IPIO - Видавництво мотиваційних книг
Поточний конкурс
Що для тебе добро?
Увага! Умови конкурсу «Що для тебе добро?» змінено! Конкурс подовжено! Влітку стільки важливих справ і розваг! Можливо, у вас немає часу на малювання з дитиною? Зробіть фото з малечею на тему «Що для тебе добро?» та приймайте участь у конкурсі від Мама-Тато і видавництва мотиваційних книг IPIO! А ваша дитина розуміє такі прості поняття, як добро і зло, дружба і повага, любов і образа?
Надсилайте фото малюнків своїх малюків або просто фото з дитиною на тему «Що для тебе добро?» і отримайте комплект дитячих книг «Притчі» від IPIO. Призами будуть винагороджені три найцікавіші роботи, які набрали найбільшу кількість голосів.

Конкурс триватиме до 15 серпня 2017 року. Переможці конкурсу будуть оголошені до 20 серпня 2017 року в новинах порталу Мама-Тато.

«Притчі» - це книги, які містять короткі і яскраві розповіді для всієї родини. Кожна притча – це унікальне поєднання повчальної історії і захоплючої казки, яке супроводжується барвистою і доброю ілюстрацією.

Це надзвичайно цікаві книги для спільного читання з дитиною, так як вони найкраще познайомлять з навколишнім світом і навчать головному в житті: відрізняти добро від зла, любити батьків, не боятися труднощів, піклуватися про ближнього і, головне, вірити в дива.
приз
Комплекти дитячих книг притчі

Докладніше

Учасники конкурсу:
В конкурсі приймали участь:
0 фото
До кінця конкурсу залишилось:
конкурс завершено!