Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Дитяча казка: Тім в комп’ютерній країні

Хлопчик Тім дуже любив гратися в комп’ютерні ігри. Буває, так захопиться полюванням за монстриками або гонками, що нічого навколо не помічає.

Як правильно обрати центр навчання ментальної арифметики у вашому місті?

Якщо ви вже знаєте, що таке ментальна арифметика і навіщо вона потрібна вашій дитині, то далі перед вами постане проблема вибору навчального центру, адже їх багато, як грибів після дощу, і прийняти рішення доволі складно.

Дитяча казка: Поросятко-нечепура

І вдома, і в школі поросятка Піглета вчили бути охайним, слідкувати за своїм зовнішнім виглядом. Але Піглету це не подобалося, він вважав це нудним та марним заняттям. Наприклад, він дуже рідко чистив свої чоботи.

Матеріали для виховного заходу в навчальному закладі на тему: «Початок зими – року кінець»

Легенди, повір’я, звичаї грудневих свят…

Ми звикли вважати місяць грудень передсвятковим періодом. Та, насправді, він сам сповнений святами. Ви не знали? А ми вам розповімо!

6 порад, які допоможуть навчити дитину вчитися самостійно

Перший клас – важливий рік у житті дитини, адже за цей проміжок часу так багато чому потрібно навчитися: правильно писати, швидко читати, рахувати і, звичайно, освоювати новий матеріал. І якщо раніше з цим питанням хоч якось допомагали групи продовженого дня, на яких дитина вчилася самостійно, займалася і освоювала пройдений матеріал, то сьогодні ця відповідальність повністю лягає на батьків.

Ментальна арифметика. Як вона допомогає дітям в навчанні та розвитку?

Усі батьки хочуть бачити свою дитину щасливою. Школа — одне з найскладніших випробувань для неї. Підготовка, навчання, іспити, ЗНО, вступ до вищого навчального закладу. А ще різні гуртки, іноземні мови, спорт, музичні школи і танці. Як встигнути все?

Школа Монтессорі: чи підходить вона вашій дитині?

Монтессорі – це програма навчання, розроблена доктором Марією Монтессорі в 1907 році. В ході своїх досліджень вона зрозуміла, що дітки навчають один одного; її програма забезпечує навчальне середовище, що сприяє освоєнню понять і вирішення завдань. Як правило, школи Монтессорі займаються дітками від 2 до 6 років і походять на дитячі садки, але є і такі, які навчають дітей до середнього шкільного віку.

Дитяча казка: Ляля-чарівниця

В казковому місті жила дівчинка-гном на ім’я Ляля. У Лялі була найкраща подружка – фея Ксю, яка мешкала на квітковій галявинці.

Як стимулювати творчий розвиток малюка

Творчість може бути якою завгодно: від мистецтва до музики, танців і т.д. І одна з найбільш важливих цілей всіх батьків – навчити дитину самовиражатися, так часто і таким чином, як їй хочеться. Не знаєте, як почати розвивати в дитині творчість і креативність? Наші поради допоможуть вашому малюкові розкритися!

Дитяча казка про зубастого крокодила

В африканській річці жив-був крокодил. Було у нього улюблена розвага - лякати птахів і звірів. Прийдуть, наприклад, антилопи до річки, попити воду, або мавпа - подивитися на своє відображення у воді. А крокодил підпливає до них, розкриває величезну пащу і клацає зубами. Тварини від страху розбігаються, хто куди, а крокодил радіє, що їх налякав.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас