МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6828
Ласка писав:Доброго вам дня. Підкажіть, будь ласка, чи все зі мною нормально. У мене друга вагітність (9-й тиждень), мені 32 роки. І ось уже біля 4-х тижнів у мене дуже сильно збільшились груди. Вони болючі, особливо соски. Під час першої вагітності такого не було. Дякую.
Добридень. Кожна вагітність у жінки - індивідуальна, бо діти теж всі різні. Збільшення грудей - досить поширене явище, і турбуватися не треба - молочна залоза готується до годування. Поколювання у сосках виникає через розтягнення шкіри. Спробуйте спеціальний крем для грудей (наприклад, прегнакере) - він пом'якшує та заспокоює шкіру.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6829
Зеновія писав:Доброго дня, Elantra. У мене нова проблема. Сьогодні була у лікаря і робила УЗД. На УЗД написано: у порожнині матки (в проекції перешийку) віз... амікоген утвір 4х3,5мм з чіткими краями. Вічко закрите.
Крапочками я позначила те, що не змогла прочитати. Мені лікар "намалював" жахливі перспективи і навіть смерть. Мені прописали приймати Аскорутин і Етамзилат - кровоспинні. Кровотечі у мене не має, але трошки мажеться. Сказали, що через тиждень зробити ще одне УЗД і, якщо ситуація не зміниться, мені загрожує видалення матки і, навіть, смерть. Якщо можна, підкажіть щось чи, принаймні. прокоментуйте вище сказане. Я в легкому шоку і не знаю, що думати..

Наперед вдячна за відповідь.
Добридень. Будь ласка, не жахайтеся завчасно. Давайте поглянемо на скан вашого УЗД. Свою адресу я надішлю у приват.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6830
K.T.O. писав:Доброго вечора усім! Elantra,Вам, особисте дякую за ваші відповіді та підтримку!Була я сьогодні на УЗД зі своїми нирками,що мені написали:ЧМС -- дещо ущільнена, розгалужена,справа пієлоектазія до 9мм, зліва -до 12мм,зліва в проекції верхніх чашечок мікроліги d 4мм (вибачте за помилки,не можу розшифрувати почерк).Заключення:УЗ ознаки сечосольового діатезу,початкові УЗ ознаки нефропатії вагітних. Дуже страшні назви, поясніть, будь ласка, як впливає на вагітність?

І оновний висновок УЗД, який пролунав як вирок: виявлено подвійне обвиття пуповиною навколо шиї, не туге.

Підкажіть, будь ласка, що можна зробити щоб пуповина розкрутилася чи це взагалі можливо?Чи зможу я родити природнім шляхом без ускладнень?(що дитинка може задушитися під час пологів).

P.S.: порадили шукати гарного лікаря на пологи.
Добридень. Ніяких страшнючих назв я не бачу (це - з приводу нирок). Діатез - це завелике скупчення солів у сечі (як говорять "у народі" - пісочок, дуже-дуже мілкий). Аналіз сечі виявить, які саме солі скопичуються. Вважається, що солі у нирках - це наслідок вживання якоїсь неправильной води, але це не так. Є 3 основні причини - це мале вживання рідини (у такому випадку сеча концентрована); інфекції нирок; неправильна дієта (наприклад, якщо майже кожен день будете вживати картоплю - будуть оксалатні солі). Початкові ознаки нефропатії - теж не привід для турбування (гадаю, просто виявили невеличкий набряк нирок - при легкому гестозі це може бути).

Розкрутитися пуповина може, але ні Ви, ні лікарі тут не до чого - це вже як станеться. Нічого не вдієш. Навіть при тугому обвитті пуповиною можливі природні пологі. Але - за умови дуже доброї пологової діяльності та прекрасного самопочуття дитини. даже малесеньке-премалесеньке питаннячко - і краще розроджуватися оперативно (кесарів розтин). І - так, шукайте лікаря доброго та відданного справі. Бо у таких випадках лише ваша інтуіція та прискіпливий погляд фахівця створять добрі умови для народження здорової дитини.
Аватар користувача
дякуючі mutti
#6836
Добрий день! В мене хороші новини,ще раз була на УЗД. Сказали, що ніякого подвійного контуру підшкірної клітковини немає, що це просто маленький жирок, так як малюк коротенький і пухкенький=)) Це тішить!
Лягати в пологовий сказали раніше. Після Паски, або якщо притисне і малюк захоче швидше то відразу приїзджати. До пологового(це в обласному центрі,70 км від нашого містечка) десь 1,5 год їзди. Переживаю чи встигну(((
Та й ще ось вчора перед сном помітила, що у мене набрякла ліва щиколотка...Раніше такого не помічала. Скажіть чи це може бути чимось серйозним???
І ще на прийомі у терапевта, сказали,що у мене тахікардія, чи це якось впливає на пологи?
Востаннє редагувалось 23-03-2010, 23:25:12 користувачем mutti, всього редагувалось 1 раз.
дякуючі Kristi
#6841
Доброго дня!!!!!!Два тижні назад у мене був розрив кисти правого яєчника та внутрішньо-черевна кровотеча, зробили операцію лапароскопію. Лікар призначив лікування контацептивом "Джаз" на три місяці. Хотіла б дізнатися чи важко буде завагітніти після їх прийому, і які складнощі із зачаттям можуть виникнути після такої операції.
Аватар користувача
дякуючі taka
#6842
Elantra написала:
Добридень. На мій погляд, забагато курсів лікування молочниці за одну вагітність. А як Вас переслідує ця молочниця? Є скарги (виділення, зуд), чи виявляються гриби лабораторно (тоді - спори чи міцелій)? І - ще питання. Немає ознак ФПН (фетоплацентарної недостатності) за даними УЗД?

Добрий день! Я також важаю, що занадто багато курсів. Після лікування 1-2 тижні мене нічого не турбує, але потім починається знову свербіж, виділення біло-жовтуватого кольору "творожні"(зараз буває аж нібито "тече"). Я б залюбки відмовилась від щоденних прокладок, але не можу, бо буду мокра. За записами лікаря в обмінній картці дивлюсь, що останні аналізи - лейкоцити 80-100, флора: пол.кон.гр.(+);; діагноз: вагинит ВРВ н/к ДНЗ I-IIст. Елантрочка, я дуже чекаю на вашу відповідь, т.к. ще не придбала свічки Ліварол, тільки застосовую Лактацид Феміна.
За даними УЗД ФПН немає. УЗД робила у кваліфікованого лікаря, я їй довіряю( а також лікарі з полового будинку).[/b]
дякуючі kobzarivna
#6844
Добрий день, Elantra. Підкажіть, будь ласка, чи мій організм в нормі. Після пологів пройшло 9 місяців. Дитятко годую грудьми до сих пір. З 6 місяця почала догодовувати і тут же з"явились перші місячні. Були дуже малі виділення. Через 30 днів почалися другі, але дуже інтенсивні. Тиждень тому мали були початися треті, але намає. Робила тест на вагітність (фраутест), результат негативний (все по інструкції).
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#6846
Elantra пыдкажіть. Вагітність 35тижнів. Мені приписали мікогал 300 по 1свічці 3дні, далі мікогал 150 по 1свічці 3дні і пімафуцин по 1табл 2р на день 7днів. Я слухняно пішла в аптеку і жахнулась цінам 120+46+теж мабуть в районі 40 (мікогал 150 не знайшлось)-а не можна якісь дешевші аналоги, чи просто дешевше?
Ще допишу мазок: лейкоцити 16-20, епітелій 14-18 (це погано?-в попередньому було "пласт"), кандиди: др.кл.псевдо-щось нерозбірливе.
дякуючі K.T.O.
#6849
Дякую за відповідь!Заспокоїли!А на рахунок пологів, то я себе налаштовую лише позитивно.
дякуючі komillka
#6852
Здравствуйте,меня интересует такой вопрос: у меня обнаружили кисту на правом яичнике ,размер 6 см,(цитирую"справа от матки эхонегативное образование 1\3 которго ячеистой стрктуры,по краю ткань яичника")-это сильно страшно?что это за тип кисты? :shock2: Врач категорически настаивает на операции-на удалении яичника и кисты. неужели при нанешних технологиях нет никакой альтернативы операции?Другая врач назначила пока утрожестан на 7 дней, но тоже не исключает возможности операции.и еще, уже больше двух недель Базальная температура у меня 37,2-37,3 ,матка увеличина,эндометрий неделю назад был 13 см .т.е есть возможность и беременности? а может ли киста давать повышенную базальную температуру? спасибо!
дякуючі Tetyana 1989
#6856
Будьласочка допоможіть хоч якось зрозуміти причину того, що зі мною трапилося! Саме під час вагітності у мене з'явилися виділення, при огляді гінеколога сказала, що у мене молочниця і лікувати будемо пізніше але через три неділі на узд мені повідомили- завмирання плоду на 10-11тижд. вагітності (термін був 12 неділь). аналізи ідеальні і під час вагітності нічим не хворіла і т.д. Що могло спричинити завмирання плоду? На скільки я розумію це якась інфекція але чому гінеколог її, так сказати, не виявив? Чи могла я взагалі це якось виправити і вберегти дитинку? Можливо варто було підліковувати молочницю зразу?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6866
mutti писав:Добрий день! В мене хороші новини,ще раз була на УЗД. Сказали, що ніякого подвійного контуру підшкірної клітковини немає, що це просто маленький жирок, так як малюк коротенький і пухкенький=)) Це тішить!
Лягати в пологовий сказали раніше. Після Паски, або якщо притисне і малюк захоче швидше то відразу приїзджати. До пологового(це в обласному центрі,70 км від нашого містечка) десь 1,5 год їзди. Переживаю чи встигну(((
Та й ще ось вчора перед сном помітила, що у мене набрякла ліва щиколотка...Раніше такого не помічала. Скажіть чи це може бути чимось серйозним???
І ще на прийомі у терапевта, сказали,що у мене тахікардія, чи це якось впливає на пологи?
Добридень. Ну от, все гаразд :) Щодо набряку - майже у всіх вагітних наприкінці вагітності спостерігаються набряки ніг. Якщо все в порадку з артеріальним тиском та аналізом сечі - турбуватися не треба. Але - питання - набряк на обок ногах чи одній? Тахікардія - теж спостерігається у нормі, бо велика матка трошки підпирає діафрагму, легені та серце знизу.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6867
Kristi писав:Доброго дня!!!!!!Два тижні назад у мене був розрив кисти правого яєчника та внутрішньо-черевна кровотеча, зробили операцію лапароскопію. Лікар призначив лікування контацептивом "Джаз" на три місяці. Хотіла б дізнатися чи важко буде завагітніти після їх прийому, і які складнощі із зачаттям можуть виникнути після такої операції.
Добридень. Ніяких труднощів, пов'язаних з Джазом, бути не може. Але - чому виникла кіста? Ось питання. У деяких випадках кістоутворення пов'язане з порушенням гормонального балансу, який призводить і до неплідності. Сама операція, якщо пройшла без ускладнень, теж мало впливає на ймовірність зачаття. І - щн. Яєчники після такої операції мають відпочити (тобто - не овулювати) десь з півроку. Бажано приймати КОК не 3 місяці, а півроку щонайменше.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6868
taka писав:Elantra написала:
Добридень. На мій погляд, забагато курсів лікування молочниці за одну вагітність. А як Вас переслідує ця молочниця? Є скарги (виділення, зуд), чи виявляються гриби лабораторно (тоді - спори чи міцелій)? І - ще питання. Немає ознак ФПН (фетоплацентарної недостатності) за даними УЗД?

