Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

Робоче місце по фен-шуй: гармонія у всьому

Сучасна людина багато часу проводить на робочому місці, тож хочеться зробити його максимально комфортним. А вчення фен-шуй (давнє китайське вчення про гармонію людини і Всесвіту) дає нам підказки, як зробити його ще й таким, яке б додавало нам сил та енергії. Ви здивовані? Варто перевірити! Адже експерти наполягають, що грамотно облаштоване робоче місце згідно вчення фен-шуй, не лише сприятиме кращій продуктивності та знизить ступінь втомлюваності на роботі, а й допоможе швидше досягнути визнання та просування по кар’єрній драбині. Отож, якщо такі перспективи вас надихають - вперед!

Разом до 100 років – 7 секретів довголіття

Практично кожна людина в юності мріє зустріти свою другу половинку, створити міцну сім'ю, народити здорових дітей, дати дітям хороше виховання і освіту, а після, щоб діти добре влаштувалися працювати, а потім в старості подорожувати разом і просто насолоджуватися товариством одне одного. Виявляється, довгожительство залежить не стільки від генів, скільки від способу життя і правильного настрою. Про те, як жити, щоб дожити до 100 років, ми розповімо далі.

Перерва в кар´єрі – вчимося отримувати максимум користі

Кар'єра може складатися по-різному – підйоми, спади, а у представниць прекрасної статі – ще й декрет, а можливо і не один, або просто перерва. Причин може бути безліч, і вони можуть бути абсолютно різними. Чи варто дивитися на це з песимізмом? Звичайно ж ні, перерви, не має значення змушені чи заплановані, дуже корисні. Як витягти з них максимум користі?

Хендмейд від матусь: секрети успіху від популярних майстрів

Заняття будь-яким видом рукоділля сьогодні може стати не тільки захоплюючим хобі, а й цілком перспективним варіантом для відкриття власного бізнесу, особливо якщо мова йде про молоду матусю, яка захоплюється хендмейдом в декреті. Тенденція ринку така, що все більше людей вважають за краще купувати ексклюзивні речі ручної роботи замість товарів масового виробництва. На це є свої причини, про які ми поговоримо далі, а ще й про те, як створити свій успішний бізнес, заснований на улюбленому занятті для мами в декреті.

Вирішили працювати на дому? Які навички вам будуть потрібні?

Отже, ви напевно вже не раз читали про переваги віддаленої роботи і вирішили нарешті спробувати втілити цю мрію в реальність. Але щоб ваша робота на дому була дійсно ефективною, ви повинні володіти рядом якостей, які могли не бути необхідними на вашій колишній, звичайній роботі. Що ж це за якості?

9 перевірених методів знайти своє щастя, успіх та просвітлення якщо ви – мати-одиначка

Мати-одиначка - це не вирок! Ви можете жити повноцінним життям та давати наснагу своїм дітям! 9 перевірених методів знайти своє щастя, успіх та просвітлення якщо ви – мати-одиначка.

Про переваги роботи вдома

Сьогодні можливість працювати віддалено з'являється все у більшої кількості людей. Будь то молода мама в декреті чи головний бухгалтер на декількох підприємствах – зараз є нескінченна кількість можливостей для заробітку на дому. Ми серйозно над цим замислюємося, адже на думку відразу приходить диван, піжама і ноутбук на колінах. Так, це все реально. Але у роботи на дому є набагато більше переваг – справді вартісних причин спробувати заробляти віддалено.

Особливості праці вагітних жінок: роз´яснення від юриста

Кожна з жінок працює, але не всі знають свої права і не можуть їх захистити. Коли жінка вагітна, її особливий стан є підставою для легкої праці, але вагітність жінка підтверджує медичним висновком, довідкою, яку приносить з медичного закладу, де вона стає на облік у лікарні, де спостерігають за здоров’ям вагітних.

Постсвяткова депресія. Як після місяця святкувань повернутися до звичного стилю життя?

Ми, українці, вміємо святкувати, і зимовий різдвяно-новорічний цикл яскраве тому підтвердження. Розпочинали ми його ще в кінці грудня, готуючись до зустрічі Нового року, а закінчуємо святом Водохреща, аж наприкінці січня. За цей час всі ніби побували в іншому вимірі, де чи не щоденно ми гостювали у рідних і друзів та приймали гостей у себе, бажали один одному добра і щастя, тости, веселі жарти і сміх, прибирання новорічної ялинки, прикрашання дому… і, раптом, все скінчилося.

Чому ви повинні полюбити себе, і як це зробити?

У нашому житті є багато видів любові: непохитна любов батьків, весела любов друзів і безумовна і всепоглинаюча, яку дарує кохана людина. Але немає жодної любові, важливішої за любов до себе.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас