МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

#7584
Доброго дня! У мене таке делікатне питання: як відновити статеве життя після пологів? Річ у тім що майже 4 місяці тому у нас народилася донечка. Пологи пройшли успішно, природним шляхом, але сказали що треба зробити "надріз". Потім все зашили, шви зняли. Лікар сказала шо все дуже і дуже добре. Через 2 місяці можна було знову статево жити. Але піся тих швів все далеко не так як було раніше. Відчуття тільки болісні. Спершу ми думали що з часом це пройде, "розійдеться", але ж скільки на це чекати??? Я дуже люблю свого чоловіка і не хочу через таке його втрачати. Порадьте будь ласка що нам робити?
Аватар користувача
дякуючі andrey
#7587
Доброго!
Ну, назад не розшиєш.
Порадив би спробувати змінити позицію при статевому житті, коли Ви самі б змогли контролювати кут та глибину проникнення, а також спробувати використати змазку з анестетиком або просто добавити більше змазки. На жаль, Ваша проблема не поодинока, після розривів та розрізів дуже часто так буває, адже рубцева тканина не еластична та не розтягується. Спробуйте також скористатися різними кремами-мазями для загоювання-розсмоктування рубців, можливо вони стануть в пригоді.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!