Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Батьки повинні самі обирати: вакцина чи хвороба

Нищівного удару вакцинація зазнала за останній рік: спочатку в травні 2008 року в Краматорську через кілька годин після уколу проти кору помер учень одинадцятого класу Антон Тищенко.

Чи бувають безпечні аборти?

Чому перервана навіть на ранніх термінах вагітність може стати серйозним ударом по здоров`ю жінки? Річ у тому, що із самого початку вагітність викликає серйозні зміни, перебудову в багатьох системах органів жіночого організму, перш за все в центральних регуляторних системах — нервовій та ендокринній.

Дрібний предмет у вусі або в носі

Такі вже є діти, що їм все треба випробувати, скуштувати. І на смак, і іншими всілякими способами. На жаль, часто доставляючи мамі нежартівливі занепокоєння. Іноді - більш ніж нежартівливі. Що ж потрібно робити, якщо дитині потрапляють в ніс або вушко сторонні предмети?

Як лікуватися кольором?

Ми червоніємо від гніву, відчуваємо «зелену» тугу або дивимося на світ крізь рожеві окуляри. Кожен колір випромінює свою енергію і безпосередньо впливає на наш розумовий, душевний і фізичний стан. Не випадково кольоротерапія відноситься до найбільш популярних напрямів альтернативної медицини.

Повсякденні страхи батьків немовлят

Новонароджені дуже дивні. Вони сильно відрізняються від нас, дорослих, своїми можливостями та вміннями.
На перший погляд немовля набагато слабше і беззахисніше: і слабкі м´язи, і залежність від дорослого, як джерела тепла і харчування та багато іншого. Так і хочеться вберегти і захистити. І це непогано, бажання природне, але нерідко призводить до перегинань і невиправданих страхів, створює малюку і його батькам зайві проблеми.

Способи релаксації для молодих матусь

Молоді матусі відчувають гострий дефіцит сну. Оскільки нервова система постійно знаходиться в напрузі, то жінка цілком може зіткнутися з його порушеннями.

Що може розказати про слінги майстер з їх шиття? (частина друга)

Яким має бути хороший слінг з кільцями?

Тканина має бути натуральною, адже слінг призначений для дитинки, а синтетика може викликати подразнення чи навіть алергію. Та ще й хімічні сполуки погано пропускають повітря і парять. Плетення бажано вибирати саржеве, бо в ньому легше, воно зазвичай більш пористе, тобто краще дихає, воно не врізається в шкіру, і зазвичай виглядає більш естетично, ніж скажімо, бязь.

Що може розказати про слінги майстер з їх шиття?

Ви знаєте, були такі часи, коли візочки для дітей були дуже незвичним приладдям і дозволити їх собі могли лише багаті аристократичні сім’ї? А всі інші носили дітей на собі. Бо зазвичай на ручках дитина спокійна і не крає нічиє серце плачем і пхиканням.

Що робити, якщо розбився ртутний градусник (термометр)?

Ртуть — метал сріблясто-білого кольору, у звичайних умовах легко рухома рідина, яка при ударі роділяється на дрібні кульки.

Танці на льоду: що вдягнути на ковзанку?

Светри, шарфи, гетри, в´язані рукавиці — збираючись на відкритий каток, пам´ятайте, що одяг, який ви виберете, має бути не тільки красивим, але теплим і зручним. Усі поради однаково стосуються і дорослих, і дітей.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас