Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Здоров'я майбутньої дитини: поради лікаря

Кожна сім´я, яка мріє про дітей, бачить їх здоровими й щасливими. Ніхто з батьків не представляє своєї дитини такою, що часто хворіє або з природженою патологією розвитку. І це нормально, виношуючи своє дорогоцінне дитя, перебувати в стані радісного очікування. Але... життя − це процес боротьби за здоров´я і щастя, і наскільки ми будемо озброєні необхідними знаннями і навичками в питаннях здоров´я, тим радісніше й успішніше буде наше життя і життя наших дітей.

Кажуть, алергія у дітей буває від…

Алергічний або атопічний дерматит, або алергічний діатез — слова, які міцно увійшли до нашого життя і часто сприймаються нами як буденні явища, що просто необхідно пережити. Але хто ж винен?

Чим небезпечні ліки «від нервів»?

Так просто випити таблетку, щоб не нервуватися. Тим паче, на рослинній основі. Натуральний препарат! А реклама обіцяє щасливі посмішки...

Щеплення моєї дитини: усі за і проти (частина 3)

Третя, заключна частина статті про щеплення.

Щеплення моєї дитини: усі за і проти (частина 2)

Продовження статті про недоліки та переваги щеплень.

Щеплення моєї дитини: усі за і проти

Зараз в Україні щеплення дітей є обов´язковим. А чи дійсно це настільки потрібно і, головне, безпечно, як вважають чиновники? Стаття про всі відомі медицині переваги та недоліки щеплювань.

Визначення продуктів, що викликають алергію дитини

Зараз часто можна почути, що немовля "обсипало". Але від чого? Що тепер не можна їсти мамі, а що можна? У статті описана чітка методика визначення алергенів серед продуктів харчування.

Прислухайтеся до біологічного годинника ВАШОГО ОРГАНІЗМУ!

Сучасна жінка - це неймовірне поєднання жіночності, харизми, розуму, хранительки вогнища і здорового способу життя. Саме вона встигає в кілька разів більше за чоловіка і при цьому не втрачає своєї природної чарівності і привабливості. Однак, для багатьох українських жінок це прообраз «міфічної жінки». Нескінченно трепетно ставлячись до своїх родин, вони часто забувають про себе, свої бажання, даруючи величезну кількість часу дітям, чоловіку і роботі.

Що робити, якщо стало нудно

Чи доводилося вам безцільно тинятися по квартирі, монотонно клацати комп'ютерною мишкою, не переглядаючи зміст вікон, що з’явились або просто дивитися у вікно, чекаючи закінчення уроку чи робочого дня? Мабуть, кожним з нас оволодівав такий негативний стан, як нудьга. З'являється він, як правило, в той момент, коли пропадає інтерес виконувати якусь роботу, спілкуватися з оточуючими людьми.

Звідки береться пил...

Всім відоме таке явище, як пил. Абсолютно всі коли-небудь витирали пил, але через деякий час, він знову з'являвся. Пил, прямо як волосся: його підстригаєш, а воно знову виростає. І звідки він береться? Багато хто з нас ставив собі це питання, але так і не міг відповісти на нього. У цій статті, ви дізнаєтесь звідки береться пил і з чого він складається!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас