Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розвиток дитини

В цьому розділі ви зможете дізнаватися, як розвивається ваша дитина після народження - тиждень за тижнем, місяць за місяцем. А також отримаєте масу корисних порад щодо догляду, виховання та розвитку вашого малюка.

Школа Монтессорі: чи підходить вона вашій дитині?

Монтессорі – це програма навчання, розроблена доктором Марією Монтессорі в 1907 році. В ході своїх досліджень вона зрозуміла, що дітки навчають один одного; її програма забезпечує навчальне середовище, що сприяє освоєнню понять і вирішення завдань. Як правило, школи Монтессорі займаються дітками від 2 до 6 років і походять на дитячі садки, але є і такі, які навчають дітей до середнього шкільного віку.

Як стимулювати творчий розвиток малюка

Творчість може бути якою завгодно: від мистецтва до музики, танців і т.д. І одна з найбільш важливих цілей всіх батьків – навчити дитину самовиражатися, так часто і таким чином, як їй хочеться. Не знаєте, як почати розвивати в дитині творчість і креативність? Наші поради допоможуть вашому малюкові розкритися!

Яка дитяча гімнастика краща?

Існує кілька популярних видів гімнастики для дітей до року: класична, динамічна, бебі-йога, гімнастика на м'ячі, аквагімнастика. Яку з них вибрати для своєї дитини?

Розвиваємо дитячу моторику, або як допомогти дитині розвинути силу і координацію

У міру зростання малюка йому потрібно давати якомога більше можливостей, щоб його м'язи також росли і розвивалися. А чи знали ви, що ви можете прискорити розвиток великої і дрібної моторики дитини, використовуючи лише найпростіші іграшки та інші інструменти, або взагалі без усього цього?

Чим конструктор корисний для дитини

Ігри – це основний вид сприйняття інформації та світу навколо для дитини, через них він вчиться розуміти, як все влаштовано, переймає моделі поведінки і обігрує навколишнє оточення. Однією з найцікавіших, розвиваючих і пізнавальних ігор для дитини є конструктор. Чим саме ця іграшка відрізняється від інших?

Як виростити чемпіона: 10 корисних порад молодим батькам від доктора Комаровського

Для кожної мами її дитина – найсильніша, найрозумніша, найкмітливіша, взагалі сама-сама. Та все ж таки хочеться, щоб так вважала не тільки мама, тому що любить своє чадо, а й інші навколо, захоплюючись його успіхами. Якщо хочете виростити зі свого малюка справжнього чемпіона або просто здорову людину з хорошою фізично розвиненою м'язовою системою, то запам'ятайте – починати потрібно з самого народження.

Як допомогти дитині заговорити?

Мені вже 2 роки, і я часто чую, як інші тітки постійно запитують маму, чому я досі не розмовляю. А навіщо? Адже мама з татом теж не говорять зі мною, вони завжди зайняті...

Вчимося, граючи з кінетичним піском

Кінетичний пісок з'явився на ринку дитячих іграшок та ігор порівняно недавно, але швидко завоював величезну популярність. Грати ним люблять і діти, і батьки. І якщо такого ще немає в вашому домі, обов'язково придбайте його для веселих і розвиваючих ігор з малюком!

Про користь дитячих розмальовок

Кожні батьки знають, що розфарбовування картинок для дітей – це не тільки цікаво і захоплююче, але і дуже корисно. Розмальовки – це відмінна можливість для дитини творити, пізнавати світ і розвиватися одночасно. А знаєте, в чому ще полягає їхня користь, і з чого почати вчити малюка розфарбовувати різні картинки ?! Про це і поговоримо далі.

Як зрозуміти, що дитина вже готова сісти за шкільну парту?

Багато батьків хочуть віддати свою дитину в школу якнайшвидше, адже перспективи 12-річного навчання стають все реальнішими, тож мама й тато майбутнього школярика активно наполягають, що їхньому чаду вже пора у школу, адже дитині без кількох місяців шість, а потім не хочеться сидіти за шкільною партою ледь не до 20 років. Ми апелюємо до того беззаперечного факту, що сучасні діти розвиваються дуже активно, вміють читати, писати, рахувати задовго до шестирічного віку, який є загальноприйнятим для вступу до школи. Проте, психологи наполягають, що не тільки знання дитини мають значення, а й психологічна готовність до шкільного життя, устрою.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас