МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6870
Анютка писав:Elantra пыдкажіть. Вагітність 35тижнів. Мені приписали мікогал 300 по 1свічці 3дні, далі мікогал 150 по 1свічці 3дні і пімафуцин по 1табл 2р на день 7днів. Я слухняно пішла в аптеку і жахнулась цінам 120+46+теж мабуть в районі 40 (мікогал 150 не знайшлось)-а не можна якісь дешевші аналоги, чи просто дешевше?
Ще допишу мазок: лейкоцити 16-20, епітелій 14-18 (це погано?-в попередньому було "пласт"), кандиди: др.кл.псевдо-щось нерозбірливе.
Добридень. Звісно, є й дешевші препарати - до того ж, такі самі ефективні. Порадбтеся зі своїм лікарем, які з них вам можна застосовувати.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6871
komillka писав:Здравствуйте,меня интересует такой вопрос: у меня обнаружили кисту на правом яичнике ,размер 6 см,(цитирую"справа от матки эхонегативное образование 1\3 которго ячеистой стрктуры,по краю ткань яичника")-это сильно страшно?что это за тип кисты? :shock2: Врач категорически настаивает на операции-на удалении яичника и кисты. неужели при нанешних технологиях нет никакой альтернативы операции?Другая врач назначила пока утрожестан на 7 дней, но тоже не исключает возможности операции.и еще, уже больше двух недель Базальная температура у меня 37,2-37,3 ,матка увеличина,эндометрий неделю назад был 13 см .т.е есть возможность и беременности? а может ли киста давать повышенную базальную температуру? спасибо!
Здравствуйте.

1. Если нет никаких угрожающих симптомов, которые говорили бы про потенциальную возможность перекрута или разрыва кисты, нет признаков интоксикации, то все кисты подлежат консервативному лечению и наблюдению у врача (гормональные препараты+противовоспалительная терапия). И только в случае, если после 4-6 месяцев такого лечения киста не исчезнет - ставят вопрос об оперативном лечении.

2. Некоторые кисты дают повышение баз.температуры. Беременность - тоже дает. Но иногда кисты могут быть и при беременности (вернее, не кисты, а слишком большое желтое тело беременности). Истинные кисты у беременных - редки, но бывают.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6873
Tetyana 1989 писав:Будьласочка допоможіть хоч якось зрозуміти причину того, що зі мною трапилося! Саме під час вагітності у мене з'явилися виділення, при огляді гінеколога сказала, що у мене молочниця і лікувати будемо пізніше але через три неділі на узд мені повідомили- завмирання плоду на 10-11тижд. вагітності (термін був 12 неділь). аналізи ідеальні і під час вагітності нічим не хворіла і т.д. Що могло спричинити завмирання плоду? На скільки я розумію це якась інфекція але чому гінеколог її, так сказати, не виявив? Чи могла я взагалі це якось виправити і вберегти дитинку? Можливо варто було підліковувати молочницю зразу?
Добридень. Частыше всього завмирання пов'язано з вродженими вадами розвитку дитини, особливо, якщо вони несумісні з життям поза маткою. На другому місті - порушення згортання крові матері (гіпергомоцистеінемия). Інфекції мають значення, але тількі гострі (ГРВІ, гострий хламідіоз та багато інших). Вагінальні інфекції, такі як молочниця і банальний кольпіт, не можуть призвести до таких катастрофічних наслідків. Вам - порада. Якщо вже так сталося - ретельно обстежтеся, щоб така ситуацяя не виникла знов під час наступних вагітностей. Вам потрібна консультація генетика та гінеколога, який спеціалізується на проблемах невиношування вагітності.
дякуючі Tetyana 1989
#6874
Велике Вам ДЯКУЮ за відповідь!!! В планах в мене обовязково обстежитися разом з чоловіком, просто треба трохи відійти.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#6875
Elantra писав:
Анютка писав:Elantra пыдкажіть. Вагітність 35тижнів. Мені приписали мікогал 300 по 1свічці 3дні, далі мікогал 150 по 1свічці 3дні і пімафуцин по 1табл 2р на день 7днів. Я слухняно пішла в аптеку і жахнулась цінам 120+46+теж мабуть в районі 40 (мікогал 150 не знайшлось)-а не можна якісь дешевші аналоги, чи просто дешевше?
Ще допишу мазок: лейкоцити 16-20, епітелій 14-18 (це погано?-в попередньому було "пласт"), кандиди: др.кл.псевдо-щось нерозбірливе.
Добридень. Звісно, є й дешевші препарати - до того ж, такі самі ефективні. Порадбтеся зі своїм лікарем, які з них вам можна застосовувати.
Справа в тому, що не так легко потрапити до лікаря: вихідні, чоловік в лікарні, маленька донечка і звичайно підготовка до Паски. Дуже сподіваюсь на ваші приписи, бо вже хочеться пошвидше пролікуватись і знати, що не ношу в собі заразу, яка загрожує малятку.
Будь ласка підкажіть.
Аватар користувача
дякуючі taka
#6880
:bye: Elantra, дуже Вам дякую!!!!Перед пологами краще все ж таки спробувати мені свічки Ліварол 10 шт.?
дякуючі Красотулька
#6881
доброго дня,я вагітна вже 3 тиждень,які вітаміни порекомендуєте приймати?
Аватар користувача
дякуючі mutti
#6887
Ну от...написала я вам 21 беоеня, а 24го народила синочка.
Все сталося дуже несподівано.Серед ночі (о 4 год.), відійшли води,а о півдні народила=) Вага 2.750,а зріст 50 см.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#6890
mutti, поздоровляємо!
Це варто навіть створення окремого топіку ;)
дякуючі kobzarivna
#6893
Дякую, Elantra. :) В мене дійсно ще не відрегулювався цикл.
дякуючі oliater
#6896
Elantra, ще раз хочу подякувати вам за допомогу у підборі протизаплідних таблеток, однак чомусь ще досі ними не скористалась. Причина така, що не можу дочекаьтись місячних:(
Першу дитину родила сама, місячні налагодились одразу, буквальнго через місяць півтори почались, йшли згідно циклу. Цього разу мене кесарили 22 січня, десь до місяцфя йшли виділення, які поступово світлішали, і коли вже їх фактично не було- -почались місячні, якразз 22 лютого. ДУже сильні, навіть надміру -проклдку могла змінювати два-три рази за ніч, а в день навіть не рахувала. Тижні через два після них почались білі виділення, також в великих кількостях.
22 березня чекала місячних - немає,і навіть нічого не відчуваю, що б могло свідчити про їхнє надлиження. Злякалась, що вагітна (один раз був факт незахищеного статевого акту, всі інші - з презервативами) - післявчора зробила тест - згідно з ним не вагітна.
Сьогодніь 30 - затримка вже тиждень. Скажіть, чи є підстави хвилюватись? Яка затримка можлива в випадку після пологів, якщо перші місячніс після них вже були?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6899
taka писав::bye: Elantra, дуже Вам дякую!!!!Перед пологами краще все ж таки спробувати мені свічки Ліварол 10 шт.?
Так, спробуйте, та повідомляйте, як ваші справи без лікування.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6900
Красотулька писав:доброго дня,я вагітна вже 3 тиждень,які вітаміни порекомендуєте приймати?
Добридень. Полівітаміни для вагітних краще вживати тільки після огляду фахівця. Він зважить усі "за" та "проти", а потім обере оптимальний вихід - чи пити вітаміни, чи не обов'язково.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6901
oliater писав:Elantra, ще раз хочу подякувати вам за допомогу у підборі протизаплідних таблеток, однак чомусь ще досі ними не скористалась. Причина така, що не можу дочекаьтись місячних:(
Першу дитину родила сама, місячні налагодились одразу, буквальнго через місяць півтори почались, йшли згідно циклу. Цього разу мене кесарили 22 січня, десь до місяцфя йшли виділення, які поступово світлішали, і коли вже їх фактично не було- -почались місячні, якразз 22 лютого. ДУже сильні, навіть надміру -проклдку могла змінювати два-три рази за ніч, а в день навіть не рахувала. Тижні через два після них почались білі виділення, також в великих кількостях.
22 березня чекала місячних - немає,і навіть нічого не відчуваю, що б могло свідчити про їхнє надлиження. Злякалась, що вагітна (один раз був факт незахищеного статевого акту, всі інші - з презервативами) - післявчора зробила тест - згідно з ним не вагітна.
Сьогодніь 30 - затримка вже тиждень. Скажіть, чи є підстави хвилюватись? Яка затримка можлива в випадку після пологів, якщо перші місячніс після них вже були?
Добридень. Як регулярно ви кормите груддю? А тест бажано зробити ще, через 1 тиждень після попереднього.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6902
mutti писав:Ну от...написала я вам 21 беоеня, а 24го народила синочка.
Все сталося дуже несподівано.Серед ночі (о 4 год.), відійшли води,а о півдні народила=) Вага 2.750,а зріст 50 см.
Люба мамочко! Вам треба змінити аватарку тепер :)) Бо малятко вже не копирсається у животику. А воно - ось! тепленьке та рідненьке. терпіння вам та успіху!
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!