Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Інфекція сечових шляхів під час вагітності: симптоми і профілактика

Інфекція сечових шляхів (ІСШ), також звана інфекцією сечового міхура, є бактеріальним запаленням в сечовий системі. У майбутніх матусь особливо збільшується ризик появи ІСШ з 6 по 24 тиждень вагітності. Чим це загрожує майбутній дитині? Які симптоми і як себе захистити? На всі ці питання ми постараємося відповісти в даній статті.

Чому місячні можуть «запізнюватися»? – 9 причин окрім вагітності

Турбуєтеся про затримку циклу, але точно знаєте, що не вагітні? Пропуск або затримка менструації може траплятися з безлічі причин крім вагітності. Навіть найпоширеніші причини затримки можуть варіюватися від гормонального дисбалансу до серйозних захворювань. Також затримка – абсолютно нормальне явище в двох випадках: коли менструація тільки починається і коли настає менопауза.

Синусит у дитини – визначаємо симптоми

Синусит – дуже просте і поширене захворювання серед дітей. Це запалення верхньощелепної пазухи, але є й інші види синуситу: запалення лобних пазух, етмоїдит – запалення пазух гратчастої кістки, клиновидний – запалення пазух клиноподібної кістки.

ЗДОРОВІ ЖИВОТИКИ – ЩАСЛИВІ ДІТИ

Біль в животі – один із найпоширеніших симптомів у дитини в перші роки життя, з яким батьки найчастіше звертаються до педіатра. Причин може бути безліч, а про основні з них розповів на своїй лекції Антон Асонов, кандидат медичних наук, лікар-педіатр Медичного Центру Святої Параскеви.

Псоріаз у дітей – що повинні знати батьки? (частина 2)

Чи болить псоріаз?

Так, псоріаз – це некомфортно, і іноді навіть боляче. Він може свербіти, а в тяжкій формі може стати причиною (навіть кривавих) тріщин на шкірі.

Псоріаз у дітей – що повинні знати батьки? (частина 1)

Що таке псоріаз?

Псоріаз – це запальне захворювання шкіри, яке може проявлятися кількома способами. У діток, як правило, він проявляється в двох формах: бляшковий і краплевидний.

Як полегшити біль від прорізування зуба мудрості

Ви напевно не пам'ятаєте, як страждали, коли у вас прорізувалися зубки в дитинстві. Але прорізування зубів мудрості може принести ті ж самі муки: запалені ясна і постійний зубний біль. Але крім цього постійного дискомфорту, який впливає буквально на всі аспекти вашого життя, болісне прорізування зубів мудрості може ще і призвести до захворювань ротової порожнини.

Інгаляції: що потрібно знати про них кожним батькам

Практично всі діти не з чуток знають, що таке інгаляція. Раніше варто було тільки кашлянути або промочити ноги, як турботливі мами і бабусі тут же ставили на стіл каструлю з гарячою картоплею і говорили дихати над нею. Сьогодні дуже часто ту ж саму «каструльну терапію» вже молоді мами проробляють і зі своїми дітьми. А ви впевнені, що це не зашкодить дитині? Щоб відповісти на це та безліч інших питань, пов'язаних з інгаляціями, пропонуємо розібратися в цьому питанні більш детально.

Що робити, якщо ви запідозрили лактазну недостатність у малюка

Коли я поїм, мій животик надувається, бурчить і болить. Мама каже, що в цьому винна якась недостатність, через неї мені не можна молочко... А що ж я буду їсти?

Депресія навесні? ТОП-3 ефективні способи подолання сезонного недугу

Сонце світить яскравіше, дні стають довшими і начебто організм повинен радіти настанню весни, однак щось не так і зимова хандра все ще не покидає. Стан постійної втоми, дратівливість, тривожність або апатія – все це ознаки того, що зміна сезону завдала удару нишком. Саме ці симптоми можуть стати першими дзвіночками, що повідомляють про початок так званої весняної депресії.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас