Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховання

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

Страх дошкільника перед школою: як з ним впоратися?

Вступ малюка до школи – важлива віха в його житті, і потенційно складне випробування для маленького дошкільника. Та й для вас теж. Дитина ходила в садок, де всі завдання проводяться в ігровій формі, потрібно лише вміти сидіти на одному місці. Але тут очікуються зміни, і їй доведеться по-справжньому працювати. А плюс до всього, ще й абсолютно нові вчителі та діти, з якими доведеться налагоджувати стосунки.

7 причин купити дитині планшет

Купівля планшета для дитини сьогодні скоріше необхідність, ніж примха батьків. Та й діти розвиваються куди швидше, легко звикаючи і розбираючись в сучасних новинках. Хоча, чимало батьків і психологів стверджують, що в цьому немає ніякої користі, лише шкода. Все ж, як не крути, але ви не зможете повністю захистити своє чадо від сучасних гаджетів, а от навчити ними правильно користуватися так, щоб вони приносили виключно користь – це в силах кожних батьків.

Наймаємо родича замість няні: які питання мають вас цікавити?

Якщо у вас є можливість не наймати няню, а передати турботу про дитину, поки вас немає поруч, комусь із родичів (мамі, тітці, бабусі), вам дуже пощастило. Найбільша перевага тут – ваш спокій, що ваш малюк в руках близької людини, якій ви можете довіряти. Крім того, це набагато дешевше або, можливо, і зовсім безкоштовно. Але, на жаль, навіть в цьому прекрасному варіанті є свої недоліки.

Як знайти найкращу няню для дітвори

Хороша няня – це не тільки турбота про дитину, але і важливе вкладення в її майбутнє. Наймаючи няню, думайте не тільки про догляд за дитиною, а й про її розвиток – грамотна нянечка повинна також допомагати малюкові вчитися і розвиватися. А чи знали ви, що для сім'ї з двома працюючими батьками і двома або більше дітьми няня може обходитися дешевше за дитячий садок? То, можливо, дійсно варто пошукати гарну няню для своєї дітвори? Але як таку знайти?

Дитяче суперництво: як врегулювати ситуацію?

Мати сестру, або брата – велике щастя! Часто у дорослому віці вони стають найкращими друзями, порадниками, надійним плечем, на яке завжди можна покластись, а от в дитинстві класикою жанру є постійні сварки і суперечки між дітьми, безперервне з’ясовування «хто перший почав». Часто це суперництво починається ще до народження другої дитини і триває протягом усього періоду дорослішання, проходячи через різні стадії: від боротьби за іграшку до боротьби за увагу.

5 речей, які повинні бути у кожної маленької принцеси

Балувати своїх дітей чи ні – вирішувати кожному з батьків, але є речі, які просто зобов'язані бути у дітей. Відносити їх розряду пустощів не варто, тому як вони швидше навчать маленьке чадо цінувати себе. Сьогодні ми пропонуємо обговорити, які речі повинні бути у кожної маленької принцеси, і чому так важливо, щоб вони мали місце в дитинстві маленької дівчинки.

Коли і як розповідати дитині про державну символіку

Усе починається з малого, і патріотизм не виняток. Щоб у дорослому віці людина не ставилася до державної символіки України, як до формальності, треба, щоб вона знала про них з дитинства. І не просто знала, а любила усім серцем. Це, до речі, не складно, і не обов’язково щодня прокидатися під звуки гімну та перетворювати вишиванку на повсякденний одяг.

Підселяємо в дитячу другу дитину

У перший час ваш малюк напевно буде не в захваті від ідеї ділитися кімнатою з молодшим братиком чи сестричкою. Але, як показує практика, в кінці кінців, діткам навіть подобається жити удвох в одній кімнаті. Крім того, спільне проживання в дитячій часто допомагає малюкам швидше засипати і прекрасно виховує в них найкращі людські якості: ділитися, спілкуватися, знаходити спільну мову, йти на компроміси, вирішувати виникаючі проблеми. Але зараз вам доведеться допомогти старшій дитині прийняти малюка в свою кімнату.

Як покращити апетит малечі?

Для багатьох батьків нагодувати дитину – це справжня проблема. Кожного дня історія повторюється: істерики, сльози, вмовляння, а результат – кілька ложечок «за маму» і «за тата»… Чи це у всіх дітей наступає такий період, чи тут помилка батьків? Звісно, однозначної відповіді на таке запитання не вдасться знайти. Але ми спробуємо розібрати найтиповіші помилки, які зазвичай допускають мами й тати, провокуючи «поганий апетит» малечі.

Коли і яку заводити домашню тварину для дитини?

Хочете завести домашню тварину, але боїтеся, що вона не підійде дитині? Щоб не було таких проблем, вам потрібно врахувати деякі нюанси перш, ніж заводити вихованця. І перше, про що вам варто подумати – чи готовий малюк до такої відповідальності? А потім вже вибирати, яка тварина йому підійде найкраще.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас