Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Helen Harper Anatomical Аloe: бездоганні, як сама природа

Все, що створила природа – ідеально. Іноді виробникам варто просто придивитися до неї, щоб знайти найкращі рішення. Щоденні прокладки Helen Harper Anatomical Аloe – це природний комфорт і ніжна турбота, найкращі для жінок, як все натуральне.

Чому так важливо захищати дитину від сонця і як це зробити?

Чому дитину потрібно захищати від сонця?

Ультрафіолетове сонячне випромінювання є основною причиною раку шкіри, опіків, передчасного старіння і проблем із зором. І якщо не захищатися від сонця з дитинства, в майбутньому всі ці ризики посилюються. Тому так важливо не тільки захищати малюків від літнього сонечка, а й прищепити їм ці ж звички.

Симптоми прорізування зубів у маленької дитини (+ рішення для кожного з них)

Буквально всі батьки проходять через це – перший рік пекла, пов'язаного з прорізуванням зубів у немовляти. Але біль від нових ріжучих зубок у більш старших малюків може бути не менш, а то й більш серйозним випробуванням.

Натуральні трави, які допоможуть полегшити ПМС (і інші «жіночі неприємності»)

Це жахливо. Приходить цей період місяця, і ваш організм ніби сходить з розуму: емоційність, втома, спазми... Це природа нас так карає за те, що ми ще не народжували? Можливо. Але оскільки наше суспільство не може виділити нам тиждень на місяць, щоб тихенько «пересидіти» ці жіночі складності, нам доводиться знаходити способи полегшити собі (і оточуючим) життя в ці непрості дні.

5 ключових правил зміцнення імунітету дітей до 1 року

Головний захисник здоров'я крихітки – імунітет. Але щоб встояти перед сильними і підступними ворогами – вірусами і бактеріями, захиснику самому потрібно вирости і добре зміцніти. Що потрібно знати і робити сучасній мамі, щоб імунітет її малюка став справжнім супергероєм?

Як вибрати зубну щітку для дитини

Вибрати зубну щітку навіть дорослому буває непросто – так багато варіантів і так мало інформації на упаковці. Що вже говорити про дітей? Адже тут справа зовсім не в красивому дизайні або зображенні улюблених персонажів. Щоб ви не плуталися і не губилися у виборі, ми дамо вам три головних ради, які допоможуть вибрати хорошу зубну щітку для дитини.

Тіннітус допомагає переносити неприємні звуки

У результаті досліджень роботи мозку американські вчені виявили дивовижний факт – люди, які страждають на тіннітус, краще реагують на неприємні шуми та звуки.

Як виспатися на новому місці

Неважливо, чи селитеся ви в готелі, чи залишаєтеся у друзів під час поїздки, але на новому місці добре виспатися вдається далеко не завжди. Так, за пару днів ви звикаєте, але ці пару днів теж треба пережити. Добре, що ця ситуація не неминуча, і ви можете спати набагато краще на новому місці, якщо скористаєтеся простими порадами.

7 порад, як підтримувати дитяче взуття (і ніжки) в чистоті влітку

Навіть маленькі дитячі ніжки можуть потіти і неприємно пахнути! А що викликає цей неприємний аромат? Бактерії і потенційний грибок. Тому так важливо говорити про гігієну дитячих ніжок, особливо в період літньої спеки. Дитяче взуття може накопичувати багато шкідливих бактерій після активного дня в жарку погоду. Вологість і тепло – ідеальні умови для бактерій і грибка, а тому і дитячому взуттю, і ніжкам дитини влітку потрібен особливий догляд.

Як багато цукру можна дітлахам?

Чи бачили ви дитину, яка не любить солоденьке? Навряд чи. Але як дізнатися, чи споживають ваші дітки занадто багато цукру? У цій статті ми поділимося з вами думкою експертів-дієтологів і порадами, як зменшити споживання солодощів дитиною.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас