МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

Аватар користувача
дякуючі mutti
#6660
Вітаю з поверненням і дякую за відповідь! Гемоглубін 85, ліки призначили(сорбіфер), але я їх не приймала так як від цих пілюль болів шлунок!
Минулої середи їздила до лікаря в котрої хочу народжувати, там же ж на УЗД сказали,що малюк досить великий, як на такий термін ( по всіх підрахунках тиждень 33-34), а по розмірах УЗД 35-36, та ще й має подвійний контур підшкірної клітковини. І вагою у 2.500. Коли запитала у лікаря, що воно таке (та підшкірна клітковина), то мені пояснили, що малюк має невеликий набряк, і що може так різко набирати вагу через високий цукор у мене. Здала аналізи, цукор в нормі 4,7 а гемоглубін 100 (або піднявся,або зле зробили поперндні аналізи,не знаю) Слава Богу, хоч положенння вже правильне, обернувся вже голівкою до низу!

Тепер турбує мене цей набряк і розміри малюка.

Лікар казав, що з моїм зростом(158), якщо він до пологів набере до 4х кг., для мене забагато!
Проконсультуйте мене будь-ласка! Наперед вдячна!!!
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6679
K.T.O. писав:Всім доброго дня!Elantra, підкажіть, будь ласка, що означає, якщо в аналізах сечі виявили бактерії і сліди білку.Як це впливає на вагітність?29 тижнів вагітність.
Добридень. Якщо у сечі виявляються бактерії - це свідчить про інфекційну патологію сечовідільної системи. Взагалі сеча нестерильна - в ній знаходиться деяка кількість бактерії. Але, якщо вони виявляються у звичайному аналізі - їх набагато більше, аніж у нормі. Це може спричинити запальний процес у нирках. Навіть за умови, що ніяки симптоми Вас не турбують. Наявність бактерії у сечі вагітних - показання до антибактеріальної терапії за думкою ВООЗ. Вагітність дуже сприяє запальним процесам у нирках, тому лікуватися - вкрай необхідно.

Білок у сечі вагітних може з'явитися з 2 причин. 1 - це білок тих самих бактерій (бо білок входить до їх складу). 2 - це пізній гестоз вагітних (токсикоз). Гестози зазвичай погіршують стан дитини, бо завжди супроводжуються звуженням судин, і черех плаценту протікає менше крові, аніж потрібно. Але це стосується лише важких гестозів - чи є у вас гестоз, чи білок спричинений бактеріями - розбереться Ваш особистий лікар. Головне - подбайте про своє здоров'я та про здоров'є дитинки, ретельно обстежтеся :)
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6680
mutti писав:Вітаю з поверненням і дякую за відповідь! Гемоглубін 85, ліки призначили(сорбіфер), але я їх не приймала так як від цих пілюль болів шлунок!
Минулої середи їздила до лікаря в котрої хочу народжувати, там же ж на УЗД сказали,що малюк досить великий, як на такий термін ( по всіх підрахунках тиждень 33-34), а по розмірах УЗД 35-36, та ще й має подвійний контур підшкірної клітковини. І вагою у 2.500. Коли запитала у лікаря, що воно таке (та підшкірна клітковина), то мені пояснили, що малюк має невеликий набряк, і що може так різко набирати вагу через високий цукор у мене. Здала аналізи, цукор в нормі 4,7 а гемоглубін 100 (або піднявся,або зле зробили поперндні аналізи,не знаю) Слава Богу, хоч положенння вже правильне, обернувся вже голівкою до низу!

Тепер турбує мене цей набряк і розміри малюка.

Лікар казав, що з моїм зростом(158), якщо він до пологів набере до 4х кг., для мене забагато!
Проконсультуйте мене будь-ласка! Наперед вдячна!!!
Добридень. Що б ви не робили - вага малюка мало залежить від харчування. А ось от рівня цукру крові - залежить лише у тому випадку, якщо у Вас діабет (чи є такий?). Немає резус-конфлікту? Добре, що гемоглобін 100 - можливо, попередній аналіз дещо завинив з точністю :(. Для впевненості можна здати аналіз на сироваткове залізо - бо дефіцит заліза може погано вплинути на розвиток малюка, а гемоглобін - не дуже добрий для визначення дійсної анемії. І - яка вага при народженні була особисто у Вас? У Вашого чоловіка?
Аватар користувача
дякуючі mutti
#6681
Діабету немала і немаю, та й у сім'ї ніхто не потрепав від цієї хвороби!
Я народилася з вагою 3.200 на 3 тижні ранше, бо слухали маму всякі спеціалісти, сказали,що я завмерла, що серцебиття немає і вирішили стимулювати пологи.
Чоловік народився з вагою 3.400(теж невеликий!)
Резус конфлікту не маємо. В мене ІІ(+), у чоловіка ІІІ(+)
Аватар користувача
дякуючі Germiona
#6683
Доброго дня! У мене вагітність, якщо рахувати з першого дня ост. місячних 5 тижнів, а якщо з дня зачаття (я точно знаю цей день) - 3 тижні. Інколи, особливо ввечері, "смикає" живіть і часом відчуваю легеньке сіпання у зовнішніх статевих органах або у прямій кишці. Також, вночі з'явились судороги в зоні паху і в бедрах. Підскажіть, будь ласка, що це може бути, на вашу думку?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6684
mutti писав:Діабету немала і немаю, та й у сім'ї ніхто не потрепав від цієї хвороби!
Я народилася з вагою 3.200 на 3 тижні ранше, бо слухали маму всякі спеціалісти, сказали,що я завмерла, що серцебиття немає і вирішили стимулювати пологи.
Чоловік народився з вагою 3.400(теж невеликий!)
Резус конфлікту не маємо. В мене ІІ(+), у чоловіка ІІІ(+)
більшою мірою вага дитини генетично запрограмована. Все що треба зробити - це вирішити правильно тактику ведення пологів. Буває, що і маленькі дівчатка нарождують вправно великих малюків. Отож - будемо надіятися, що все буде гаразд. мене більше турбує отой набряк - як би не бачу привіду для нього. Повторіть УЗД за 2 тижні до пологів.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6686
Germiona писав:Доброго дня! У мене вагітність, якщо рахувати з першого дня ост. місячних 5 тижнів, а якщо з дня зачаття (я точно знаю цей день) - 3 тижні. Інколи, особливо ввечері, "смикає" живіть і часом відчуваю легеньке сіпання у зовнішніх статевих органах або у прямій кишці. Також, вночі з'явились судороги в зоні паху і в бедрах. Підскажіть, будь ласка, що це може бути, на вашу думку?
Добридень. Судоми, якщо не викликані іншим захворюванням, можуть бути пов'язані з недостатністю деяких мінералів у організмі. Спробуйте додати до харчування спеціальні полівітаміни для вагітних, а також - обов'язково відвідайте лікаря очно.
Аватар користувача
дякуючі Germiona
#6688
Дякую за відповідь.
Аватар користувача
дякуючі Germiona
#6691
А можна ще одне запитання? Для профілактики викидня можна щось попити? Наприклад, Магне В6...
Аватар користувача
дякуючі mutti
#6693
Ок! В четвер маю навідатися в пологовий на додаткове обстеження, напевно тоді і зроблю УЗД!

Велике вам дякую :party2:
дякуючі lena9-99
#6701
Я на 32 тижні вагітності зробила УЗД огляд у мене БАГАТОВОДДЯ.І дуже мене непокоїть ось це:Показники допплерометрії пуповинного кровотоку з ознаками незначно вираженого підвищення периферично-судинного опору:S\D - 3.54 PI- 1.2 RI- 0.72. Пыдкажыть будь ласка що це бо не сплю ночами??
дякуючі krnbou
#6708
Подскажите, кто знает - раньше, насколько я знаю, возраст старородящей считался - 25 лет. Недавно услышала, что переместили до 30. То есть женщина считается старородящей после 30.
Скажите, как есть на самом деле и каким документом это утверждено.
Заранее благодарна!
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6709
Germiona писав:А можна ще одне запитання? Для профілактики викидня можна щось попити? Наприклад, Магне В6...
Добридень. Профілактику призначають тим, у кого є ризик викидня. Наприклад - є ознаки недостатності прогестерону і призначають профілактично утрожестан. Магне В6 сам по собі не має профілактичного єфекту при ризику викидня, бо не впливає на жодну причину викидня. Хоч і знімає напруження м'язу матки (симптоматичне лікування).
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6710
lena9-99 писав:Я на 32 тижні вагітності зробила УЗД огляд у мене БАГАТОВОДДЯ.І дуже мене непокоїть ось це:Показники допплерометрії пуповинного кровотоку з ознаками незначно вираженого підвищення периферично-судинного опору:S\D - 3.54 PI- 1.2 RI- 0.72. Пыдкажыть будь ласка що це бо не сплю ночами??
Добридень. Звичайно багатоводдя має інфекційну природу, тому обов'язково проводять додаткове обстеження та лікування антибіотиками, якщо це виявиться дійсно так. Підвищення опору судин свідчить про їх звуження (спазм). Через спазмовані судини кров гірше та менше потрапляє до дитини. Але - якщо малюк почувається добре, лікування не призначають - лише ретельно спостерігають. У деяких випадках призначають препарати, які розслаюлюють судини (спазмолітики).
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6711
krnbou писав:Подскажите, кто знает - раньше, насколько я знаю, возраст старородящей считался - 25 лет. Недавно услышала, что переместили до 30. То есть женщина считается старородящей после 30.
Скажите, как есть на самом деле и каким документом это утверждено.
Заранее благодарна!
Здравствуйте. Старородящие есть, но их мало :) После 35 лет, если женщина рожает впервые, ее называют возрастной первородящей или возрастной повторнородящей. В Украине любые роды у женщин старше 35 лет - повод добавить 2 балла к сумме факторов риска. Задокументировано это в приказе "Про організацію надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги в Україні".
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 49

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!