МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: модератори

Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4007
Дякую :) Будемо намагатися використовувати ваші поради. Щодо іграшок - він тільки на вулиці і цікавиться ними, особливо полюбляє гоняти м'яча. А дома більш цікавиться маминими кастрюльками, ложками, журналами з фотографіями красунь, своїми книжками та вмістом шухляд :) Ми йому все це дозволяємо - перегорнувши пару разів якусь шухляду, він більше до неї не повертається - знаходить іншу :) Ще раз дякую, бажаю усього найкращого :)
Аватар користувача
дякуючі peace
#4008
І Вам дякую за гарні слова.
Elantra писав:Щодо іграшок - він тільки на вулиці і цікавиться ними, особливо полюбляє гоняти м'яча.
Тоді, якщо це Вам зручно, носіть іграшки, інтерес до яких не згасає.
Elantra писав:А дома більш цікавиться маминими кастрюльками, ложками, журналами з фотографіями красунь, своїми книжками та вмістом шухляд :) Ми йому все це дозволяємо - перегорнувши пару разів якусь шухляду, він більше до неї не повертається - знаходить іншу
Гадаю, Ви знайшли оптимальне рішення дозвілля сина. Здебільшого діти полюбляють бавитись саме побутовими речима. Таке перегортання шухляд розвиває в дитини допитливість, вчить її цікавитись новим, займати себе.
Успіхів Вам у спілкуванні з маленьким дивом!
дякуючі Нацка
#4069
Доброго дня у мене питання з приводу моєї сестри. Ми проживаємо разом я вагітна а у сестри є син, йому 5 місяців, мене дуже турбує те що моя сестра не зовсім правильно ставиться до свого сина. Бувають моменти коли малий настільки сильно плаче що складається враження що його катуюють я не раз уже вривалась до неї у кімнату і бачила що вона на нього або взагалі не реагує або кричить. Це ж іще зовсім маленька дитинка і він не розуміє що вона від нього хоче. Були випадки коли вона настільки сильно кричала на дитину що я забирала малого до себе на ніч бо боялась що вона йому щось зробить. її чоловік на неї впливу не має зовсім, я не одноразово зверталась до своїх батьків щоб щось зробили із цим оскільки вони хоч трішки мають вплив на неї але це не допомагає. Ще під час її вагітності вона курила, вживала час від часу спиртне і у мене складається враження що ця дитинка їй не потрібна. Порадьте як поступити у цій ситуації. ( До психолога її завести не можливо). Заздалегіть дякую
дякуючі Tara
#4105
Доброго дня!Надіюсь тут мені допоможуть.Я вагітна 6 місяців,фізично зі здоров"ям в нас все добре,а от емоційно не дуже...Раніше я палила,а коли дізналась що вагітна,то перестала заради здоров"я малюка.Але від першого місяця моя вагітність є неспокійною,постійно в нервах,стресах,сльозах через сімейні обставини,а от недавно я на недовгий час зірвалась з сегаретами-і тепер мене постійно переслідують думки,що таким способом життя,що нервами ,адже вся література пише,що дитина все відчуває в животі матері,що палінням я могла нашкодити здоров"ю і розвитку моєї дитини.Я дуже хвилююсь тепер ще й з цього приводу і погані думки мене переслідують,а я дуже хочу народити здоровою цю дитинку.Порадьте мені що робити,куда звернутись,можливо можна здати якісь аналізи,щоб заспокоїти себе ,що все добре....Дякую за відповідь
Аватар користувача
дякуючі peace
#4115
Нацка писав: Були випадки коли вона настільки сильно кричала на дитину що я забирала малого до себе на ніч бо боялась що вона йому щось зробить. її чоловік на неї впливу не має зовсім, я не одноразово зверталась до своїх батьків щоб щось зробили із цим оскільки вони хоч трішки мають вплив на неї але це не допомагає. Ще під час її вагітності вона курила, вживала час від часу спиртне і у мене складається враження що ця дитинка їй не потрібна. Порадьте як поступити у цій ситуації.
Можу зробити пропущення, що Вашій сестрі дуже погано. Навряд вона любить себе, а в такому разі складно любити когось іншого. Мені замало інформації, щоб зрозуміти причини подібної поведінки і я дуже розумію Вашу турботу за племінника. Але з боку Вашої сестри ставлення до дитини можна визначити, як не бажання відповідальності. Можливо, що коли Ви, або інші родичі, з найкращих міркувань будете забирати дитину до себе, коли Ваша сестра її ображатиме - це буде саме те, чого вона прагне - звільнитись від затяжкої для неї на даний момент відповідальності.
Якщо сестра відмовляється йти до психолога, подумайте як можете допомогти їй Ви і Ваша родина, щоб вона відчула сімейну підтримку? Але не раджу заміняти дитині маму в випадках, коли вона не спроможна виконувати свої обов'язки мами.
Буду рада продовжити діалог, якщо Ви готові обговорити ситуацію більш повно.
Аватар користувача
дякуючі peace
#4116
Tara писав:Я вагітна 6 місяців,фізично зі здоров"ям в нас все добре,а от емоційно не дуже...Раніше я палила,а коли дізналась що вагітна,то перестала заради здоров"я малюка.Але від першого місяця моя вагітність є неспокійною,постійно в нервах,стресах,сльозах через сімейні обставини,а от недавно я на недовгий час зірвалась з сегаретами-і тепер мене постійно переслідують думки,що таким способом життя,що нервами ,адже вся література пише,що дитина все відчуває в животі матері,що палінням я могла нашкодити здоров"ю і розвитку моєї дитини.Я дуже хвилююсь тепер ще й з цього приводу і погані думки мене переслідують,а я дуже хочу народити здоровою цю дитинку.Порадьте мені що робити,куда звернутись,можливо можна здати якісь аналізи,щоб заспокоїти себе ,що все добре....
Як Ваші справи? Чи щось змінилось за останній час, чи звертались Ви за порадою до Вашого лікаря?
Так, на дитині відбивається все, що трапляється з її мамою. Перш за все це емоції - переживання, стреси, страхи. Звісно, про перебіг вагітності ніхто не проконсультує Вас краще, ніж лікар - бажано гінеколог, який веде вагіність. Але з психологічного боку можу сказати, що найголовніше для дитини - це любов матері. Вона є головним компенсуючим фактором будь-яких фізіологічних ускладнень. Відомі випадки, коли турбота і любов батьків робили дива навіть з дітками, яким діагностували серйозні патології.
Тому спробуйте відгородитись від усіх стресів і негараздів, які переживаєте. Найголовніше для Вас зараз - майбутня дитинка. Шукайте можливостей порадувати себе, заспокоїтись, відчути впевненість. Ви - мама, отже Ви багато чого можете. Не витрачайте той час, який залишився на жаль через те, що Ви вже не зможете змінити.
Пишіть сюди, або в приватну пошту, якщо буде потреба.
дякуючі a21na25
#4451
доброго дня. після народження дітей та й під час вагітності я стала дуже образливою і часто плакала по різним дрібницям ну як мала дитина. А в роддомі взагалі тільки хтось до мене приходить я зразу в сльози, особливо коли приходив чоловік зараз плачу рідше але часто буваю дуже роздратованою навіть чай заспокійливий купила правда ще його не пила якось обхожусь (після того як купила стало краще чи що). Порадьте що зі мною таке раніше я була сильною інших могла заспокоїти.
Аватар користувача
дякуючі peace
#4456
a21na25 Те що з Вами відбувається - природний процес. Під час вагітності відбуваються значні зміни ендокринної системи, які тривають навіть після народження дитини - поки мама годує дитину грудьми. Гормональна перебудова організму може впливати на емоційний стан жінки. Якщо Вас дуже турбує те, що з Вами відбувається, я б радила звернутися до лікаря-ендокринолога, адже захвороювання щитоподібної залози дуже часто виявляються під час вагітності.
a21na25 писав:Порадьте що зі мною таке раніше я була сильною інших могла заспокоїти.
Я розумію Ваше занепокоєння, адже Ви, як Вам здається, втратили певні якості характеру, якими пишалися раніше. Проте ми, люди, весь час змінюємось, і це не так вже і погано. Спробуйте подивитись на ситуацію по-іншому: що позитивного відбулося з Вашим внутрішнім станом, характером, емоціями? Можливо є і позитивні зміни?
дякуючі a21na25
#4458
Дуже дякую. А на рахунок ендокринолога то напевне мені незавадить сходити адже ще до вагітності в мене був зоб 3 ступені, я приймала ліки і він зменшився до 2.
Аватар користувача
дякуючі peace
#4459
a21na25 писав:ще до вагітності в мене був зоб 3 ступені, я приймала ліки і він зменшився до 2.
В такому разі саме цим, скоріше за все, пояснюються зміни у Вашому настрої та емоційному стані.
Бережіть себе.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4914
Може є якісь вітаміни чи комплекс мікроелементів для покращення памяті?
Я вже не витримую. Усі сміються, а мені плакати хочеться. :]
Аватар користувача
дякуючі peace
#4915
Звісно, такі вітаміни і комплекси є, я впевнена що Ваш гінеколог порадить той, який в Вашому випадку буде найкращим.
Я маю іншу пропозицію.
Можливо питання не в погірешнні пам'яті, а у Вашому ставленні до себе, в умінні себе приймати такою, як є? Адже Ви з поганою (при чому - тимчасово) пам'ятю - це та сама Ви, що й до вагітності. Нічого не змінилось у Вашій особистості, що могло б зробити Вас іншою людиною.
Вітаміни не зашкодять, але, на додачу, спробуйте прийняти себе з усіма змінами, які відбуваються з Вами тепер.
Успіхів Вам!
дякуючі TarasD
#5321
Доброго дня !

Скажіть будь-ласка що робити якщо син просипається по 6 разів за ніч і плаче і просить грудь. Дружина кормить груддю і тоді знову він засинає: 1. Як можна покращити його сон хоча щоб спав годин 7 - 8 не пробуджуючись? Можливо це ще зубки лізуть.
2. Чи треба звернутись до врача?

Сину вже 1 і 7 місяців. Вдень спить 3 години з 12.00 до 15.00. На ніч лягає десь 0 22.00. просинається о 7 .30.

Чекаю на відповідь. Дякую за увагу.
Аватар користувача
дякуючі peace
#5791
TarasD писав:Доброго дня !
І я Вас вітаю, сподіваюсь, що сьогодні Ви виспались.
TarasD писав:Скажіть будь-ласка що робити якщо син просипається по 6 разів за ніч і плаче і просить грудь. 2. Чи треба звернутись до врача?
Я впевнена, що консультація спеціаліста не зашкодить. Якщо причина плачу полягає в поганому самопочутті дитини, то досвідчений пеціатр це виявить на обстеженні. Але памя"ятайте, що батьки - саме ви і приймати остаточне рішення - вам. Деякі лікарі можуть в такій ситуації прописати заспокійливі ліки, але чи давати їх дитині, вирішувати батькам.
TarasD писав:Як можна покращити його сон хоча щоб спав годин 7 - 8 не пробуджуючись? Можливо це ще зубки лізуть.
Дитина може не спати через внутрішнє переживання тривоги, яке є наслідком змін навколо: змін у режимі дня, у ставленні оточуючих, в надто яскравих подіях, що змінюються ніби у калейдоскопі. Спробуйте зробити життя дитини більш устаткованим: заведіть певний режим, який би не порушувався будь що. Ввечері припиніть будь-які бурхливі розваги: тільки спокійні ігри, спокійна музика. Можна почитати дитині перед сном. Це нічого, що вона не все зрозуміє - головне в цьому віці не склад тексту, а звуки, які дитина чує.
В першій половині дня, навпаки, більше рухів, можливо варто робити разом гімнастику для малят. Побільше бувайте на свіжому повітрі, це теж добре позначається на сні. Звісно, це можуть бути і зубки - якщо зміни відбулися різко, а до того зі сном було все гаразд, то скоріше за все так воно і є.


Вибачте, що спізнилась із відповіддю - не отримала попередження на електронну адресу і відреагувала лише завдяки пильності адміністрації. Сподіваюсь, що якісь мої слова наштовхнули Вас на роздуми і були корисними.
дякуючі Юляша
#5827
Доброго вечора!Мене турбує така проблема.Я мама 5тирічного хлопчика.Останнім часом він дуже знервований, якщо щось не по його то може гепати дверима,показувати язика і т. д. Раніше він був спокійніший.мені здаеться що я втрачаю його довіру, хоча намагаюся розібратися спокійно не підвищувати голос, але іноді просто неможливо витримати :angry: .Взагалі він хлопчик вихований, полюбляє і допомогати і гратися в тихі ігри.Я не розумію,чому такі зриви, напевне я в цьому винна, але як це припинити?Цікаво що після зриву він заспокоюється просить вибачення, каже що так більше не робитиме,але потім все повторюється.Допоможіть будь ласка, поки це не зайшло надто далеко.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!