МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6903
Анютка писав:
Elantra писав:
Анютка писав:Elantra пыдкажіть. Вагітність 35тижнів. Мені приписали мікогал 300 по 1свічці 3дні, далі мікогал 150 по 1свічці 3дні і пімафуцин по 1табл 2р на день 7днів. Я слухняно пішла в аптеку і жахнулась цінам 120+46+теж мабуть в районі 40 (мікогал 150 не знайшлось)-а не можна якісь дешевші аналоги, чи просто дешевше?
Ще допишу мазок: лейкоцити 16-20, епітелій 14-18 (це погано?-в попередньому було "пласт"), кандиди: др.кл.псевдо-щось нерозбірливе.
Добридень. Звісно, є й дешевші препарати - до того ж, такі самі ефективні. Порадбтеся зі своїм лікарем, які з них вам можна застосовувати.
Справа в тому, що не так легко потрапити до лікаря: вихідні, чоловік в лікарні, маленька донечка і звичайно підготовка до Паски. Дуже сподіваюсь на ваші приписи, бо вже хочеться пошвидше пролікуватись і знати, що не ношу в собі заразу, яка загрожує малятку.
Будь ласка підкажіть.
Спробуйте ліварол - він удвічі дешевше за пімафуцмн. Чи - вагінальні таблетки клотрімазол - від вітчизняного виробника зовсім копійки.
дякуючі oliater
#6904
Elantra писав:
oliater писав: Добридень. Як регулярно ви кормите груддю? А тест бажано зробити ще, через 1 тиждень після попереднього.
Грудьми не годую зовсім - причина в тому, що молоко не прибуває. Масажистка, яка розмасажовувала мені груди, порадила припинити грудне вигодовування. Мізерна кількість молока, яка прибуває за добу, застоюється в нижніх відділах грудей, дитина не хоче його витягувати. бо вже знає, що з пляшечки значно простіше. Після першої дитини в мене у звязку з цим були певні проблеми, тому цього разу годувала 8 днів у пологовому будинку+ догодовували сумішшю, і тиждень вдома, поки ходила масажистка.
Аватар користувача
дякуючі taka
#6905
Доброго дня, Elantra! Поки я не лікуюся, прокладки застосовую з більш натуральними матеріалами, дякую за пораду!!! А от, чесно кажучи, від печива та солодощів мені важко відмовитися. Я вживаю їх щодня, але не в великій кількості. Виділення можуть і не бути десь 2 дні, а потім знову, і так вже майже звикла. Була у лікаря в пологовому будинку (мій термін вагітності 36-37тижнів), він порекомендувава таку схему лікування: 1)1чайн.лож.соди на 0,5л води - спринцюватися; 2) цитеал розводити 1:2 (10мл +20мл води) - 25 хв. лежачи. Це все робити 2рази на день 10днів. Я дуже хочу знати вашу думку? Чи все ж таки буде краще пролікуватися свічками Ліварол?
І в мене на сьогодні з"явилася нова проблемка: отікання ніг, особливо там де ступні. Сьогодні розмовляла з лікарем з жіночої консультаціїї по телефону, вона сказала що аналізи (за 25.03.) в мене в нормі, порекомендувала Хофітол 2табл. 3рази на день та вживати поменше соленого, копченого і т.д. Зараз вдома я заварила собі чай з шипшини, наскільки знаю від бабусі, що допомогає. Що ви порекомендуєте? В мене таких сильних набряків ступнів ще не було (та і при першій вагітності таке не пам"ятаю).
Наперед дуже вам вдячна за увагу і поради!
Аватар користувача
дякуючі taka
#6906
А ще я дуже боюся пологів, бо вже знаю на "що" я йду. Перші пологи в мене пройшли добре, моя дівчинка не так сильно штовхалася в животику, тай сам животик був маленький - не те, що зараз :rofl: . Тоді всі казали: "боже яка там дитинка родиться"(думали маленька буде), а моя дівчинка родилась з вагою 3400 та 52 см, тільки від такої радості я плакала в родзалі, бо не могла повірити. А зараз чекаємо на синочка, тепер всі думають навпаки. По останньому УЗД (33-34тижні) вага нашого малюка приблизно 2280(+-200)гр. Дуже хвилююся за нас обоїх. Я сама не дуже велика : коли становилась на облік - 51кг, зріст 164см, зараз десь 66кг.
Зараз штовхається майже цілодобово, якийсь "енерджайзер" :rofl2: :rofl:
дякуючі K.T.O.
#6907
Доброго дня!Elantra, підкажіть , будь ласка що робити і на що надіятися.В аналізах сечі знову виявили лейкоцити 6-8 і сліди білку.Артеріальний тиск ніби в нормі.На Узд написали нефропатія, лікар каже на запалення.Чи можна якось лікуватися?Як такі аналізи впливають на розвиток дитинки?
дякуючі K.T.O.
#6908
Забула ще сказати головне - підвищилась температура тіла 36,9-37,0.Що робити?
Аватар користувача
дякуючі mutti
#6912
Добрий день!
Я захворіла. Відколи виписали з роддому температура поза 39.
Пішла на огляд, лікарю чомусь не сподобалась моя матка. Послала на Узд. А там: Матка розміром 99#89#102 мм. Контурується чітко, в порожнині візуалізується вільна рідина(sanguis), обємом 30 мл.
Яєчники без особливостей.При огляді молочних залоз патологічних утворів не виявлено.

Сказали поколоти ношпу та окситоцин, що 15 хв і так6 уколів, та пити цедіалексин. Але мені ніц не помагає. Дуже виснажена. Допоможіть. :cry:
дякуючі oliater
#6913
Елантра, на моє запитання вже можете не відповідати!:)
Сьогодні після майже двох тижнів паніки і трьох тестів на вагітність почались місячні!
УРААААААААААА!:)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6914
mutti, пробачте, що нахабно втручаюсь, але в мене була точно та ж сама ситуація і на деякому етапі точно теж саме лікування. Моя вам порада - якщо не допомагає - не сидіть вдома і не тягніть резину!!! Я почувала себе мерзенно - не допомогли мені ні чистки вручну, ні крапельниці ні уколи - зробили мені інструментальну чистку під місцевим наркозом(обійшлось все це в 150грн) - мені полегшало, бо мучилась я з температурою близько двох тижнів, виснажилась і тд. Знайдіть хорошого лікаря, заплатіть якщо треба - післяпологові застійні процеси в матці - це не жарти!!! Займіться собою, нехай рідні візьмуть на себе догляд за дитиною на к-ка днів - з такою температурою вам треба не сидіти вдома і чекати - а лікуватись!
Ще раз пробачте за втручання.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#6931
Elantra писав:Спробуйте ліварол - він удвічі дешевше за пімафуцмн. Чи - вагінальні таблетки клотрімазол - від вітчизняного виробника зовсім копійки.
Дякую. Просиділа 2 год. в неті і сама собі приписала клотримазол100-допомогло.
Аватар користувача
дякуючі jara
#6942
Доброго дня. Я на 27 тижні вагітності, від недавна у мене з грудей почались водяні виділення, чи нормальне це явище?
дякуючі georginochka
#6973
Доброї пори доби! Потрібна ваша порада. Я вагітна - 25 тижнів. Це моя друга вагітність. Синочок народився на 36 тижні - передчасно відійшли води. Тоді причину не знайшли, вона стала зрозумілою лише на початку другої вагітності - це трихомоніаз. Моя лікар каже, що вилікувати його під час вагітності не можливо, якщо не антибіотиками. Але ця болячка дає про себе знати і я боюсь, що ця дитина теж може народитись передчасно, чи заразитись. Що можна зробити в моєму випадку. Дякую!
дякуючі Laska
#6975
Усім вітання!
Підкажіть, будь ласка, які тести на вагітність дають достовірну інформацію. Колись читала, що не всім можна довіряти.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#7008
Тимчасово маю закрити тему, ажде не виходить зв'язатися з Ганною. Сподіваюся, все добре, і найближчим часом ви отримаєте відповіді на свої запитання.
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!