Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Коли варто відкласти вакцинацію?

Тема щеплень в Україні, на жаль, обросла багатьма міфами і застереженнями. Більшість з них, як стверджують лікарі, не мають під собою жодного підґрунтя. Але батьки, все ж, з деякою пересторогою ставляться до вакцинації. Окрім перевірки якості самої вакцини, умов її зберігання, країни-виробника, ми особливо ретельно уточнюємо усі «протипоказання» до вакцинації, тобто усі причини, які є підставою для перенесення процедури щеплення.

Дбаємо про дитину з церебральним паралічем, або що важливо знати батькам про ДЦП (Частина 2)

Лікування дитини з церебральним паралічем

Церебральний параліч невиліковний, але раннє втручання може значно поліпшити стан дитини. Серед лікувальних процедур, які прописуються діткам при ДЦП:

Дбаємо про дитину з церебральним паралічем, або що важливо знати батькам про ДЦП (Частина 1)

Це дуже непросто – ростити і піклуватися про дитину з церебральним паралічем, але це не означає, що тут ви безпорадні. Ви можете стати найкращими захисниками для свого малюка на місяці і роки, забезпечивши йому необхідну турботу і підтримку. І чим більше ви знаєте про ДЦП, тим краще будете підготовлені і тим сильніше зможете допомогти дитині.

Що забагато – те нездорово: як гаджети впливають на здоров’я наших дітей?

Сьогоднішній технічний прогрес просто вражає своєю стрімкістю: ми не встигли освоїти новий пристрій, як йому на зміну вже з’являється інший, більш сучасний і функціональний. А як швидко опановують технічні новинки наші діти! Таке враження, що вони народжуються з умінням користуватися сучасними гаджетами. Все це, безумовно, дуже позитивно, адже нашим дітям жити в цьому світі, який стрімко розвивається, тож стояти на шляху прогресу – це те ж саме, що стати на шляху поїзда, який набрав ходу. Та тут, як і у всьому, важливо зберігати баланс і міру.

Яка дитяча гімнастика краща?

Існує кілька популярних видів гімнастики для дітей до року: класична, динамічна, бебі-йога, гімнастика на м'ячі, аквагімнастика. Яку з них вибрати для своєї дитини?

5 причин постійної втоми

Для того щоб відчувати себе бадьоро протягом дня нашому організму необхідний повноцінний відпочинок, який може нам забезпечити будинок. Але чи завжди відпочинок вдома допомагає відновити сили? Виявляється, що ні, і на це є як мінімум 5 важливих причин. Якщо ви теж помічаєте, що вдома ви не відпочиваєте душею і не заряджаєтеся енергією, і навіть думка про дім не приносить вам позитивних емоцій, значить, пора задуматися і щось змінити. В чому може бути причина?

6 хороших причин пити каву щодня

Починати день з чашечки ароматної кави і пари бутербродів або завершувати щільний сніданок все тієї чашкою улюбленого ароматного напою обожнює більшість людей. До недавнього часу вчені вважали, що кава – не найкорисніший напій як для серцево-судинної системи, так і для загального відмінного самопочуття організму. Однак останні дослідження вчених довели, що кава може бути корисною не тільки для відмінного самопочуття і ранкової бадьорості, але і для ряду інших речей.

Комплекс вправ, корисний для усіх школярів: зміцнюємо спину

Ранець сучасного школяра, зазвичай, має чималу вагу. Та велике навантаження на спину для дитини є вкрай небажаним, саме важкі портфелі стають головною причиною розвитку сколіозу у дітей. Також, підіймання таких вантажів (інколи портфель учня 6-7 класу може важити цілих 6-8 кг!) інколи призводить до різних защемлень у хребті, міжхребцевих гриж, протрузії міжхребцевого диска… Як же батьки мають захистити здоров’я своєї дитини?

Головні вороги білосніжної посмішки

Сяюча, білосніжна усмішка, безумовно, є окрасою обличчя. Тож бажаючи бути власником такої природної окраси, намагаємось ретельно доглядати за своїми зубами. Та результат не завжди такий, як очікуємо. Зуби справді доглянуті та здорові, але не такі білі, як хотілося б… В чому ж причина? Невже тут винна генетика і люди народжуються з білими, або жовтуватими зубами? Виявляється – так! Колір зубів у кожного зумовлений геном, який визначає його уже з народження. Але буває, що колір зубів погіршується протягом життя. Причин може бути багато…

Скільки має спати дитина до року?

Сьогодні тато з мамою сперечалися про те, скільки я маю спати. Мама говорила, що всю ніч і один раз вдень – досить, а тато все повторював їй, що я повинен спати два рази на день... А що, якщо я не хочу спати два рази?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас