Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Крапка в стосунках, або як пережити розлучення – практичні поради

Розлучення, розрив стосунків – це завжди стрес, причому як для того, кого покинули, так і для того, хто був ініціатором розриву. Що ми відчуваємо після розлучення з людиною, з якою були близькими протягом тривалого часу, яку кохали, з якою мали певний устрій життя? Багато людей, які переживають такі нелегкі моменти в своєму житті, характеризують свій стан словом «пустка». І справді, розлучення – це крах цінностей: ви будували стосунки, планували щось, жили в певному ключі, і тут – все змінилося…

GPS трекер: піклуємося про безпеку дітей і всієї родини

Батьківські страхи про безпеку своїх дітей цілком природні, всім нам не чуже хвилюватися про своїх близьких і рідних. Одна ще справа, коли дитина маленька і знаходиться під постійним наглядом, але коли діти підростають, простежити, де знаходиться ваше чадо зараз, і чим займається поки ви на роботі, практично неможливо.

Післяпологова депресія – як допомогти дружині справитись з нею?

Ви мріяли мати дитину, завагітніли, натхненно і радісно чекали довгі 9 місяців, мріяли стати ідеальною сім’єю, і ось, звершилося! Ви тримаєте на руках свою крихітку! Проте з коханою останнім часом щось не те… Вона не говірка, тривожна і плаксива, а коли вам таки вдалося розпитати про її стан, вона відповіла, що замість радості і моря ніжності відчуваєте сум, роздратування і якусь дивну байдужість до дитини? Ймовірно - це післяпологова депресія. Але саме ви можете допомогти своїй коханій?

Як пора року, в яку ми народилися, впливає на наш характер?

Всі ми знаємо, що наша вдача залежить від сузір’я, під яким ми народжені, від нашого імені. А чи знали ви про поділ на «зимові», «весняні», «літні» та «осінні» характери? Пора року, в яку ми народжені, впливає на наш характер. Не вірите? Впевнені, знайдете підтвердження цьому, прочитавши характеристику «своєї» пори роки та співставивши описані риси характеру зі своїми =).

Чому поява дитини не завжди зміцнює шлюб, або як ми руйнуємо свої сім’ї власноруч?

У кожного з нас в голові є певна картинка того, що таке сім’я, і в більшості виглядає вона так: щасливі мама і тато, оточені дітками. Тобто сім’я – це діти і їх наявність лише скріплює союз між чоловіком та жінкою. Але, незважаючи на те, що більшість із нас дійсно так вважає, чомусь часто стосунки у шлюбі руйнуються, або ж взагалі, пари розлучаються, саме після появи маленького чуда. Чому? Не кожному легко це визнати, але, зазвичай, руйнуємо свої сім’ї власноруч і роблять це частіше жінки…

Подорожуємо з дітьми: поради з вибору і бронювання готелю

Сьогодні все більше сімей починають подорожувати з дітьми, не відмовляючи собі в задоволенні відпочити на місцевих і зарубіжних курортах. Якщо і ви вирішили, що ваша дитина (або дітки) вже достатньо доросла, щоб відправитися у свою першу подорож разом з вами, ви повинні передбачити безліч нюансів, щоб від поїздки у вас і малюка залишилися тільки приємні враження. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати і забронювати готель для подорожі з дитиною – що врахувати і на що звернути увагу в першу чергу?

Три жіночих звички, які псують стосунки з чоловіком

Часто буває, що чоловік та жінка щиро кохають одне одного, бажають мати міцну сім’ю з довірливими відносинами, проте кожного дня, несвідомо, маючи лише найкращі наміри, руйнують свої мрії. Чому так трапляється? Можна довго роздумувати на цю тему, але головне – позбутися тих шкідливих звичок, які руйнують наші відносини, віддаляючи від коханого.

Як допомогти дитині пережити розлучення батьків

Розлучення батьків важко переживають діти різного віку, але особливо складним воно може бути для маленьких діток. Навіть немовлята переживають серйозний стрес і емоційне потрясіння, які неминучі в цей непростий період часу.

Плануємо травневий відпочинок: найбільш мальовничі куточки України (частина 2)

Ви вже бували в Софіївці? – Ще ні? Тоді просто зобов’язані відправитись туди на ці травневі! Національний дендрологічний парк «Софіївка» (м. Умань Черкаської області) - одне з Семи чудес України, перлина світового масштабу, адже своєю грандіозністю не поступається кращим зразкам садово-паркового мистецтва світу.

Плануємо травневий відпочинок: найбільш мальовничі куточки України (частина 1)


Наближаються традиційні травневі вихідні, які цього року будуть доволі тривалими . Як провести весняне дозвілля? Знову на шашлик? А може кудись з’їздити?

Багато з нас відкидають ідею з поїздкою, мотивуючи все високою вартістю витрат, пов’язаних з подорожжю. Але, якщо справа дійсно лише в відсутності коштів (а не, наприклад, в банальній ліні і небажанні змінювати звичку пасивного дозвілля) – маємо хорошу новину: в Україні є, де відпочити та що подивитися, без особливого удару по гаманцю.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас