Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Краса і стиль

Тут ви знайдете цінні і актуальні поради для мам: збалансоване харчування, дієти, тонкощі макіяжу, догляд за шкірою і волоссям, вправи для краси і здоров'я, поради по відновленню після пологів і все, що тільки може вас зацікавити...

Шкіра взимку

Зима – серйозне випробування для всього організму, але першою приймає удар на себе шкіра, невипадково названа захисним покривом. Найніжніша й уразлива її частина – наше обличчя – виявляється на передній лінії фронту в нерівній боротьбі з вітром, снігом і морозом. Як їй допомогти?

Догляд за волоссям по-науковому

«Люди, SOS!» - кричу я, дивлячись у дзеркало. І причина паніки − моя ж шевелюра, частина якої назавжди застрягла в зубах гребінця. А ще − знання, що французькі вчені ще в минулому столітті виявили закономірності між сезонами і хворобою волосся. Так що ж робити?

Розвантажувальні дні

Мабуть, розвантажувальні дні - найсмачніший спосіб схуднути, адже ви самі вибираєте, що їсти! Усе розмаїття видів розвантажувальних днів - у цій статті.

Мода на колір: Чи потрібна вам ця річ?

Кожен новий сезон приносить модні кольори і відтінки, і багато жінок, щоб виглядати стильними придбавають собі блузки, кофточки, або плаття цих тонів, не піклуючись про те, чи пасюують ці кольори під їхнє обличчя, колір волосся і очей. Рано чи пізно стає шкода викинутих грошей, так як неправильно вибраний колір не підходить ні до шкіри, ні до очей, ні до волосся. І те, що недавно здавалося таким гарним, буде покладено в шафу, далеко і надовго. Деякі жінки взагалі не розуміють своєї помилки у виборі покупки і своїм зовнішнім виглядом, часом здатні викликати тільки здивовані погляди.

Схуднення за допомогою дієти: за і проти

На сьогоднішній день можна знайти сотні рецептів схуднення. Один з найбільш частих - це, звичайно ж, дієта. Інтернет-портали, жіночі журнали пропонують всілякі види дієт: низькокалорійна, з виключенням різних продуктів, вуглеводна і навіть алкогольна. Чи є спосіб схуднення, який викликав би більше суперечок?

Моделюємо форму брів

Моделювання гарної форми брів - заняття не з легких. Проте скориставшись деякими простими правилами, Ви впораєтеся з цим завданням на «ура».

Як доглядати за нарощеними віями?

...Отже, ось вони - довгоочікувані, чудові, шовковисті вії! Тепер твій погляд манить і дражнить, а опущені очі і легка тінь від вій на повіках надає особливий шарм і чарівність. Ти дивишся на себе в дзеркало і готова скакати від радості. Спасибі майстру!

Харчування і краса

Збалансоване харчування - фундамент, на якому грунтується наше фізичне та емоційне благополуччя. Це тверда основа, що дозволяє досягти гармонії. Без правильно складеного збалансованого харчування ніякі фізичні вправи або правильний відпочинок не зміцнять здоров'я, і тим більше не дозволять досягти ідеальних пропорцій, особливо в «проблемних зонах». Тому що саме правильне харчування дає ту кількість енергії, що дозволяє регулярно займатися фізичними вправами.

Лікування волосся

Небагато людей готові змиритися з випаданням волосся, адже волосся є невід'ємною частиною образу і важливим компонентом гарної зовнішності. Заповітною мрією кожного є здорове і густе волосся. І при першій же ознаці випадіння волосся варто негайно звернутися до фахівця - трихолога. Адже тільки він максимально якісно і професійно підійде до лікування волосся і надання йому здорового вигляду.

Кольорове питання: 5 правил поєднання кольорів

Кожен день люди задають собі питання: Чи підходить мені ця краватка? Яку блузку надіти з цими брюками? І відповіді на них прямо залежать від одного фактора - кольорів. Щоб просто одяг став ретельно продуманим ансамблем, не обійтися без правил поєднання кольорів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас