Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Як виявити і вилікувати харчову алергію в дитини?

Що робити, якщо ви підозрюєте наявність у вашої дитини харчової алергії, з чого починати обстеження і як лікувати алергію?

Як максимально оздоровити дитину влітку?

Літо - чудова пора відпусток, відпочинку, сезон місцевих вітамінів з грядки і нескінченного задоволення від нових вражень! А для багатьох мам і тат це ще й час організації літньої програми поїздок для улюбленого карапуза. І метою № 1 є, звичайно, не захоплення дитини від нових розваг і не раннє знайомство з комфортом закордонних курортів (це теж, але другорядне), а максимальне оздоровлення дитячого організму.

Подорож з дитиною: що повинно бути в аптечці

Дуже часто, збираючись у подорож з дітьми, ми навіть не замислюємося про те, які складності нас можуть підстерігати в поїздці: алергія, головний біль, розлад шлунку, застуда. Удвічі важче нездужання переносять діти. Щоб відпустка не була зіпсована, подбайте про аптечку до від'їзду!

Коли дитині потрібен логопед?

Діти дуже не схожі один на одного не тільки зовнішністю і характером, але й особливостями свого розвитку. Одні вже в однорічному віці старанно повторюють за дорослими слова і по сто разів на день намагаються назвати все, що бачать навколо. Інші тільки після двох років починають намагатися вимовляти щось більш складне, ніж дитячий лепет.

Літо і його небезпеки: тепловий і сонячний удар у дітей

Ось і прийшло довгоочікуване літо. А з ним і період відпусток, виїздів на дачу, до моря, в село. Діти отримали можливість більше часу проводити на свіжому повітрі, спілкуватися з природою. Завдання батьків в цей час - захистити дітей від негативних факторів, які можуть завдати шкоди їх здоров'ю, зуміти, в разі необхідності, грамотно надати долікарську допомогу.

Як вибрати перше взуття дитині?

Діти так швидко ростуть! Ще зовсім недавно ви вперше взяли на руки малюка... і ось дитині вже рік! Малюк вже пробує робити свої перші самостійні кроки. Для цього необхідне правильно підібране і якісне взуття - адже стопи малюка ще дуже гнучкі і продовжують формуватися, на незміцнілі ніжки доводиться немаленьке навантаження. Як же вибрати відповідні черевички?

Эффективное лечение ДЦП в Украине

До недавнего времени считалось, что детский церебральный паралич неизлечим. Конечно, полностью восстановить здоровье ребенка невозможно, но своевременная коррекция может значительно улучшить его состояние и подготовить к жизни в социуме.

Нічні неприємності: нетримання сечі у дітей

Нічне нетримання - це, звичайно, не катастрофа, але штука неприємна як для дитини, так і для батьків. Тим більше, коли час підгузників вже давно позаду. Що ж робити і де шукати причини?

Чи корисний дітям загар

Сонце - джерело світла, тепла й ультрафіолету, такого корисного для шкіри. Під дією сонячних променів в організмі виробляється вітамін D, необхідний для профілактики рахіту у дітей. Тому цілком логічно використовувати літо для наповнення дитячого організму цим необхідним вітаміном. Тільки робити це потрібно з розумом, головне - не перестаратися.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас