Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Ревматоїдний артрит чи подагра – як дізнатися, що саме у вас?

Що таке ревматоїдний артрит і подагра?

Декілька швидких фактів:

- РА вражає суглоби всього організму, в той час як подагра з'являється тільки на великих пальцях ноги, верхній поверхні стопи і щиколотках.

- Причини розвитку РА невідомі, а розвиток подагри асоціюють з переїданням і ожирінням.

- Біль від РА може бути як слабким, так і сильним, подагра ж супроводжується різким болем.

Весняний малюк: перші прогулянки з новонародженим

Мамуля каже, що я вже трішечки підріс, і вони з татом можуть вперше винести мене на свіже повітря... А що таке це свіже повітря? Цікаво, куди це вони мене вже несуть?..

Як чистити перші зубки?

Ми з мамою вже зовсім дорослі, тому щоранку разом чистимо зубки. Вона каже, що у мене в роті живуть злі мікробчики, яких ми обов'язково переможемо, якщо я буду робити щіточкою «вжух-вжух». :)

Як визначити, чи є паразити у дитини

Попереду літо, а значить, улюблений відпочинок на дачі або за містом, багато фруктів і ягід і також безліч довгоочікуваних розваг на природі. Діти просто обожнюють копатися в землі, будувати пасочки з піску, зривати свіжі ягідки прямо з дерев і кущів, після тягнути все до рота.

Масаж новонародженому – що важливо знати?

Дитячий масаж – прекрасний спосіб поспілкуватися з крихіткою і стати ще ближчими один до одного. Крім того, масаж новонародженому несе величезну користь. Але перш ніж приступати, ви повинні знати, коли і як робити масаж немовляті, щоб не нашкодити.

Чому хворіють діти?

Всі ми розуміємо причини своїх власних недуг і способи боротьби з ними, а ось коли мова заходить про дітей - починаються проблеми з розумінням суті проблеми. І все ж - чому вони хворіють? Як психоемоційні потрясіння впливають на дитяче здоров'я? Про це розповіла Світлана Васьківска - відомий лікар-психотерапевт на лекції клубу «Студія жіночих питань», організованого Медичним центром Святої Параскеви.

Інфекція сечових шляхів під час вагітності: симптоми і профілактика

Інфекція сечових шляхів (ІСШ), також звана інфекцією сечового міхура, є бактеріальним запаленням в сечовий системі. У майбутніх матусь особливо збільшується ризик появи ІСШ з 6 по 24 тиждень вагітності. Чим це загрожує майбутній дитині? Які симптоми і як себе захистити? На всі ці питання ми постараємося відповісти в даній статті.

Чому місячні можуть «запізнюватися»? – 9 причин окрім вагітності

Турбуєтеся про затримку циклу, але точно знаєте, що не вагітні? Пропуск або затримка менструації може траплятися з безлічі причин крім вагітності. Навіть найпоширеніші причини затримки можуть варіюватися від гормонального дисбалансу до серйозних захворювань. Також затримка – абсолютно нормальне явище в двох випадках: коли менструація тільки починається і коли настає менопауза.

Синусит у дитини – визначаємо симптоми

Синусит – дуже просте і поширене захворювання серед дітей. Це запалення верхньощелепної пазухи, але є й інші види синуситу: запалення лобних пазух, етмоїдит – запалення пазух гратчастої кістки, клиновидний – запалення пазух клиноподібної кістки.

ЗДОРОВІ ЖИВОТИКИ – ЩАСЛИВІ ДІТИ

Біль в животі – один із найпоширеніших симптомів у дитини в перші роки життя, з яким батьки найчастіше звертаються до педіатра. Причин може бути безліч, а про основні з них розповів на своїй лекції Антон Асонов, кандидат медичних наук, лікар-педіатр Медичного Центру Святої Параскеви.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас