Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Що робити, якщо ви запідозрили лактазну недостатність у малюка

Коли я поїм, мій животик надувається, бурчить і болить. Мама каже, що в цьому винна якась недостатність, через неї мені не можна молочко... А що ж я буду їсти?

Депресія навесні? ТОП-3 ефективні способи подолання сезонного недугу

Сонце світить яскравіше, дні стають довшими і начебто організм повинен радіти настанню весни, однак щось не так і зимова хандра все ще не покидає. Стан постійної втоми, дратівливість, тривожність або апатія – все це ознаки того, що зміна сезону завдала удару нишком. Саме ці симптоми можуть стати першими дзвіночками, що повідомляють про початок так званої весняної депресії.

Як довго можна залишати дитину в колисці-гойдалці?

Так звані колиски-гойдалки або дитячі крісла-качалки (дитячі шезлонги) користуються чималою популярністю останнім часом. Думаю, про їхню зручність для батьків і говорити нема чого. Але чи знали ви, що незважаючи на відсутність суворих правил, більшість експертів не рекомендують діткам проводити в такій гойдалці більше години в день?

Чи безпечні гелі для прорізування зубів?

Через це проходять всі батьки: у дитини ріжуться зубки, і від цього страждає і вона, і всі навколо. Звичайно ж, ви хочете їй допомогти, полегшити біль, але навіть не знаєте, з чого почати. Багато батьків вирішують в цьому випадку використовувати гель для прорізування зубів, який наноситься на запалені червоні ясна. Але перш ніж купити цей засіб, ви повинні знати про всі ризики, переваги та недоліки подібних знеболюючих продуктів.

Компресійна білизна під час вагітності: чи потрібна вона вам, і що саме вибрати?

Вагітність завжди супроводжується маленькими неприємностями: набряклість і варикоз – тільки пара з них. Ваше серце повинно качати кров до кінцівок, а м'язи судин і ніг повинні постачати її назад. Але в міру протікання вагітності об'єм крові зростає, а організм виробляє розслаблюючі гормони (необхідні для пологів), що не сприяє активній циркуляції крові.

Як зберегти здоров´я щитовидної залози

Про існування щитовидної залози здорова людина замислюється вкрай рідко, а все тому, що вона, як маленький диригент, не привертаючи до себе ніякої уваги, тихо займається своєю справою, регулюючи роботу всіх життєво важливих процесів. Щитовидна залоза, цей маленький, але вкрай важливий орган, розташований в горлі і має форму метелика. Її важливість важко переоцінити, тому пропонуємо поговорити про те, як зберегти щитовидну залозу здоровою.

Як харчуватися, щоб контролювати діабет і рівень цукру в крові

Все, що ви їсте, і коли ви це їсте, впливає на ваш рівень цукру в крові. Тобто, харчуючись правильно, ви можете контролювати свій діабет і концентрацію цукру. Зробити це можна, дотримуючись порад свого лікаря і загальних правил харчування для діабетиків. Про них і піде мова далі.

Helen Harper Soft&Dry – найкращі підгузники для зимових прогулянок

Сухі штанці завжди важливі. А взимку сухість – не тільки комфорт, від неї залежить здоров'я малюка. Адже яким би теплим не був зимовий одяг, як тільки промокли штанці, виникає ризик переохолодження і застуди. Інша справа, якщо батьки подбали про те, щоб дитина завжди була в підгузниках Helen Harper Soft&Dry.

Чистимо дитячі зубки: як, коли і інші корисні поради батькам

Дірки та карієс утворюються в дитячих зубках набагато швидше, ніж в дорослих, і можуть мати довгострокові наслідки. Саме тому гігієна ротової порожнини дитини – не так річ, якою можна нехтувати. І перше, чого ви повинні навчитися – це правильно чистити дитячі зубки. Як? Коли? Як часто? Як привчити дитину до чищення зубів, якщо вона робить це вкрай неохоче? Про все це в нашій статті.

Ерозія шийки матки: причини, симптоми захворювання і лікування

На сьогоднішній день про ерозію від особистого гінеколога чули більшість жінок, сьогодні вона є одним з найпоширеніших гінекологічних захворювань у жінок різного віку. І хоча сама по собі ерозія не є раковим захворюванням, в значній мірі вона підвищує ризик виникнення злоякісної пухлини.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас