Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Робота, кар´єра і саморозвиток

В цьому розділі ми поділимося з вами актуальниими порадами щодо роботи і кар'єрного успіху: як отримати роботу, як пройти співбесіду, як знаходити баланс між роботою і родинними стосунками тощо. А також тут ви знайдете багато корисної інформації для матусь, що бажають заробляти у декреті.

Працевлаштування в Польщі: до кого звернутися?

Чому б не спробувати свої можливості та не заробити, працюючи за кордоном? Адже зараз можна без проблем знайти роботу в Європі та заробляти мінімум в 3 рази більше, ніж на батьківщині. До кого можна звернутися, щоб отримати змогу добре влаштуватися?

Вибираємо подарунок начальнику на новорічні свята і не тільки

Чи знали ви, що бізнес-етикет не зобов'язує жодного співробітника дарувати начальнику подарунки на будь-які свята? Насправді, згідно з цим самим етикетом, краще зовсім нічого не подарувати, ніж піднести неправильний подарунок (який змусить боса відчувати себе некомфортно або думати, що ви таким нехитрим чином намагаєтеся завоювати його прихильність). Але, як би там не було, дарувати подарунки шефу на день народження і календарні свята у нас прийнято. Як же, в такому випадку, вибрати правильний подарунок?

Про користь малювання для дітей і дорослих

Всі ми інтуїтивно розуміємо, що малювання, як і будь-яка творчість або хобі, корисне і дорослим, і дітям. Але крім очевидних плюсів – задоволення і зняття стресу, малювання має і безліч інших корисних властивостей для нашого тіла і розуму.

ТОП-5 найкращих занять для мам в декреті

Материнство розкриває в жінках такі задатки, про які вони раніше навіть не підозрювали. Є безліч прикладів, коли заняття, яке рятувало маму від рутини в декреті, переростало в прибутковий бізнес.

КОРИСНІ ЗВИЧКИ: 5 РАНКОВИХ РИТУАЛІВ ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ПОЧАТКУ ДНЯ

У кожної з нас є свої «дрібнички» і повсякденні ритуали: ранкова зарядка, хвилинка для себе коханої, запашна кава, маленькі приємності для доброго настрою або сніданок з родиною… Який би ритуал не був звичним саме для тебе, є список з 5 ранкових традицій, що можуть змінити світ всередині та навколо тебе. Спробуй зробити їх щоденними звичками і переконайся сама.

7 порад для тих, хто їсть на роботі

Вам знову доводиться їсти на роботі? Ми розповімо про те, як харчуватися в офісі здоровіше.

Сучасний темп життя іноді диктує свої умови. Одна з них – вимушене харчування на робочому місці. Як не крути, а більше половини сучасних працівників хоча б кілька разів на тиждень їдять біля монітора комп'ютера. Звичайно ж, це не корисно. Таке харчування може стати причиною не тільки переїдання і набору зайвої ваги, але і багатьох інших проблем зі здоров'ям.

Як налагодити спілкування з колегами

Всі ми вважаємо себе товариськими, адже ми спілкуємося буквально постійно: вживу, говоримо по телефону, обмінюємося повідомленнями і пишемо листи. Але, як то кажуть, немає межі досконалості! І налагодити хороше спілкування зі співробітниками не менш важливо, ніж з друзями і родичами. Адже якщо ми не можемо нормально спілкуватися з колегами, від цього безпосередньо страждає наша робота.

Який гейнер купити, опише компанія proteininkiev.com.ua

Гейнер – це білково-вуглеводна суміш, яка, перш за все, є доповненням до основного раціону, а не його заміною. Це означає, що не можна вживати подібного роду продукти на постійній основі без основних прийомів їжі. Також не слід очікувати від прийому гейнера будь-яких чудес у вигляді швидкого приросту загальної маси або різкого підвищення силових показників. Дана категорія спортивного харчування належить до біологічно активних добавок, а не стероїдів або інших гормональних препаратів.

Вільний час і де його знайти: 6 лайфхаків молодої мами

У всіх мам є однаковий ресурс – час, адже для кожної, незалежно від віку, освіти і рівня доходів в добі тільки 24 години. Ось тільки одні мами з встигають все, а іншим не вистачає часу ні на що. Як знайти час на себе, коли сидиш в декреті? Ми поспілкувалися з сучасними молодими мамами і зібрали 6 корисних лайфхаків.

Яку колоду таро вибрати для початківця?

Якщо ви раніше не ворожили на таро, але хочете почати, слід купити собі колоду. Бажано зробити це в спеціалізованому магазині, але про це пізніше. Початківцю найкраще вибрати так звану «класичну» колоду – Таро Райдера-Уейта, як найпопулярнішу і зрозумілу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас