Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Як загартовуватись з користю для здоров’я?

Нікому не хочеться хворіти. Тож намагаємось слідкувати за своїм здоров’ям: дбаємо про збалансоване харчування, займаємось спортом, намагаємось не переохолоджуватись…А як же загартовування? Це ж прекрасний спосіб збільшити опірність організму та захистити себе від ненависних застуд, кашлів та закладеного носа. Проте, загартовуватись теж потрібно вміти, інакше замість користі ця процедура може нашкодити.

Дитячі пустушки: все, що потрібно знати молодим батькам

Роками батьки активно користувалися сосками-пустушками, щоб заспокоювати своїх малюків. Зараз же навколо даного дитячого аксесуара ведуться постійні суперечки: «Чи варто?», «Шкідливо чи корисно?», «Коли відучувати?». Про все це ми поговоримо далі в статті.

Не дамо шансу осінній депресії: 5 простих порад

Депресія… Це слово з кожним роком стає знайомим і зрозумілим все більшій кількості людей. За останніми дослідженнями, депресія є однією з найпоширеніших психічних хвороб. Осіння хандра – один з видів цього психоемоційного стану, для якого характерні зниження настрою, його нестійкість, убогість мислення, що супроводжується зацикленням на деяких ситуаціях, а іноді навіть рухова загальмованість. Чому депресія приходить до багатьох саме восени?

Helen Harper Baby – підгузник, якого малюк не помічає

Ще недавно малюк ледь міг перевертатися в ліжечку, а сьогодні він вже міцно тримає маму з татом за руки і робить свої перші кроки. Зростає не по днях, а по годинах! З перших днів і майже до 2-х років карапузу потрібні засоби гігієни, настільки зручні, щоб він практично не помічав їх. Підгузки Helen Harper Baby створені, щоб підлаштовуватися під зростаючі потреби малюків, тому діти відчувають себе в них дуже комфортно.

Осінні застуди: як вберегти дитину в небезпечний період?

Вже традиційно з першими прохолодними днями активізується реклама протизастудних засобів, сиропів від кашлю та крапельок в ніс… Всі чекають сезону застуд з пересторогою, а особливо матусі, які всіма силами намагаються вберегти своїх чад від сопельок та червоного горла. Як не допустити всюдисущої застуди? Як вберегти дитину в підступний осінній період?

Як правильно купати дитину до року?

Якби ви тільки знали, як я люблю купатися! Не митися, а саме купатися: плавати в тепленькій водичці, коли мама або тато просто підтримують мене. А ще я люблю пірнати... Це зовсім не страшно і, скажу вам по секрету, бояться, коли я пірнаю, батьки, а мені дуже весело! Цікаво, а інші діти теж люблять купатися?

Варикозне розширення вен – перші ознаки хвороби і що можна зробити

За статистикою, варикоз можна сміливо назвати найпоширенішим захворюванням офісних працівників. Малорухливий спосіб життя, часте носіння взуття на високих підборах, неправильне харчування та інші чинники сприяють утворенню злощасної синьої сіточки на ніжках. Як розпізнати появу варикозу і з чого почати боротьбу з ним?

Коли варто відкласти вакцинацію?

Тема щеплень в Україні, на жаль, обросла багатьма міфами і застереженнями. Більшість з них, як стверджують лікарі, не мають під собою жодного підґрунтя. Але батьки, все ж, з деякою пересторогою ставляться до вакцинації. Окрім перевірки якості самої вакцини, умов її зберігання, країни-виробника, ми особливо ретельно уточнюємо усі «протипоказання» до вакцинації, тобто усі причини, які є підставою для перенесення процедури щеплення.

Дбаємо про дитину з церебральним паралічем, або що важливо знати батькам про ДЦП (Частина 2)

Лікування дитини з церебральним паралічем

Церебральний параліч невиліковний, але раннє втручання може значно поліпшити стан дитини. Серед лікувальних процедур, які прописуються діткам при ДЦП:

Дбаємо про дитину з церебральним паралічем, або що важливо знати батькам про ДЦП (Частина 1)

Це дуже непросто – ростити і піклуватися про дитину з церебральним паралічем, але це не означає, що тут ви безпорадні. Ви можете стати найкращими захисниками для свого малюка на місяці і роки, забезпечивши йому необхідну турботу і підтримку. І чим більше ви знаєте про ДЦП, тим краще будете підготовлені і тим сильніше зможете допомогти дитині.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас