МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

дякуючі krnbou
#6712
Elantra писав:
krnbou писав:Подскажите, кто знает - раньше, насколько я знаю, возраст старородящей считался - 25 лет. Недавно услышала, что переместили до 30. То есть женщина считается старородящей после 30.
Скажите, как есть на самом деле и каким документом это утверждено.
Заранее благодарна!
Здравствуйте. Старородящие есть, но их мало :) После 35 лет, если женщина рожает впервые, ее называют возрастной первородящей или возрастной повторнородящей. В Украине любые роды у женщин старше 35 лет - повод добавить 2 балла к сумме факторов риска. Задокументировано это в приказе "Про організацію надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги в Україні".

Огромное спасибо! :hehe:
дякуючі K.T.O.
#6738
Дякую за відповідь!Ви писали за патологію.Минулого тижня здавала аналізи сечі в санстанцію.По результатам тих аналізів мені відповіли що патології немає.Але так толком ніхто нічого не пояснив.Скажіть будь ласка що це означає.Мій лікар відправляє мене на УЗД нирок,запевняє що вже по результатам УЗД буде щось видно. Ці проблеми, з поганими аналізами сечі, появилися на 4 місяці вагітності, спочатку зашкалювали лейкоцити -пила канефрон, вже лейкоцити в нормі - проблеми з білком.Вже не знаю на що себе налаштовувати!Чула що через пізній токсикоз роблять кесерів розтин, дуже б цього не хотілося. Підкажіть, будь ласка, як може закінчитися моя вагітність?
Аватар користувача
дякуючі taka
#6740
Добрый день Elantra! Пишу вам впервые, поэтому незнаю правильно ли я выбрала раздел для консультации, т.к. при выборе "Новая тема" пишет что у меня нет прав.
Перечитала все ваши странички, очень много полезных советов, спасибо Вам!
Теперь нужна помощь и мне. Я на 34 нед. беременности, была 11.03.10 на УЗИ, сказали, что вообщем все нормально. Но меня беспокоит запись: "Предлежание головное (НИЗКО!)" Подскажите пожалуйста, это самое "низко" может спровоцировать, так сказать, роды раньше срока?
Еще на УЗИ сказали что у нас однократное нетугое обвитие пуповины вокруг шеи плода (пуповинна длинная). Я надеюсь на естеств. роды. Это у меня вторые роды, первая девочка была почти 6 лет назад, все прошло хорошо.
С нетерпением жду вашей консультации!Зарание спасибо! :shock:
Аватар користувача
дякуючі taka
#6741
И еще одно беспокоит: частая изжога. Мне нравится РЕННИ, даже я бы сказала аж хочется таблеточку "з мятним смаком". Я уже почти 2 месяца их "жую" в сутки не больше 2-3 штучек. Изжога я так думаю, будет беспокоить меня до конца беременности, поэтому РЕННИ так и будем "жевать", неопасно ли это для моего Сынульки?
дякуючі Зеновія
#6761
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, можливі наслідки мого вчинку - я, не знаючи про вагітність, пішла на прийом до стоматолога - мені зробили рентген і давали наркоз місцевої дії. Тепер дуже переживаю за свою дитинку. Останні місячні були 13-го лютого, а на прийомі була 9 березня.
Наперед вдячна.
Зеновія, 29р.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6765
K.T.O. писав:Дякую за відповідь!Ви писали за патологію.Минулого тижня здавала аналізи сечі в санстанцію.По результатам тих аналізів мені відповіли що патології немає.Але так толком ніхто нічого не пояснив.Скажіть будь ласка що це означає.Мій лікар відправляє мене на УЗД нирок,запевняє що вже по результатам УЗД буде щось видно. Ці проблеми, з поганими аналізами сечі, появилися на 4 місяці вагітності, спочатку зашкалювали лейкоцити -пила канефрон, вже лейкоцити в нормі - проблеми з білком.Вже не знаю на що себе налаштовувати!Чула що через пізній токсикоз роблять кесерів розтин, дуже б цього не хотілося. Підкажіть, будь ласка, як може закінчитися моя вагітність?
Добридень. Дійсно, результати УЗД нирок мають велике значення - отож, зробіть та не гайте часу, відразу відвідайте лікаря. При пізньому гестозі робіть кесарів розтин у самому крайньому випадку - а це буває далеко не завжди. Якщо у Вас є дійсно гестоз, який проявляється білком у сечі - Вам призначать лікування, отож, все буде гаразд. До речі - бувають часті випадки помилкового визначення білку у сечі через потрапляння у баночку вагінальних виділень. Чи - через залишки харчових продуктів на стінках пляшечки. Користуйтеся одноразовою посудою, яку можна придбати у аптеці. Перед сечовипусканням закрийте вхід у піхв ватним тампоном, збирайте тільки середню порцію сечі.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6766
taka писав:Добрый день Elantra! Пишу вам впервые, поэтому незнаю правильно ли я выбрала раздел для консультации, т.к. при выборе "Новая тема" пишет что у меня нет прав.
Перечитала все ваши странички, очень много полезных советов, спасибо Вам!
Теперь нужна помощь и мне. Я на 34 нед. беременности, была 11.03.10 на УЗИ, сказали, что вообщем все нормально. Но меня беспокоит запись: "Предлежание головное (НИЗКО!)" Подскажите пожалуйста, это самое "низко" может спровоцировать, так сказать, роды раньше срока?
Еще на УЗИ сказали что у нас однократное нетугое обвитие пуповины вокруг шеи плода (пуповинна длинная). Я надеюсь на естеств. роды. Это у меня вторые роды, первая девочка была почти 6 лет назад, все прошло хорошо.
С нетерпением жду вашей консультации!Зарание спасибо! :shock:
Здравствуйте. Низкое расположение головки может быть по разным причинам, но не всегда это стопроцентно означает преждевременные роды. Возможно, мышцы матки немного дряблые (учитывая вторые роды и большой перерыв после первых родов). Главное - не волноваться и не придумывать себе осложнений. Если нет болей, по данным УЗИ тонус нормальный - нет повода для беспокойства.

Если на данный момент диагностируется обвитие - рекомендую повторить УЗИ перед родами (где-то за 2 недели). Причем не обычное УЗИ, а с помощью допплеровского даткича. Бывает, обычное УЗИ дает ложные результаты - а при допплерометрии вокруг шейки при обвитии виден ярко цветной "шарф", причем можно точно сказать, обвивает он шейку или просто петли пуповины находятся возле шеи. Обычно, если есть обвитие, но нет никаких других предпосылок для осложненного течения родов (аномалии родовой деятельности, дистресс плода и т.д.) - роды ведут консервативно (через естественные родовые пути).

Ренни можно жевать так длительно, как это необходимо - важно не переусердствовать с дозировкой и применять его не как мятные конфетки, а по показаниям (есть изжога - жуйте, нет - не нужно). ренни содержит кальций, который может всасываться в кровь. Избыток кальция опасен, поэтому, если Вы принимаете Ренни - откажитесь от ударных доз молочных продуктов, поливитаминов с кальцием и препаратов кальция. Избыток кальция может вызвать преждевременное закрытие родничков у новорожденного.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6767
Зеновія писав:Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, можливі наслідки мого вчинку - я, не знаючи про вагітність, пішла на прийом до стоматолога - мені зробили рентген і давали наркоз місцевої дії. Тепер дуже переживаю за свою дитинку. Останні місячні були 13-го лютого, а на прийомі була 9 березня.
Наперед вдячна.
Зеновія, 29р.
Добридень. Місцеве знеболення не має жодних наслідків для дитини. Якщо робили рентген 1 раз - теж нічого страшного. Сучасні аппарати опромінюють невеличними дозами, які не достатні для того, щоб вплинути на розвиток дитини. До того ж, має значення лише опромінення ділянки, де міститься матка - а Вам робили рентген щелепи. І на останне - зазвичай органи малого тазу жінкам захищають спеціальним кожушком зі свинцю - всім жінкам, незалежно від того, є вагітність чи ні (бо опромінення яєчників - теж небажано).

На жаль, деякі матеріали для пломбування категорічно протипоказані вагітним :((( Але - вони дешеві та майже не використовуються дантистами. Гадаю, пломбування провіедено сучасними матеріалами. Можете (для більшої впевненості) відвідати стоматолога та запитати в нього про якість пломби - можливо, виникне потреба перепломбувати зуб.
Аватар користувача
дякуючі taka
#6772
Elantra дуже дякую вам за відповідь! :rofl:
В мене, скоріше за все не вистачало кальцію, т.к. дуже часто були болісні судоми, аж варикозне розширення вен стало дуже помітним, нібито синці на ногах. Тепер, коли від печії ренні стала приймати, та й кисломолочні продукти є в моєму раціоні, немає тих "жахів" з нозями.
Ще в мене є така проблемка: мене спочатку вагітності "прислідує" молочниця, гриби рода Кандіда,я чим тільки не лікувалася (гексикон, залаин, тержинан, ломексин) - але це допомагало тільки на деякий час. Зараз (те, чим ще не лікувалась) - Ліварол свічки хочу спробувати (та й мій лікар порадив), ще сьогодні Лактацид Феміна придбала, перед цим був Цитеал. Порадьте будь-ласка, Ліварол 5 свічок - достатньо? Чи все ж таки треба 10шт.?
дякуючі Зеновія
#6777
Величезне спасибі за відповідь! Ви мене трошки заспокоїли:)
дякуючі Ласка
#6778
Доброго вам дня. Підкажіть, будь ласка, чи все зі мною нормально. У мене друга вагітність (9-й тиждень), мені 32 роки. І ось уже біля 4-х тижнів у мене дуже сильно збільшились груди. Вони болючі, особливо соски. Під час першої вагітності такого не було. Дякую.
дякуючі Зеновія
#6781
Доброго дня, Elantra. У мене нова проблема. Сьогодні була у лікаря і робила УЗД. На УЗД написано: у порожнині матки (в проекції перешийку) віз... амікоген утвір 4х3,5мм з чіткими краями. Вічко закрите.
Крапочками я позначила те, що не змогла прочитати. Мені лікар "намалював" жахливі перспективи і навіть смерть. Мені прописали приймати Аскорутин і Етамзилат - кровоспинні. Кровотечі у мене не має, але трошки мажеться. Сказали, що через тиждень зробити ще одне УЗД і, якщо ситуація не зміниться, мені загрожує видалення матки і, навіть, смерть. Якщо можна, підкажіть щось чи, принаймні. прокоментуйте вище сказане. Я в легкому шоку і не знаю, що думати..

Наперед вдячна за відповідь.
дякуючі K.T.O.
#6782
Доброго вечора усім! Elantra,Вам, особисте дякую за ваші відповіді та підтримку!Була я сьогодні на УЗД зі своїми нирками,що мені написали:ЧМС -- дещо ущільнена, розгалужена,справа пієлоектазія до 9мм, зліва -до 12мм,зліва в проекції верхніх чашечок мікроліги d 4мм (вибачте за помилки,не можу розшифрувати почерк).Заключення:УЗ ознаки сечосольового діатезу,початкові УЗ ознаки нефропатії вагітних. Дуже страшні назви, поясніть, будь ласка, як впливає на вагітність?

І оновний висновок УЗД, який пролунав як вирок: виявлено подвійне обвиття пуповиною навколо шиї, не туге.

Підкажіть, будь ласка, що можна зробити щоб пуповина розкрутилася чи це взагалі можливо?Чи зможу я родити природнім шляхом без ускладнень?(що дитинка може задушитися під час пологів).

P.S.: порадили шукати гарного лікаря на пологи.
дякуючі Kristi
#6795
Доброго дня!!!!!!Два тижні назад у мене був розрив кисти правого яєчника та внутрішньо-черевна кровотеча, зробили операцію лапароскопію. Лікар призначив лікування контацептивом "Джаз" на три місяці. Хотіла б дізнатися чи важко буде завагітніти після їх прийому, і які складнощі із зачаттям можуть виникнути після такої операції.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6827
taka писав:Elantra дуже дякую вам за відповідь! :rofl:
В мене, скоріше за все не вистачало кальцію, т.к. дуже часто були болісні судоми, аж варикозне розширення вен стало дуже помітним, нібито синці на ногах. Тепер, коли від печії ренні стала приймати, та й кисломолочні продукти є в моєму раціоні, немає тих "жахів" з нозями.
Ще в мене є така проблемка: мене спочатку вагітності "прислідує" молочниця, гриби рода Кандіда,я чим тільки не лікувалася (гексикон, залаин, тержинан, ломексин) - але це допомагало тільки на деякий час. Зараз (те, чим ще не лікувалась) - Ліварол свічки хочу спробувати (та й мій лікар порадив), ще сьогодні Лактацид Феміна придбала, перед цим був Цитеал. Порадьте будь-ласка, Ліварол 5 свічок - достатньо? Чи все ж таки треба 10шт.?
Добридень. На мій погляд, забагато курсів лікування молочниці за одну вагітність. А як Вас переслідує ця молочниця? Є скарги (виділення, зуд), чи виявляються гриби лабораторно (тоді - спори чи міцелій)? І - ще питання. Немає ознак ФПН (фетоплацентарної недостатності) за даними УЗД?
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!