МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#436
Дівчата, хто що чоловікам дарувати збирається? Чи, може, колись щось подарували й йому дуже сподобалось?
Бо у мене є пара ідей, та думаю все одно тут з вами порадитися, може, хтось щось підкаже.
(головне - ніяких шкарпеток, носовичків та галстуків)
дякуючі Мама_Вани
#441
Телескоп хочу подарить.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#451
Цікава ідея! А де ти його купувати будеш?
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#457
Присоединяюсь к вопросу. Голову уже сломала.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#601
Идея прикольная. Муж в курсе или сюрприз?
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1866
І знову це питання стало актуальним :) Я ось думаю подарувати своєму флешку, він у мене заядлий компьютерщик - зацінить подарунок :)
дякуючі Irishka
#1869
Моєму чоловікові гарним подарунком стане усе що стосується комп'ютера, мабуть як і більшості :) . Хоча хотілось би подарувати щось більш інтимне, наприклад, парфюм.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1871
Irishka писав:Хоча хотілось би подарувати щось більш інтимне, наприклад, парфюм.
Хотілось би, так, але мій чоловік, нажаль, вважає парфум безглуздим подарунком. Навіть шкарпетки йому краще :xmas2:
Irishka, що ви будете дарувати, вже вибрали?
дякуючі Irishka
#1876
aronskaya писав:
Irishka писав:Хоча хотілось би подарувати щось більш інтимне, наприклад, парфюм.
Хотілось би, так, але мій чоловік, нажаль, вважає парфум безглуздим подарунком. Навіть шкарпетки йому краще :xmas2:
Irishka, що ви будете дарувати, вже вибрали?
Новий рік це ж не День народження, коли потрібно дарувати таку річ, яка має практичний сенс. А шкарпетки... вони просто повинні бути, це на мій погляд зовсім не подарунок, однак треба виходити з поглядів свого чоловіка, бо те, що сподобається одному, інший може сприйняти як образу.
Окрім парфюма була ідея подарувати теплий махровий халат, начебто б і корисна й особиста річ. :xmas2:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1878
Irishka писав: Новий рік це ж не День народження, коли потрібно дарувати таку річ, яка має практичний сенс. А шкарпетки... вони просто повинні бути, це на мій погляд зовсім не подарунок, однак треба виходити з поглядів свого чоловіка, бо те, що сподобається одному, інший може сприйняти як образу.
Окрім парфюма була ідея подарувати теплий махровий халат, начебто б і корисна й особиста річ. :xmas2:
Ну ось, і я не вважаю шкарпетки за нормальний подарунок. Це ж знущання якесь, а не подарунок!

Його чекає коробочка, схована в одній із шаф :) Я вирішила подарувати електробритву Панасонік.
дякуючі Irishka
#1884
Його чекає коробочка, схована в одній із шаф :) Я вирішила подарувати електробритву Панасонік.

У мене чоловік коли вибирав собі електробритву так досконало вивчав усі деталі, що я б не ризикнула сама купити йому такий подарунок. Раптом не вгадала би, що саме йому потрібно, а коштує гарна бритва недешево.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1895
Irishka писав:
У мене чоловік коли вибирав собі електробритву так досконало вивчав усі деталі, що я б не ризикнула сама купити йому такий подарунок. Раптом не вгадала би, що саме йому потрібно, а коштує гарна бритва недешево.
У нього вже був Панасонік, тільки трохи простіший. Але через 2 роки леза затупились і треба було нову. Він тоді мріяв про модель із лезами з "самурайської сталі", є декілька таких у панасоніка. Ну от я йому і замовила. Якби я не знала, яка точно потрібна, то не стала б ризикувать. :xmas2:
дякуючі Irishka
#2044
До Нового року ми усі думали що подарувати нашим коханим, а зараз я пропоную, щоб кожна з нас поділилася, що отримала у подарунок від свого чоловіка, та розповіла про свої враження, як вам така ідея?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2517
Зображення
Ось таку подарувала. Він у захваті! Там справжнісінькі "самурайські леза" :xmas2:

А я отримала водичку Naomi Campbell Cat Deluxe at Night:
Зображення

Хто кому ще що дарував?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!