Добрий день! Я також важаю, що занадто багато курсів. Після лікування 1-2 тижні мене нічого не турбує, але потім починається знову свербіж, виділення біло-жовтуватого кольору "творожні"(зараз буває аж нібито "тече"). Я б залюбки відмовилась від щоденних прокладок, але не можу, бо буду мокра. За записами лікаря в обмінній картці дивлюсь, що останні аналізи - лейкоцити 80-100, флора: пол.кон.гр.(+);; діагноз: вагинит ВРВ н/к ДНЗ I-IIст. Елантрочка, я дуже чекаю на вашу відповідь, т.к. ще не придбала свічки Ліварол, тільки застосовую Лактацид Феміна.
За даними УЗД ФПН немає. УЗД робила у кваліфікованого лікаря, я їй довіряю( а також лікарі з полового будинку).[/b]
Добридень. Знаєте, спробуйте все ж таки не вводити свічки. Користуйтеся прокладками лише з натуральних матеріалів (Котекс), міняйте іх майже кожні 2-3 години. Обмежте солодощі, дріжджі. Вживайте більше кисломолочного. А ось перед пологами, мабудь, потрібне буде лікування - для того, щоб у малюка не було кандидозу шкіри, очей, ротика. Якщо немає ФПН - ризику внутрішньоутробного інфікування кандидами немає.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6869
kobzarivna писав:Добрий день, Elantra. Підкажіть, будь ласка, чи мій організм в нормі. Після пологів пройшло 9 місяців. Дитятко годую грудьми до сих пір. З 6 місяця почала догодовувати і тут же з"явились перші місячні. Були дуже малі виділення. Через 30 днів почалися другі, але дуже інтенсивні. Тиждень тому мали були початися треті, але намає. Робила тест на вагітність (фраутест), результат негативний (все по інструкції).
Добридень. Зазвичай пройде час, поки не встановляться нормальні, регулярні місячні. А от тест - зробіть ще (бо є випадки ложних результатів).
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!