Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Масаж новонародженому – що важливо знати?

Дитячий масаж – прекрасний спосіб поспілкуватися з крихіткою і стати ще ближчими один до одного. Крім того, масаж новонародженому несе величезну користь. Але перш ніж приступати, ви повинні знати, коли і як робити масаж немовляті, щоб не нашкодити.

Чому хворіють діти?

Всі ми розуміємо причини своїх власних недуг і способи боротьби з ними, а ось коли мова заходить про дітей - починаються проблеми з розумінням суті проблеми. І все ж - чому вони хворіють? Як психоемоційні потрясіння впливають на дитяче здоров'я? Про це розповіла Світлана Васьківска - відомий лікар-психотерапевт на лекції клубу «Студія жіночих питань», організованого Медичним центром Святої Параскеви.

Інфекція сечових шляхів під час вагітності: симптоми і профілактика

Інфекція сечових шляхів (ІСШ), також звана інфекцією сечового міхура, є бактеріальним запаленням в сечовий системі. У майбутніх матусь особливо збільшується ризик появи ІСШ з 6 по 24 тиждень вагітності. Чим це загрожує майбутній дитині? Які симптоми і як себе захистити? На всі ці питання ми постараємося відповісти в даній статті.

Чому місячні можуть «запізнюватися»? – 9 причин окрім вагітності

Турбуєтеся про затримку циклу, але точно знаєте, що не вагітні? Пропуск або затримка менструації може траплятися з безлічі причин крім вагітності. Навіть найпоширеніші причини затримки можуть варіюватися від гормонального дисбалансу до серйозних захворювань. Також затримка – абсолютно нормальне явище в двох випадках: коли менструація тільки починається і коли настає менопауза.

Синусит у дитини – визначаємо симптоми

Синусит – дуже просте і поширене захворювання серед дітей. Це запалення верхньощелепної пазухи, але є й інші види синуситу: запалення лобних пазух, етмоїдит – запалення пазух гратчастої кістки, клиновидний – запалення пазух клиноподібної кістки.

ЗДОРОВІ ЖИВОТИКИ – ЩАСЛИВІ ДІТИ

Біль в животі – один із найпоширеніших симптомів у дитини в перші роки життя, з яким батьки найчастіше звертаються до педіатра. Причин може бути безліч, а про основні з них розповів на своїй лекції Антон Асонов, кандидат медичних наук, лікар-педіатр Медичного Центру Святої Параскеви.

Псоріаз у дітей – що повинні знати батьки? (частина 2)

Чи болить псоріаз?

Так, псоріаз – це некомфортно, і іноді навіть боляче. Він може свербіти, а в тяжкій формі може стати причиною (навіть кривавих) тріщин на шкірі.

Псоріаз у дітей – що повинні знати батьки? (частина 1)

Що таке псоріаз?

Псоріаз – це запальне захворювання шкіри, яке може проявлятися кількома способами. У діток, як правило, він проявляється в двох формах: бляшковий і краплевидний.

Як полегшити біль від прорізування зуба мудрості

Ви напевно не пам'ятаєте, як страждали, коли у вас прорізувалися зубки в дитинстві. Але прорізування зубів мудрості може принести ті ж самі муки: запалені ясна і постійний зубний біль. Але крім цього постійного дискомфорту, який впливає буквально на всі аспекти вашого життя, болісне прорізування зубів мудрості може ще і призвести до захворювань ротової порожнини.

Інгаляції: що потрібно знати про них кожним батькам

Практично всі діти не з чуток знають, що таке інгаляція. Раніше варто було тільки кашлянути або промочити ноги, як турботливі мами і бабусі тут же ставили на стіл каструлю з гарячою картоплею і говорили дихати над нею. Сьогодні дуже часто ту ж саму «каструльну терапію» вже молоді мами проробляють і зі своїми дітьми. А ви впевнені, що це не зашкодить дитині? Щоб відповісти на це та безліч інших питань, пов'язаних з інгаляціями, пропонуємо розібратися в цьому питанні більш детально.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас