МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі JuliaL
#5898
а ми перший раз чекали на доцю дуж хотіли назвати Олександрою і так звикли до цього імені що коли народився син навіть других імен і не обговорювали назвали Сашою, а другий раз син дуж хтів братика Артема але народилась сестричка :) і якось зразу вирішили що буде Маша :) навіть незнаю чому, мені здається що називати діток батьки повинні по свому відчутті дивлячись на них а не читаючи всяку літературу про значення імен
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6259
я завжди мріяла назвати сина Артемом, але чоловіку це ім я не сподобалось, всю мою вагітність ми сперечались про імена, ніяк не могли вирішити, ким вже він в нас тільки не був. Коли мене вдруге поклали на збереження ми з чоловіком писали на папірці різні імена і мали викреслювати ті, які нам найменше подобаються, а потім вибрати із тих, що лишились. Лишився Богдан, який, до речі стояв на самому останньому місці просто як варіант.

Тепер у нас син - Богданчик, дивлюсь на нього і не уявляю його з якимось іншим іменем, це його ім я, воно йому дуже пасує!

А нещодавно лишень прочитала його значення, - виявляється батьки підсвідомо називають так дитину, поява якої була пов язана із постійними переживаннями і страхом втрати.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6263
І я хочу другого сина - Артема. Ну пока ще проект не готов, може ще і передумаємо
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6275
Inneska писав:І я хочу другого сина - Артема. Ну пока ще проект не готов, може ще і передумаємо
Inneska, ви ніколи не помічали, що кожних років десять міняється мода на імена? Зараз ім я Артем дуже популярне, Кирило, Нікіта... так як в свій час всіх хлопчаків називали Сашами. З дівчачих зустрічаю багато маленьких Ангелін і Софій, але ми живемо на заході України, в нас мода завжди "не модна".

Ми з чоловіком ще й хотіли, щоб наша дитина не була "як всі". Я дуже виступала за ім я Даниїл або Микита, але чоловік мені нагадав, що живемо ми в Україні і Даниїл - це Данило і діти можуть перекручувати і називати Данило - кожум яка, а Нікіта - це микита і з нього знущатимуться - Лис-Микита. Так що ми ще вибирали таке ім я, якого б дитина не соромилась, на яке важко придумати кликуху, ім я яке асоціюється з позитивними і успішними людьми ( Богдан Хмельницький, Ступка і тд.)

Ім я в дитинстві може принести багато болю, образ і розчарувань. Те до чого ми байдуже поставимося в дорослому віці може образити дитину.

А ви як думаєте? Потрібно називати дітей за вподобаннями чи мислити конструктивно при виборі імені?
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6279
А я вот не знаю как буду называть :shock2:
Хочется чтоб нормально сочеталось с отчеством (мужа зовут Руслан).
На УЗИ в 20недель сказали что манюня похожа на девочку, а в 31 уже было не видно. Лет с 15-ти мне очень нравилось имя Мирослава, я даже подумывала так назвать свою дочь, но милый на отрез не хочет такое имя, теперь это мой ник на форуме :bugaga:
Девчёнки, помогите имя подобрать! Принимаются и женские и мужские имена!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6284
Mirra писав:Девчёнки, помогите имя подобрать! Принимаются и женские и мужские имена!
я в свій час стикнулась із цією проблемою. Моя порада така : зайди на любий сайт (через гугл) де можна почитати про значення імен, може тебе щось зацікавить по ходу, там побачиш імена про які вже давно забула і які на ум не приходили. Напиши список із приємлимих для тебе імен, сядь біля чоловіка, вручи йому ручку і нехай викреслить всі неугодні для нього імена і залишить одне. так ви зробите вибір разом!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6286
der kommandant писав:Шановні! Навіщо далеко ходити, коли все вже зроблено для вас - http://www.mama-tato.com.ua/article/r-17.html
Вибирайте на будь-який смак :victory:
der kommandant, скажіть, ви коли - небудь спите чи постійно на варті???? :rofl2:
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6303
der kommandant писав:Шановні! Навіщо далеко ходити, коли все вже зроблено для вас - http://www.mama-tato.com.ua/article/r-17.html
Вибирайте на будь-який смак :victory:
Большое Вам спасибо!
дякуючі natitta
#6319
А я свою Софійку назвала так , бо дуже любила свою уже покійну бабусю Софію.
Аватар користувача
дякуючі angel
#6371
у нас скоро народиться маля, а ми ще й досі не визначились з іменем(( хочеться щоб було гарненьке і підходило))
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6374
angel, просто не забувайте, що з цим ім ям дитині жити все життя - зробіть правильний вибір, щоб дитинка любила його!
Аватар користувача
дякуючі angel
#6472
Anpa4ino, ми тому ще і не вибрали, бо хочем щоб нашому малятку воно теж подобалось потім)))
дякуючі CHIRVA
#6545
Доцю назвали Анютою, люблю дуже квіточки - Анютині глазки, а меньшеньку ( вона ще в животику) назвем Кіра. Не любимо занадто закручені імена, хоча часто зустрічаються такі, що аж жаль тих дітей! :shock2: :hihihi:

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!