Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Шлюб як творчість

Що таке шлюб - для вас? Шлюб дійсно нагадує творчість, у якій твориться сім´я. Проте і тут, як в будь-якому іншому виді творчості, зустрічаються люди більш та менш талановиті. Та не в таланті справа.

Постільна білизна як елемент декору спальної кімнати

Чи треба повторювати, що ми, маючи на увазі під цим у тій чи іншій мірі все сучасне людство, третину свого життя (8-10 годин солодкого безтурботного або тривожного сну) проводимо в ліжку. При цьому спальня завжди була, та й напевно залишиться, найінтимнішим місцем Вашого будинку, кожна деталь якої впливає на ваш настрій.

Яким має бути дитяче ліжко?

До вибору дитячого ліжечка слід поставитися дуже відповідально. Зовнішня краса виробу - це останнє, чим варто керуватися при придбанні цього мало не найнеобхіднішого елемента з приданого малюка. Набагато більш доцільним буде врахувати наступні критерії.

Помилки батьків при народженні другої дитини

У кожній родині, зрозуміло, існують свої індивідуальні обставини і особливості. Однак, суть проблем, що осягають сім'ю в той чи інший період життя, частіше за все одна і та ж. Так і при народженні другої дитини є типові ситуації і стандартні помилки.

Як знайти роботу молодій мамі?

Довгоочікуване чудо залишилося позаду, на світ з'явився ваш малюк і перед молодою мамою постає нова задача, а саме: як знайти роботу?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас