Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Краса і стиль

Тут ви знайдете цінні і актуальні поради для мам: збалансоване харчування, дієти, тонкощі макіяжу, догляд за шкірою і волоссям, вправи для краси і здоров'я, поради по відновленню після пологів і все, що тільки може вас зацікавити...

Тональний крем: основа краси

Саме так можна назвати правильно підібраний тональний крем. Адже від нього залежить, як виглядатиме і триматиметься наш макіяж. Але підібрати і нанести тональний крем – нелегке завдання. Як же правильно робити це?

Спершу розглянемо, які варіанти тональних засобів можна знайти в наших магазинах. Кожен їх них підходить для різних типів шкіри і різних випадків.

У мене випадає волосся: що робити?

Волосся - невід´ємна частина нашої зовнішності і одна з головних складових привабливості для жінок. Коли жінка знає, що у неї красиве доглянуте волосся, вона відчуває себе впевненіше, розкутіше, вони допомагають їй заряджатися енергією, поліпшити самопочуття і настрій. Людина сама починає випромінювати силу і заряджати нею оточуючих. Волосся − це єдине в нашій зовнішності, що ми можемо легко змінити за бажанням і настроєм. Можна відрощувати їх, стригти, фарбувати в будь-який колір, робити різні зачіски, але для цього волосся повинне бути здоровим.

Щоб волосся не сіклося

Волосся, що січеться, – проблема, знайома практично кожній жінці. Причини появи цієї проблеми не завжди очевидні, а способи позбавлення від неї - непрості. Але ми постараємося розібратися, як "вилікувати" волосся, що січеться, і запобігти появі подібних проблем у майбутньому.
Найчастіше з проблемою кінчиків, що січуться, стикаються владарки довгого (і особливо - сухого) волосся, проте іноді – під впливом тих або інших умов – навіть коротке волосся може стати джерелом цієї неприємності.

Усе для краси губ

Хіба можна уявити собі красиву, доглянуту жінку з потрісканими губами? Губи – це і показник здоров´я, і приманка для чоловічих поглядів. Як же правильно за доглядати за губами? І яким повинен бути ідеальний макіяж для губ?

Як досягти ефекту «димчастих очей» (Smoky Eyes)

Макіяж Smoky Eyes довгий час уже користується величезною популярністю і, судячи з усього, не збирається виходити з моди. Ефект димчастого ока додає погляду глибину, загадковість, сексуальність, тобто ...
Це саме те, чого намагається досягти будь-яка жінка. Як же зробити такий макіяж самостійно, не витративши на це силу-силенну часу?

Фізичні вправи для укріплення та збільшення грудей

Красива форма грудей завжди була мрією більшості жінок. Ще б, чарівні голі жіночі груди примушують тріпотіти сильну стать, порушують еротичні фантазії (і не тільки). Але чоловікам ніколи не здогадатися, скільки хвилювань і клопотів доставляє вона жінкам. Одним здається, що вона дуже маленька, іншим - що млява, комусь хочеться зменшити її розміри - які тільки думки не бродять в легковажних жіночих головках.
Іноді і чоловіки підливають масла у вогонь, задивляючись у вашій присутності на прекрасну кінодиву, а то і просто на сусідку.

Секрет рум’яних щічок

Якщо ви незадоволені формою або кольором свого обличчя – вам обов´язково потрібно поближче познайомитися з таким чарівним косметичним продуктом як рум´яна. Навчившись їх правильно вибирати і наносити, ви зможете творити справжні дива макіяжу!

Парфуми: як вибрати та носити?

Кожній жінці, навіть якщо вона не любить міняти аромати, не перешкодить мінімальний набір знань про те, що ж таке таке парфуми і як їх правильно "носити".

Зайві кілограми? Не проблема

Серед питань, що створюють ще нам масу клопоту, чи не на першому місці стоїть повнота. А так хочеться радіти кожного разу, коли бачиш своє відображення у вітринах... Досягти цього простіше, ніж здається на перший погляд.

Догляд за шкірою під час вагітності

Під час вагітності шкіра стає чутливою і вимогливою. Вона відкидає звичну косметику, непередбачувано реагує на погодні умови і зміну пір року. У статті ви знайдете відповіді на більшість своїх запитань.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас