Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Чому місячні можуть «запізнюватися»? – 9 причин окрім вагітності

Турбуєтеся про затримку циклу, але точно знаєте, що не вагітні? Пропуск або затримка менструації може траплятися з безлічі причин крім вагітності. Навіть найпоширеніші причини затримки можуть варіюватися від гормонального дисбалансу до серйозних захворювань. Також затримка – абсолютно нормальне явище в двох випадках: коли менструація тільки починається і коли настає менопауза.

Синусит у дитини – визначаємо симптоми

Синусит – дуже просте і поширене захворювання серед дітей. Це запалення верхньощелепної пазухи, але є й інші види синуситу: запалення лобних пазух, етмоїдит – запалення пазух гратчастої кістки, клиновидний – запалення пазух клиноподібної кістки.

ЗДОРОВІ ЖИВОТИКИ – ЩАСЛИВІ ДІТИ

Біль в животі – один із найпоширеніших симптомів у дитини в перші роки життя, з яким батьки найчастіше звертаються до педіатра. Причин може бути безліч, а про основні з них розповів на своїй лекції Антон Асонов, кандидат медичних наук, лікар-педіатр Медичного Центру Святої Параскеви.

Псоріаз у дітей – що повинні знати батьки? (частина 2)

Чи болить псоріаз?

Так, псоріаз – це некомфортно, і іноді навіть боляче. Він може свербіти, а в тяжкій формі може стати причиною (навіть кривавих) тріщин на шкірі.

Псоріаз у дітей – що повинні знати батьки? (частина 1)

Що таке псоріаз?

Псоріаз – це запальне захворювання шкіри, яке може проявлятися кількома способами. У діток, як правило, він проявляється в двох формах: бляшковий і краплевидний.

Як полегшити біль від прорізування зуба мудрості

Ви напевно не пам'ятаєте, як страждали, коли у вас прорізувалися зубки в дитинстві. Але прорізування зубів мудрості може принести ті ж самі муки: запалені ясна і постійний зубний біль. Але крім цього постійного дискомфорту, який впливає буквально на всі аспекти вашого життя, болісне прорізування зубів мудрості може ще і призвести до захворювань ротової порожнини.

Інгаляції: що потрібно знати про них кожним батькам

Практично всі діти не з чуток знають, що таке інгаляція. Раніше варто було тільки кашлянути або промочити ноги, як турботливі мами і бабусі тут же ставили на стіл каструлю з гарячою картоплею і говорили дихати над нею. Сьогодні дуже часто ту ж саму «каструльну терапію» вже молоді мами проробляють і зі своїми дітьми. А ви впевнені, що це не зашкодить дитині? Щоб відповісти на це та безліч інших питань, пов'язаних з інгаляціями, пропонуємо розібратися в цьому питанні більш детально.

Що робити, якщо ви запідозрили лактазну недостатність у малюка

Коли я поїм, мій животик надувається, бурчить і болить. Мама каже, що в цьому винна якась недостатність, через неї мені не можна молочко... А що ж я буду їсти?

Депресія навесні? ТОП-3 ефективні способи подолання сезонного недугу

Сонце світить яскравіше, дні стають довшими і начебто організм повинен радіти настанню весни, однак щось не так і зимова хандра все ще не покидає. Стан постійної втоми, дратівливість, тривожність або апатія – все це ознаки того, що зміна сезону завдала удару нишком. Саме ці симптоми можуть стати першими дзвіночками, що повідомляють про початок так званої весняної депресії.

Як довго можна залишати дитину в колисці-гойдалці?

Так звані колиски-гойдалки або дитячі крісла-качалки (дитячі шезлонги) користуються чималою популярністю останнім часом. Думаю, про їхню зручність для батьків і говорити нема чого. Але чи знали ви, що незважаючи на відсутність суворих правил, більшість експертів не рекомендують діткам проводити в такій гойдалці більше години в день?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас