МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: модератори

дякуючі Lelia
#7414
Anpa4ino писав:Lelia, ой дякую! це ж зовсім інша справа - він не на твердому каркасі, а м"якенький і ще й із підголівничком! я от думаю, де б це ще в нашому Рівному його знайти, може через інтернет спробую замовити. малому 8,5 місяців. :)
можете спокійно замовляти через інет - дівчата відповідальні і працюють гарно. до речі вчора бачила етно їхнє вживу - значно красивіше, ніж на сайті ;)
дякуючі Lelia
#7610
З 6 по 12 жовтня 2010 р. у всьому світі святкують Міжнародний тиждень слінгоносіння -2010.

Тижневу акцію підтримують в десятках країн світу і сотнях міст.

В Києві цього року відбудуться майстер-класи та слінгозустрічі, де кожен охочий зможе отримати кваліфіковану консультацію щодо носіння дітей в слінгах, спробувати різні слінги, поспілкуватися з мамами, для яких слінг став незамінним атрибутом і вірним помічником, приємно провести час в компанії слінгобатьків та їхніх діток і навіть виграти приємні подарунки в лотереї!

Зображення

Подробиці тут: http://mns.kiev.ua/
дякуючі olchiks
#24984
Я вважаю, що все повинно бути в міру. Якщо треба не на довго сходити-то це знахідка для матусі в наш час
дякуючі andreipodryga37
#26568
как думаете нормальную консультацию получить можно?
#28078
Можно до усери расказывать какая графика и тд - но рейтинги не фонтан http://filmu2014.ru/ да - да мне возразят поклоники комунистов ) увы товарисчи вы опять обосрались
китаю долеко до сша - мозгов как то не хватает пока что ) копировать научились а вот свое делать пока слабенько))
дякуючі Kotya1
#30498
а я боюсь слингов почему-то...
Аватар користувача
дякуючі makedonskiy88
#32912
а что это такое вообще?
дякуючі Dasha7777
#64018
ранее не пользовались слингом. что посоветуете для 7 месяцев?
Аватар користувача
дякуючі Ledydy
#64249
Мы не стали использовать. Обошлись.
#64698
Загалом спати дитина в слінгу може без проблем, але я не зовсім зрозуміла про яке саме положення ви запитує. Та, втім, дітки такі, що сплять у будь-яких. Завдання мами - прослідкувати, щоб все було фізіологічно.
дякуючі Prozakoncomua
#64947
Наша компания предлагает вам авторизованный ремонт кофемашин AEG msk-remont-aeg точка ru. У нас работают опытные мастера, которые без труда предоставят обслуживание устройства как в мастерской, так и у вас на дому. Какими бы качественными ни были кофемашины AEG, без должного ухода, они не прослужат вам положенный срок. Для защиты устройства от преждевременных поломок, необходимо обеспечить ему качественные профилактические работы. Конечно, вы можете проводить их самостоятельно, но куда эффективнее будет поручить работу квалифицированному специалисту. Наши сервисные мастера с готовностью выполнят чистку устройства от накипи и масел, смажут все узлы и конечно же проверят гидросистему. Регулярное проведение процедур избавит устройство от неисправностей и продлит его работоспособность.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!