Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Греція – найкраще місце для сімейного відпочинку в будь-яку пору року

Важко знайти настільки ж прекрасне, чаруюче і в той же час комфортне для кожного члена сім'ї місце для відпочинку, як Греція. Її кліматичні умови не змусять довго звикати навіть найменших, історичні пам'ятки будуть цікаві кожному, морське повітря оздоровить, а кухня так схожа на нашу, що ви навіть не помітите великої різниці. При цьому Греція готова зустрічати туристів цілий рік, тому пропонуємо поговорити про те, де краще відпочивати в Греції всією сім'єю в різні місяці.

Розірвання шлюбного договору

Багато молодих пар, наслідуючи прикладам заходу, при вступі в шлюб складають шлюбний договір. Не варто думати, що це всього лише данина моді, шлюбний договір здатний не лише захистити ваше майно у разі розлучення, але й передбачити ряд нюансів, забезпечивши вам комфортне і спокійне життя.

Готуємося до хрещення дитини: вибираємо хресних батьків

Хрещення малюка – важливий і відповідальний крок у житті молодої сім'ї. На жаль, сьогодні мало хто з батьків і майбутніх хресних мами з татом добре знайомі з усіма тонкощами і нюансами цього таїнства, а воно ж вважається одним з найголовніших у християнстві. Для того щоб хрестини пройшли за всіма канонами, ми починаємо цикл статей про те, як правильно підготуватися до таїнства хрещення, що потрібно придбати, що можна подарувати, про інші тонкощі хрещення.

Крапка в стосунках, або як пережити розлучення – практичні поради

Розлучення, розрив стосунків – це завжди стрес, причому як для того, кого покинули, так і для того, хто був ініціатором розриву. Що ми відчуваємо після розлучення з людиною, з якою були близькими протягом тривалого часу, яку кохали, з якою мали певний устрій життя? Багато людей, які переживають такі нелегкі моменти в своєму житті, характеризують свій стан словом «пустка». І справді, розлучення – це крах цінностей: ви будували стосунки, планували щось, жили в певному ключі, і тут – все змінилося…

GPS трекер: піклуємося про безпеку дітей і всієї родини

Батьківські страхи про безпеку своїх дітей цілком природні, всім нам не чуже хвилюватися про своїх близьких і рідних. Одна ще справа, коли дитина маленька і знаходиться під постійним наглядом, але коли діти підростають, простежити, де знаходиться ваше чадо зараз, і чим займається поки ви на роботі, практично неможливо.

Післяпологова депресія – як допомогти дружині справитись з нею?

Ви мріяли мати дитину, завагітніли, натхненно і радісно чекали довгі 9 місяців, мріяли стати ідеальною сім’єю, і ось, звершилося! Ви тримаєте на руках свою крихітку! Проте з коханою останнім часом щось не те… Вона не говірка, тривожна і плаксива, а коли вам таки вдалося розпитати про її стан, вона відповіла, що замість радості і моря ніжності відчуваєте сум, роздратування і якусь дивну байдужість до дитини? Ймовірно - це післяпологова депресія. Але саме ви можете допомогти своїй коханій?

Як пора року, в яку ми народилися, впливає на наш характер?

Всі ми знаємо, що наша вдача залежить від сузір’я, під яким ми народжені, від нашого імені. А чи знали ви про поділ на «зимові», «весняні», «літні» та «осінні» характери? Пора року, в яку ми народжені, впливає на наш характер. Не вірите? Впевнені, знайдете підтвердження цьому, прочитавши характеристику «своєї» пори роки та співставивши описані риси характеру зі своїми =).

Чому поява дитини не завжди зміцнює шлюб, або як ми руйнуємо свої сім’ї власноруч?

У кожного з нас в голові є певна картинка того, що таке сім’я, і в більшості виглядає вона так: щасливі мама і тато, оточені дітками. Тобто сім’я – це діти і їх наявність лише скріплює союз між чоловіком та жінкою. Але, незважаючи на те, що більшість із нас дійсно так вважає, чомусь часто стосунки у шлюбі руйнуються, або ж взагалі, пари розлучаються, саме після появи маленького чуда. Чому? Не кожному легко це визнати, але, зазвичай, руйнуємо свої сім’ї власноруч і роблять це частіше жінки…

Подорожуємо з дітьми: поради з вибору і бронювання готелю

Сьогодні все більше сімей починають подорожувати з дітьми, не відмовляючи собі в задоволенні відпочити на місцевих і зарубіжних курортах. Якщо і ви вирішили, що ваша дитина (або дітки) вже достатньо доросла, щоб відправитися у свою першу подорож разом з вами, ви повинні передбачити безліч нюансів, щоб від поїздки у вас і малюка залишилися тільки приємні враження. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати і забронювати готель для подорожі з дитиною – що врахувати і на що звернути увагу в першу чергу?

Три жіночих звички, які псують стосунки з чоловіком

Часто буває, що чоловік та жінка щиро кохають одне одного, бажають мати міцну сім’ю з довірливими відносинами, проте кожного дня, несвідомо, маючи лише найкращі наміри, руйнують свої мрії. Чому так трапляється? Можна довго роздумувати на цю тему, але головне – позбутися тих шкідливих звичок, які руйнують наші відносини, віддаляючи від коханого.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас