Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Helen Harper Soft&Dry – найкращі підгузники для зимових прогулянок

Сухі штанці завжди важливі. А взимку сухість – не тільки комфорт, від неї залежить здоров'я малюка. Адже яким би теплим не був зимовий одяг, як тільки промокли штанці, виникає ризик переохолодження і застуди. Інша справа, якщо батьки подбали про те, щоб дитина завжди була в підгузниках Helen Harper Soft&Dry.

Чистимо дитячі зубки: як, коли і інші корисні поради батькам

Дірки та карієс утворюються в дитячих зубках набагато швидше, ніж в дорослих, і можуть мати довгострокові наслідки. Саме тому гігієна ротової порожнини дитини – не так річ, якою можна нехтувати. І перше, чого ви повинні навчитися – це правильно чистити дитячі зубки. Як? Коли? Як часто? Як привчити дитину до чищення зубів, якщо вона робить це вкрай неохоче? Про все це в нашій статті.

Ерозія шийки матки: причини, симптоми захворювання і лікування

На сьогоднішній день про ерозію від особистого гінеколога чули більшість жінок, сьогодні вона є одним з найпоширеніших гінекологічних захворювань у жінок різного віку. І хоча сама по собі ерозія не є раковим захворюванням, в значній мірі вона підвищує ризик виникнення злоякісної пухлини.

Все, що мамам потрібно знати про джерельця

Як доглядати за джерельцем? Щоденник джерельця: що це і навіщо його потрібно вести мамі.

Я так люблю, коли мама ласкаво гладить мене по голівці! Але недавно виявилося, що вона не просто так це робить: погладить, а потім кожен раз щось записує... Тут є якийсь секрет...

Лікування і профілактика застуди…спеціями

Хворіти не хочеться ніколи! Бажаючи вберегти своє здоров’я та здоров’я найближчих, ми робимо для цього все можливе. Окрім традиційних, так-званих «народних» методів, можна підключити і не дуже звичну для нас терапію спеціями. Саме так! Прянощі можна застосовувати не лише для створення кулінарних шедеврів, а й для зміцнення здоров’я. Адже прянощам властивий антибактеріальний та імуностимулюючий ефект.

Як витрачати менше коштів на медичні послуги?

На сьогоднішній день хворіти дуже не вигідно для сімейного бюджету, через високі ціни на лікарські засоби та медичні обстеження. Сьогодні ми розглянемо, як можна зекономити на медичних послугах.

Що робити, якщо малюк гикає?

Іноді зі мною трапляється щось дивне і неприємне... Наче я дуже різко і швидко вдихаю повітря. Так відбувається само собою, мама каже, що я просто гикаю. Мені б дуже хотілося перестати гикати, але я не знаю, як це зробити... Може, мама знає?

Правила зимової пробіжки

Давно хотіли ввести ранкові чи вечірні пробіжки у свій повсякденний розклад? Для цього не обов’язково чекати понеділка, чи приходу весни, або літа. Влаштовувати пробіжки можна і взимку, проте варто знати деякі правила.

Проколюємо вушка дитині: питання, які цікавлять всіх батьків

Замислюєтеся над тим, щоб проколоти вушка дитині? В такому випадку у вас напевно виникло чимало запитань. Про головні питання, які можуть цікавити батьків щодо дитячого пірсингу, ми поговоримо в даній статті.

Дбаємо про дитячі ніжки правильно

Нам дана тільки одна пара ніг на все життя, тому піклуватися про їхнє здоров'я необхідно з самого дитинства. Причому це не вимагає багато часу або зусиль, але позбавить від багатьох проблем зі здоров'ям у майбутньому. Що ж можуть зробити батьки, щоб забезпечити здоровий розвиток дитячих стоп?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас