Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Як витрачати менше коштів на медичні послуги?

На сьогоднішній день хворіти дуже не вигідно для сімейного бюджету, через високі ціни на лікарські засоби та медичні обстеження. Сьогодні ми розглянемо, як можна зекономити на медичних послугах.

Що робити, якщо малюк гикає?

Іноді зі мною трапляється щось дивне і неприємне... Наче я дуже різко і швидко вдихаю повітря. Так відбувається само собою, мама каже, що я просто гикаю. Мені б дуже хотілося перестати гикати, але я не знаю, як це зробити... Може, мама знає?

Правила зимової пробіжки

Давно хотіли ввести ранкові чи вечірні пробіжки у свій повсякденний розклад? Для цього не обов’язково чекати понеділка, чи приходу весни, або літа. Влаштовувати пробіжки можна і взимку, проте варто знати деякі правила.

Проколюємо вушка дитині: питання, які цікавлять всіх батьків

Замислюєтеся над тим, щоб проколоти вушка дитині? В такому випадку у вас напевно виникло чимало запитань. Про головні питання, які можуть цікавити батьків щодо дитячого пірсингу, ми поговоримо в даній статті.

Дбаємо про дитячі ніжки правильно

Нам дана тільки одна пара ніг на все життя, тому піклуватися про їхнє здоров'я необхідно з самого дитинства. Причому це не вимагає багато часу або зусиль, але позбавить від багатьох проблем зі здоров'ям у майбутньому. Що ж можуть зробити батьки, щоб забезпечити здоровий розвиток дитячих стоп?

Вітамін D: давати чи ні?

Вчора до нас прийшла моя бабуся і принесла якісь крапельки. Вона дуже хотіла, щоб мама мені їх давала, тому довго говорила, які вони корисні. А мама сказала, що мені не потрібні ніякі крапельки, і вона не буде їх мені давати.

Святковий сезон новорічних солодощів відкрито: як захистити дитячі зубки

Новорічні свята вже на носі, і день Святого Миколая відкриває цей святковий марафон солодощів. Ваш будинок постійно наповнюватиметься новими цукерками і смаколиками, від яких дітвора просто в захваті. Звичайно, не давати дитині солодощі – не варіант, адже саме вони створюють цей чарівний святковий настрій. Але ви можете захистити дитячі зубки – скористайтеся нашими порадами!

Замість противірусних препаратів – часник!

З настанням дійсно холодних днів в аптеках справжній «противірусний бум». Хтось купує препарати для лікування, а хтось для профілактики. Боїмось хворіти! А тут ще й безперервна реклама противірусних засобів, слова «застуда», «грип», «закладений ніс» не перестають звучати з екранів… Але все більше людей сьогодні покладаються на народну медицину, шукаючи захисту для себе у природи. І коли мова йде про антибактеріальну дію та противірусний захист – немає рівних часнику! Про його цілющі властивості хочеться розповісти більше...

Лікування дитячої депресії: як може допомогти лікар і батьки

Якщо ви відчуваєте, що ваша дитина не просто сумує, і підозрюєте дитячу депресію, відразу ж зверніться по допомогу. Чим раніше ви почнете боротися, тим більше у вас будуть шанси позбавити малюка від нападів депресії в майбутньому.

11 найпоширеніших міфів про рак грудей

Чи збільшують антиперспіранти і бюстгальтери з кісточками ризик раку грудей? Ви напевно чули хоч пару міфів про рак грудей – що стає причиною або збільшує ризик його появи. У даній статті ви зможете дізнатися, що з подібних тверджень є правдою, а що – помилкою, і будете володіти найбільш точною інформацією про це небезпечне захворювання.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас