Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Все, що ви маєте знати про те, як правильно одягати немовля (частина 1)

Якщо ви стали мамою вперше, у вас напевно ціла купа питань про все, що стосується вашого малюка. Годування, догляд і, звичайно ж, одяг немовляти. Як вибрати правильний розмір? Як одягти на малюка ці крихітні речі (і зняти їх)? Як одягати дитину в спеку і холод? – Про все це далі в нашій статті.

Облаштовуємо безпечне спальне місце для малюка (частина 2)

Спальне місце дитини: техніка безпеки

1. Щоб уникнути ризику СРДС і задушення, кладіть дитину спати на спинку на щільний рівний матрац. Приберіть з ліжечка всі м'які постільні приналежності.

Облаштовуємо безпечне спальне місце для малюка (частина 1)

З самого початку життя дитини речі, які її оточують, повинні вибиратися з урахуванням безпеки. А чи знали ви, що через небезпечне спальне місце вмирає більше дітей, ніж від взаємодії з будь-якими іншими предметами в дитячій? Тому безпека дитячого ліжечка, його вміст і розташування має настільки велике значення. І тому ми хочемо приділити цій темі увагу ще раз.

7 правил імунітету однорічної дитини: як зробити її міцним горішком?

Діти здорові – мами щасливі. Щоб хвороби обходили крихітку стороною, потрібно піклуватися про імунітет дитини не тільки в перший рік її життя, але і в подальшому. І якщо до року роль головного хранителя імунної системи немовляти виконує мамине молоко, то після – дитячий організм вже потребує зовсім інших захисників. Що допоможе вберегти малюка від застуд і правильно підготувати його до садочка? Про це читайте в нашій статті.

Все, що потрібно знати батькам про прорізування зубів у немовляти (частина 2)

Щодо яких симптомів не варто турбуватися?

Через прорізування зубів на яснах можуть утворюватися синці. У цьому немає нічого страшного, просто протирайте ясна холодною вологою ганчірочкою.

Все, що потрібно знати батькам про прорізування зубів у немовляти (частина 1)

Зубки у крихітки почнуть з'являтися у віці 3-12 місяців або пізніше. У цій статті ми розповімо про все, що вам варто знати, як батькам: коли і в якому порядку з'являються зубки, симптоми і їх полегшення, про що варто і не варто переживати.

ТОП-5 порад про важливість споживання води для вдалого старту нового навчального року

Асоціація виробників мінеральних та питних вод України вітає всіх школярів та їхніх батьків зі стартом нового навчального року! Початок осені – це період входження дітей до режиму, повернення до ранніх підйомів, виконання домашніх завдань і шкільних активних буднів. Експерти Асоціації розробили рекомендації щодо вдалого шкільного старту та легкого переходу з літнього режиму на розмірений осінній графік.

Helen Harper Anatomical Аloe: бездоганні, як сама природа

Все, що створила природа – ідеально. Іноді виробникам варто просто придивитися до неї, щоб знайти найкращі рішення. Щоденні прокладки Helen Harper Anatomical Аloe – це природний комфорт і ніжна турбота, найкращі для жінок, як все натуральне.

Чому так важливо захищати дитину від сонця і як це зробити?

Чому дитину потрібно захищати від сонця?

Ультрафіолетове сонячне випромінювання є основною причиною раку шкіри, опіків, передчасного старіння і проблем із зором. І якщо не захищатися від сонця з дитинства, в майбутньому всі ці ризики посилюються. Тому так важливо не тільки захищати малюків від літнього сонечка, а й прищепити їм ці ж звички.

Симптоми прорізування зубів у маленької дитини (+ рішення для кожного з них)

Буквально всі батьки проходять через це – перший рік пекла, пов'язаного з прорізуванням зубів у немовляти. Але біль від нових ріжучих зубок у більш старших малюків може бути не менш, а то й більш серйозним випробуванням.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас