Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Як знайти няню онлайн

Пошук няні для дитини онлайн – мабуть, найпростіший спосіб, який економить і час, і сили молодих батьків. У Мережі можна знайти сотні оголошень для будь-якого міста – як на спеціалізованих сайтах з підбору домашнього персоналу, так і на дошках оголошень, і навіть в соцмережах. Онлайн можна знайти детальну інформацію про няньку, почитати відгуки і рекомендації інших батьків, зв'язатися з ними і самою нянею, не виходячи з дому.

Як обговорити з партнером інтимні питання

В більшості блогів на тематику інтимних стосунків можна зустріти одну й ту ж саму пораду – обговорювати будь-які питання зі своїм партнером. Але це не так просто, бо у будь-кого присутні свої пунктики та є комплекси. А далеко не кожному буде приємно дізнатись про те, що він далеко не «ас у ліжку».

Вже більше тисячі сімей оформили онлайн допомогу при народженні дитини

Днями кількість онлайн-заявників на отримання допомоги при народженні дитини перевищило тисячну позначку.

ДВІЧІ МАМА

Уявляєте, у нас вдома з'явився ще один малюк, зовсім крихітний. І тепер моя мама постійно зайнята ним: годує, робить масаж, змінює підгузники, носить на ручках, коли він плаче, а плаче по ночах він, до речі, вдень і вночі. Загалом, тепер мамі зовсім ніколи грати зі мною. Як же так вийшло? А раптом у нас з'явиться ще один малюк? Що тоді буде?

Як впоратися з батьківством? Порада #3: Ваше життя не закінчилося

Ваше життя на цьому не закінчується

Ви знову спатимете зі своєю дружиною

Вагітність дружини готувала вас до мінливого інтимного життя, і зараз вам теж доведеться пережити ці труднощі. Можливо, вона буде довше відновлюватися, а може бути, іноді буде заважати дитина, яку потрібно спочатку вкласти спати. Можливо, в перший час після пологів вам доведеться відмовитися від деяких «фішок», які ви так любили. Але з часом все повернеться. Ваш шлюб виживе, а сім'я стане ще міцнішою – заради цього варто постаратися.

Як впоратися з батьківством? Порада #2: Ви можете з цим впоратися

Ви це можете!

Так, ви м'який, добрий і чуттєвий

Багато татусів вважають себе «суворими» і не знають, як виявляти любов до новоспеченого малюка. Це дуже просто: погляньте на дитину, відчуйте те, що відчуваєте, покажіть це дитині. Не бійтеся бути м'яким і добрим, напевно ви нікого не будете любити сильніше, ніж свого малюка!

Як впоратися з батьківством? Порада #1: Довіряйте собі

Підготовка до народження дитини – це не просто прочитати пару книжок про батьківство, поставити заглушки в розетки і купити крихітний одяг. Це все просто. Най важливішим же урокам молоді татусі навчаються на своєму особистому досвіді, коли малюк з'являється. Але ми постараємося зробити цей досвід для вас максимально безболісним і приємним, поділившись порадами татусів, які вже пройшли через все це.

Аліменти: правила нарахування та стягнення

Згідно із законодавством нашої країни, в рівній мірі несуть відповідальність за матеріальне утримання чада обоє батьків. При цьому, чи живуть батьки разом, чи вирішили розлучитися, значення не має абсолютно. Аліменти представляють собою один із способів захисту прав та інтересів дитини після розлучення, які супроводжують її з моменту народження і до досягнення нею повноліття.

Коли у житті потрібна допомога адвоката

Допомога адвоката є невід'ємною складовою нашого життя. Майже кожного дня ми стикаємося з проблемами, рішення котрих потребує не лише сил та часу, а й кваліфікованої консультації спеціаліста. Ніколи не відомо, коли саме доведеться вирішувати спірні питання, треба заздалегідь потурбуватися про свій юридичний захист.

Як знайти спільну мову зі свекрухою

Хороші відносини зі свекрухою важливі для будь-якого шлюбу, адже постійні сутички з матір'ю чоловіка роблять і відносини з чоловіком набагато більш напруженими. Так, деяким настільки пощастило, що свекруха і невістка спілкуються як мати з рідною донькою, але бувають і не такі приємні, і в корені протилежні ситуації. Але ви, як любляча дружина, повинні постаратися знайти спільну мову з мамою свого чоловіка, і це можливо!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас