Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Сигнали, які дає нам організм: вчимося їх розпізнавати

Людський організм – надзвичайно складний і мудрий механізм. Одночасно в ньому відбувається велика кількість процесів, а коли трапляється збій у якомусь із них, – ми це одразу відчуваємо, спостерігаємо. Організм сигналізує не лише погіршенням самопочуття, а й дає візуальні знаки. Як навчитись їх розпізнавати, аби вчасно виправити ситуацію? Найперше потрібно помічати ці знаки та розуміти причину їх появи.

Перший візит дитини до стоматолога: як підготуватися батькам

Про дитячі зубки треба дбати з самого раннього віку, якщо ви хочете, щоб посмішка вашої дитини завжди була здоровою і красивою. Сьогодні ми не будемо говорити про те, наскільки важливо навчити дитину чистити зубки і ретельно стежити за гігієною ротової порожнини. Це зрозуміло само собою. Крім цього, малюк, як і кожен дорослий, повинен регулярно відвідувати стоматолога. Коли починати і як підготуватися? Про це – далі в нашій статті.

Як правильно годувати хвору дитину?

Мої мама з татом сьогодні сильно засмучені. Вони кажуть, що я захворів, і мене треба лікувати. А ще мама дуже переживає, тому що я не їм. А мені, і справді, зовсім їсти не хочеться: ковтати боляче, ніс не дихає. Може, я поїм пізніше, мамочка?

Клітинне лікування: збережіть стовбурові клітини

Останнім часом медицина далеко зробила крок вперед, відкривши нові можливості для лікування багатьох захворювань. У тому числі технологія трансплантації стовбурових клітин організму, завдяки чому навіть таке захворювання, як рак, стало можливим перемогти. У зарубіжних країнах на сьогоднішній день вже існують мільйонні банки донорів стовбурових клітин, в нашій країні ця технологія тільки починає розвиватися.

Bra Pads: ідеальна турбота про мамині груди

Головний продукт для кожного малюка у перші півроку — мамине молоко, тому мамі, що годує, важливо дбати про свої груди. Лактаційні прокладки Helen Harper Bra Pads допомагають мамі легко підтримувати гігієну грудей, попереджають появу запальних процесів.

Депресія у маленьких дітей: не залишайте без уваги

Якщо ви підозрюєте, що ваша дитина страждає від депресії, вашою першою реакцією може стати почуття провини за себе і свій стиль виховання. Але причини дитячої депресії (як і дорослої) комплексні і можуть включати безліч факторів: генетичних, соціальних, хімічних і психологічних.

Одягаємо немовля: що важливо врахувати, щоб не нашкодити?

Всі ми знаємо, що терморегуляція у новонароджених розвинена слабо, тому величезне значення для його здоров'я і самопочуття має саме те, як мама його одягає. При чому, з одягом крихітки потрібно вгадати так, щоб температура його тіла не піднімалася занадто високо і не падала занадто низько. Як вгадати, особливо з огляду на, що температура новонародженої дитини коливається?

Як загартовуватись з користю для здоров’я?

Нікому не хочеться хворіти. Тож намагаємось слідкувати за своїм здоров’ям: дбаємо про збалансоване харчування, займаємось спортом, намагаємось не переохолоджуватись…А як же загартовування? Це ж прекрасний спосіб збільшити опірність організму та захистити себе від ненависних застуд, кашлів та закладеного носа. Проте, загартовуватись теж потрібно вміти, інакше замість користі ця процедура може нашкодити.

Дитячі пустушки: все, що потрібно знати молодим батькам

Роками батьки активно користувалися сосками-пустушками, щоб заспокоювати своїх малюків. Зараз же навколо даного дитячого аксесуара ведуться постійні суперечки: «Чи варто?», «Шкідливо чи корисно?», «Коли відучувати?». Про все це ми поговоримо далі в статті.

Не дамо шансу осінній депресії: 5 простих порад

Депресія… Це слово з кожним роком стає знайомим і зрозумілим все більшій кількості людей. За останніми дослідженнями, депресія є однією з найпоширеніших психічних хвороб. Осіння хандра – один з видів цього психоемоційного стану, для якого характерні зниження настрою, його нестійкість, убогість мислення, що супроводжується зацикленням на деяких ситуаціях, а іноді навіть рухова загальмованість. Чому депресія приходить до багатьох саме восени?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас