Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

Чому ви повинні полюбити себе, і як це зробити?

У нашому житті є багато видів любові: непохитна любов батьків, весела любов друзів і безумовна і всепоглинаюча, яку дарує кохана людина. Але немає жодної любові, важливішої за любов до себе.

Теми-табу на співбесіді

Ви за крок до мрії? Завтра – важлива співбесіда, яка може змінити багато в вашому житті? Тоді до справи – потрібно ретельно підготуватися, аби справити якнайкраще враження на роботодавця, презентувавши усі свої позитивні сторони. Готуючи відповіді на потенційні питання, які можуть прозвучати, маєте, також, знати, які теми зачіпати не варто, аби, як то кажуть, не зіпсувати всю картину.

Як молодій мамі встигати все: ази тайм-менеджменту

Часто новоспечені матусі скаржаться на те, що вони нічого не встигають. Догляд за малюком забирає купу сил, інколи навіть не вистачає часу поїсти, не те, щоби займатися домашніми справами, чи, тим паче, собою. Жінки впадають у розпач, відчувають роздратування, втому, потім підкрадається депресія… Як уникнути помилки багатьох і не загрузнути в домашніх клопотах? Як навчитися управляти своїм часом?

Поради для мам, які хочуть заробляти в декреті

Багатьом молодим матусям подобається ідея проводження декретної відпустки вдома з можливістю повноцінного виховання дитини, особливо в перші роки, коли за нею необхідний постійний догляд. Тим не менш, у цього рішення є свій величезний мінус – вам доведеться пожертвувати (частково або повністю) своєю кар'єрою, а також чималою статтею доходів в сімейному бюджеті, якою була ваша зарплата. Тому багато молодих мам з часом замислюються про те, щоб повернутися на роботу раніше, ніж закінчиться декретна відпустка, або почати заробляти на дому.

Як мислити позитивно навіть у найважчі моменти життя

Неприємності завжди будуть з нами траплятися – таке життя. І коли щось у вашому житті змінюється не в кращий бік (робота, особисте життя, дружба і т.д.), вам вибирати, як ви на це відреагуєте. Бути песимістом чи оптимістом – вирішувати тільки вам, і мислити позитивно навіть у найскладніших ситуаціях – це у ваших силах. Читайте далі наші поради, які допоможуть мислити позитивно навіть в самі неприємні періоди в житті.

Додатковий заробіток для матусь в декреті

Для більшості сучасних мам декретна відпустка означає зовсім не тимчасовий відпочинок за щасливої нагоди поповнення родини. Це не тільки величезна радість, а й значне збільшення навантаження для жінки на тлі значного зменшення доходів. Спроби заощадити призводять лише до думки про те, що потрібен додатковий заробіток, причому бажано на дому і за гнучким графіком.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас