, він додасть робочого простору і місця для зберігання посуду і кухонного начиння, якого завжди так не вистачає. Крім того, острівець може і замінити стіл.

Привносимо в будинок трохи мистецтва, або як вибрати картину під інтер´єр

Перш за все, чому вам потрібні картини в будинку? У них немає практичного призначення, як у меблів, лампочок або штор. Але мистецтво має потужний емоційний вплив на кожного з нас і може кардинально змінити обстановку в будинку. Тому і вибирати картини варто дуже ретельно. Про те, як зробити правильний вибір для себе і свого інтер'єру, ми і поговоримо далі.

Як вибрати порошок для прання?

Якість прання залежить від багатьох факторів. Найголовнішим критерієм вдало відіпраних плям є вибір прального порошку або гелю. Чи вмієте ви грамотно вибрати засіб?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас