Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Все, що потрібно знати батькам про прорізування зубів у немовляти (частина 2)

Щодо яких симптомів не варто турбуватися?

Через прорізування зубів на яснах можуть утворюватися синці. У цьому немає нічого страшного, просто протирайте ясна холодною вологою ганчірочкою.

Все, що потрібно знати батькам про прорізування зубів у немовляти (частина 1)

Зубки у крихітки почнуть з'являтися у віці 3-12 місяців або пізніше. У цій статті ми розповімо про все, що вам варто знати, як батькам: коли і в якому порядку з'являються зубки, симптоми і їх полегшення, про що варто і не варто переживати.

ТОП-5 порад про важливість споживання води для вдалого старту нового навчального року

Асоціація виробників мінеральних та питних вод України вітає всіх школярів та їхніх батьків зі стартом нового навчального року! Початок осені – це період входження дітей до режиму, повернення до ранніх підйомів, виконання домашніх завдань і шкільних активних буднів. Експерти Асоціації розробили рекомендації щодо вдалого шкільного старту та легкого переходу з літнього режиму на розмірений осінній графік.

Helen Harper Anatomical Аloe: бездоганні, як сама природа

Все, що створила природа – ідеально. Іноді виробникам варто просто придивитися до неї, щоб знайти найкращі рішення. Щоденні прокладки Helen Harper Anatomical Аloe – це природний комфорт і ніжна турбота, найкращі для жінок, як все натуральне.

Чому так важливо захищати дитину від сонця і як це зробити?

Чому дитину потрібно захищати від сонця?

Ультрафіолетове сонячне випромінювання є основною причиною раку шкіри, опіків, передчасного старіння і проблем із зором. І якщо не захищатися від сонця з дитинства, в майбутньому всі ці ризики посилюються. Тому так важливо не тільки захищати малюків від літнього сонечка, а й прищепити їм ці ж звички.

Симптоми прорізування зубів у маленької дитини (+ рішення для кожного з них)

Буквально всі батьки проходять через це – перший рік пекла, пов'язаного з прорізуванням зубів у немовляти. Але біль від нових ріжучих зубок у більш старших малюків може бути не менш, а то й більш серйозним випробуванням.

Натуральні трави, які допоможуть полегшити ПМС (і інші «жіночі неприємності»)

Це жахливо. Приходить цей період місяця, і ваш організм ніби сходить з розуму: емоційність, втома, спазми... Це природа нас так карає за те, що ми ще не народжували? Можливо. Але оскільки наше суспільство не може виділити нам тиждень на місяць, щоб тихенько «пересидіти» ці жіночі складності, нам доводиться знаходити способи полегшити собі (і оточуючим) життя в ці непрості дні.

5 ключових правил зміцнення імунітету дітей до 1 року

Головний захисник здоров'я крихітки – імунітет. Але щоб встояти перед сильними і підступними ворогами – вірусами і бактеріями, захиснику самому потрібно вирости і добре зміцніти. Що потрібно знати і робити сучасній мамі, щоб імунітет її малюка став справжнім супергероєм?

Як вибрати зубну щітку для дитини

Вибрати зубну щітку навіть дорослому буває непросто – так багато варіантів і так мало інформації на упаковці. Що вже говорити про дітей? Адже тут справа зовсім не в красивому дизайні або зображенні улюблених персонажів. Щоб ви не плуталися і не губилися у виборі, ми дамо вам три головних ради, які допоможуть вибрати хорошу зубну щітку для дитини.

Тіннітус допомагає переносити неприємні звуки

У результаті досліджень роботи мозку американські вчені виявили дивовижний факт – люди, які страждають на тіннітус, краще реагують на неприємні шуми та звуки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас