МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: модератори

дякуючі Lelia
Anpa4ino писав:Lelia, ой дякую! це ж зовсім інша справа - він не на твердому каркасі, а м"якенький і ще й із підголівничком! я от думаю, де б це ще в нашому Рівному його знайти, може через інтернет спробую замовити. малому 8,5 місяців. :)
можете спокійно замовляти через інет - дівчата відповідальні і працюють гарно. до речі вчора бачила етно їхнє вживу - значно красивіше, ніж на сайті ;)
дякуючі Lelia
З 6 по 12 жовтня 2010 р. у всьому світі святкують Міжнародний тиждень слінгоносіння -2010.

Тижневу акцію підтримують в десятках країн світу і сотнях міст.

В Києві цього року відбудуться майстер-класи та слінгозустрічі, де кожен охочий зможе отримати кваліфіковану консультацію щодо носіння дітей в слінгах, спробувати різні слінги, поспілкуватися з мамами, для яких слінг став незамінним атрибутом і вірним помічником, приємно провести час в компанії слінгобатьків та їхніх діток і навіть виграти приємні подарунки в лотереї!

Зображення

Подробиці тут: http://mns.kiev.ua/
дякуючі olchiks
Я вважаю, що все повинно бути в міру. Якщо треба не на довго сходити-то це знахідка для матусі в наш час
дякуючі andreipodryga37
как думаете нормальную консультацию получить можно?
Можно до усери расказывать какая графика и тд - но рейтинги не фонтан http://filmu2014.ru/ да - да мне возразят поклоники комунистов ) увы товарисчи вы опять обосрались
китаю долеко до сша - мозгов как то не хватает пока что ) копировать научились а вот свое делать пока слабенько))
дякуючі Kotya1
а я боюсь слингов почему-то...
дякуючі makedonskiy88
а что это такое вообще?
дякуючі Dasha7777
ранее не пользовались слингом. что посоветуете для 7 месяцев?
дякуючі Ledydy
Мы не стали использовать. Обошлись.
Загалом спати дитина в слінгу може без проблем, але я не зовсім зрозуміла про яке саме положення ви запитує. Та, втім, дітки такі, що сплять у будь-яких. Завдання мами - прослідкувати, щоб все було фізіологічно.

На Вашем месте я бы всерьез задумалась о смене мес[…]

Ранний Аутизм

Ранний Аутизм: распознать и помочь вовремя Аутизм[…]

Заикание

Ребенок-заика: любим,слушаем,общаемся Что такое з[…]

Психо-коррекционные занятия с «особыми»[…]

Ще більше корисного та цікавого!