Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Лікування дитячої депресії: як може допомогти лікар і батьки

Якщо ви відчуваєте, що ваша дитина не просто сумує, і підозрюєте дитячу депресію, відразу ж зверніться по допомогу. Чим раніше ви почнете боротися, тим більше у вас будуть шанси позбавити малюка від нападів депресії в майбутньому.

11 найпоширеніших міфів про рак грудей

Чи збільшують антиперспіранти і бюстгальтери з кісточками ризик раку грудей? Ви напевно чули хоч пару міфів про рак грудей – що стає причиною або збільшує ризик його появи. У даній статті ви зможете дізнатися, що з подібних тверджень є правдою, а що – помилкою, і будете володіти найбільш точною інформацією про це небезпечне захворювання.

Взуття, яке відучить малюка ходити на носочках

Деякі діти можуть ходити навшпиньки майже постійно без видимих на це причин. Це називається ідіопатичне ходіння на носочках, причиною якого може бути скорочення литкових м'язів. Справа в тому, що це буде тривати, якщо не привчити дитину ходити правильно. У більшості випадків ідіопатичне ходіння вимагає втручання фахівця, але і ви можете дещо зробити, щоб відучити малюка від ходіння навшпиньки – наприклад, вибирати для нього певне взуття. Яке?

Сигнали, які дає нам організм: вчимося їх розпізнавати

Людський організм – надзвичайно складний і мудрий механізм. Одночасно в ньому відбувається велика кількість процесів, а коли трапляється збій у якомусь із них, – ми це одразу відчуваємо, спостерігаємо. Організм сигналізує не лише погіршенням самопочуття, а й дає візуальні знаки. Як навчитись їх розпізнавати, аби вчасно виправити ситуацію? Найперше потрібно помічати ці знаки та розуміти причину їх появи.

Перший візит дитини до стоматолога: як підготуватися батькам

Про дитячі зубки треба дбати з самого раннього віку, якщо ви хочете, щоб посмішка вашої дитини завжди була здоровою і красивою. Сьогодні ми не будемо говорити про те, наскільки важливо навчити дитину чистити зубки і ретельно стежити за гігієною ротової порожнини. Це зрозуміло само собою. Крім цього, малюк, як і кожен дорослий, повинен регулярно відвідувати стоматолога. Коли починати і як підготуватися? Про це – далі в нашій статті.

Як правильно годувати хвору дитину?

Мої мама з татом сьогодні сильно засмучені. Вони кажуть, що я захворів, і мене треба лікувати. А ще мама дуже переживає, тому що я не їм. А мені, і справді, зовсім їсти не хочеться: ковтати боляче, ніс не дихає. Може, я поїм пізніше, мамочка?

Клітинне лікування: збережіть стовбурові клітини

Останнім часом медицина далеко зробила крок вперед, відкривши нові можливості для лікування багатьох захворювань. У тому числі технологія трансплантації стовбурових клітин організму, завдяки чому навіть таке захворювання, як рак, стало можливим перемогти. У зарубіжних країнах на сьогоднішній день вже існують мільйонні банки донорів стовбурових клітин, в нашій країні ця технологія тільки починає розвиватися.

Bra Pads: ідеальна турбота про мамині груди

Головний продукт для кожного малюка у перші півроку — мамине молоко, тому мамі, що годує, важливо дбати про свої груди. Лактаційні прокладки Helen Harper Bra Pads допомагають мамі легко підтримувати гігієну грудей, попереджають появу запальних процесів.

Депресія у маленьких дітей: не залишайте без уваги

Якщо ви підозрюєте, що ваша дитина страждає від депресії, вашою першою реакцією може стати почуття провини за себе і свій стиль виховання. Але причини дитячої депресії (як і дорослої) комплексні і можуть включати безліч факторів: генетичних, соціальних, хімічних і психологічних.

Одягаємо немовля: що важливо врахувати, щоб не нашкодити?

Всі ми знаємо, що терморегуляція у новонароджених розвинена слабо, тому величезне значення для його здоров'я і самопочуття має саме те, як мама його одягає. При чому, з одягом крихітки потрібно вгадати так, щоб температура його тіла не піднімалася занадто високо і не падала занадто низько. Як вгадати, особливо з огляду на, що температура новонародженої дитини коливається?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас