Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

Робочий стіл за фен-шуй – для успіху і продуктивності

Фен-шуй - давньокитайська практика організації оточуючих фізичних об'єктів для залучення позитивної енергії. Вчення ґрунтується на ідеї, що все, що нас оточує, впливає на наше життя. Тому розташування предметів у приміщенні, кімнаті, навіть на робочому місці впливає на потік енергії ци, і якщо залучити її потік, можна налагодити будь-яку сферу життя.

Тренуємо пам´ять: ефективні вправи для її розвитку та збереження

Ви помітили, що останнім часом пам'ять стала трохи підводити? Таке може трапитись в будь-якому віці, адже сучасний світ настільки стрімкий та інформаційно перенасичений, що наша голова, здається, просто завалена різною інформацією, проте згадати потрібне часом буває дуже складно. А чи можна якось тренувати пам'ять? Не лише можна, а й потрібно!

Ідея для бізнесу молодій мамі – продаж дитячого одягу

Перебуваючи в декреті, багато молодих мам шукають різні способи, як можна додатково заробити у вільний час, щоб це, звичайно, не впливало на виховання малюка. А ще кожна мама регулярно переглядає в мережі безліч магазинів в пошуках найбільш вигідних пропозицій того, як можна не дорого оновлювати гардероб швидко зростаючому малюку з мінімальними витратами для сімейного бюджету. Так чому б не поєднати ці два заняття, відкривши свій інтернет-магазин дитячого одягу з доступними цінами?

Навчіться бути гурманом

Жити – здорово, але всі знають, що здорово жити – це ще краще. Здорове харчування – це не черговий модний тренд, це необхідність, продиктована сучасними умовами життя. І якщо ви хочете почувати себе бадьоро і активно, то здорові корисні продукти просто зобов'язані складати основу вашого раціону. Подумайте...

Вина працюючої мами: як впоратися з цим почуттям?

Ви, як мама, напевно не раз почувалися винною перед малюком – чи то за те, що робите щось не так, то чи за те, що приділяєте йому мало уваги. Рано чи пізно з цим почуттям стикається кожна молода мама. Ще ж сильніше ситуація погіршується у працюючих мам, адже вони проводять так багато часу далеко від дитини. Це почуття може дратувати, злити і позбавляти радості материнства. Але це нормально у вашій ситуації, і з «виною працюючої мами» можна впоратися, спрямувавши цю енергію на турботу про дитину.

Досить відкладати – пора починати! Як легко вводити нові звички в своє життя?

Більшість з нас мають уявний (або й реальний) список справ, які потрібно вже давно зробити, але… завжди знаходиться причина відкласти. Це може бути як обіцянка почати бігати зранку, так і постанова вивчити іноземну мову, більше читати, піти в спортзал, полишити куріння, попрощатись зі шкідливою їжею… Та що завгодно. Все, що ми обіцяли собі робити з понеділка, але вистачило нас лише до вівторка. Чому так? Невже люди просто діляться на дві категорії: тих, яким самодисципліна притаманна від природи і тих, які приречені постійно переборювати себе?

Як стати щасливішим: поради психологів (частина 2)

Щастя – настільки важлива складова життя кожної людини, що вчені виділили для цього окремий напрямок досліджень, званий «позитивне мислення». Експерти в цій галузі стверджують, що є кілька ключових складових щастя. З чого ж воно складається?

Як стати щасливішим: поради психологів (частина 1)

Всі ми хочемо бути щасливими. Але досить часто ми сприймаємо щастя, як те, що може статися або не статися з нами – те, що ми не можемо контролювати. Звичайно, набагато легше думати про щастя як про ситуацію: «Якби щось було по-іншому, я був би щасливий». Але насправді працює це не так. Як показали дослідження, щастя мало залежить від ситуації (всього близько 10%), так де ж його тоді шукати?

Робоче місце, яке надихає: 3 поради для тих, хто працює вдома

Останнім часом все більше людей працюють віддалено, не виходячи з дому. Відмова від звичної офісної обстановки для багатьох – як ковток свіжого повітря: можливість самому регулювати свій робочий графік, влаштовувати робоче місце як заманеться… Та, поряд з рядом переваг, можуть виникати деякі труднощі. Адже через брак організаційних навиків і самодисципліни, працювати вдома справді ефективно декому буває дуже складно. І тут, до речі, важливу роль відіграє вміння вдало облаштувати своє робоче місце. Адже у багатьох воно просто «стихійно» переміщується по дому: де ви присіли з комп’ютером – там і працюєте: сьогодні на кухні, завтра в спальні…

Чим корисне малювання для дорослих

Всі знають, що малювання неймовірно корисне для дітей – воно допомагає розвивати фантазію, дрібну моторику ручок і творче начало. А що ж щодо дорослих? Для них малювання може бути ще більш корисним, ніж для малюків, але в силу невпевненості, страху або інших причин, більшість дорослих відмовляють в собі в цьому занятті. А даремно, і в цьому ви зараз переконаєтеся самі.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас