МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі bob
#3815
Inneska писав:Взагалі цікаво поговорити про прикмети під час вагітності - хто в що вірив?
Я обидва рази вірила, що будуть хлопчики - через форму живота і стан обличчя. Не знаю, чи це прикмета, чи обумовлено фізіологічно, але, кажуть, що коли живіт стирчить вперед (ззаду навіть не скажеш, що вагітна), то це хлопчик - на відміну від живота, який ніби розпливається вшир.
А щодо обличчя - в мене не збільшувався ніс, обличчя гарно виглядало. Кажуть, що дівчатка "забирають в мами всю красу" :) Не знаю, чи це так, може просто інший тип обличчя ))
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3822
bob писав:
Inneska писав:Взагалі цікаво поговорити про прикмети під час вагітності - хто в що вірив?
Я обидва рази вірила, що будуть хлопчики - через форму живота і стан обличчя. Не знаю, чи це прикмета, чи обумовлено фізіологічно, але, кажуть, що коли живіт стирчить вперед (ззаду навіть не скажеш, що вагітна), то це хлопчик - на відміну від живота, який ніби розпливається вшир.
А щодо обличчя - в мене не збільшувався ніс, обличчя гарно виглядало. Кажуть, що дівчатка "забирають в мами всю красу" :) Не знаю, чи це так, може просто інший тип обличчя ))

Судячи з усього це міфи - усю вагітність мені говорили, що у мене по формі живота буде хлопчик - я так це боляче сприймала. А на обличчя зовсім не змінилася - навпаки шкіра стала набагато чистіше, ніж до вагітності. Так обличчя округлялося, але не зіпсувала мене - усі говорили, що вагітність мене красе....Хоча я себе красунею не вважала - чомусь не стриглася, вірила у цю на мій вже сьогоднішній погляд, дурну прикмету.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3829
Треба модераторів попросити назву теми поміняти. На Сни та інші прикмети під час вагітності.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3831
Я от, що спитати хотіла, кажуть, що вагітним не можна ходити на кладовище? хто-небудь ходив, вірите у це? просто Пасха наближається
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3836
а мені вже два сни наснилося пов*язані зі смертю
та думаю, як у снах усе навпаки) :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі bob
#3843
Rina писав:Я от, що спитати хотіла, кажуть, що вагітним не можна ходити на кладовище? хто-небудь ходив, вірите у це? просто Пасха наближається
Я на кладовищах не була під час вагітностей, та й взагалі не часто там буваю, але, на мій погляд, якщо особисто Ви самі не бачите в цьому нічого поганого і не хвилюєтесь занадто в таких місцях (бо це, здається, єдина шкода, яка може бути для дитини) - то чому б ні?
Єдину бачу перешкоду, якщо у Вашій місцевості вірять в таку прикмету, то, може і не варто, бо тільки дратуватись будете через велику кількість зауважень - у нас люди не дуже поважають особистий простір одне одного.
Але на Пасху Вашого животика ще не має бути видно :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3855
bob писав: Але на Пасху Вашого животика ще не має бути видно :)
А може і буде - це вже практично екватор буде, як я розумію

я вважаю, що нічого вагітним на кладовищі робити. хоч би тому що аура там абсолютно не позитивна і атмосфера не краща для майбутніх мам - негативні емоції, важке біополе. У мене ось завжди після кладовища голова болить і спати часто охото. Випадки звичайно всякі бувають, але топати туди просто тому що потрібно сходити на поминальному тижні - не стоїть. А я бачила і не раз там вагітних дівчаток. Сама не ходила - та мабуть і у цьому році не пійду, Алінка ще маленька.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3881
Inneska писав:
bob писав: У мене ось завжди після кладовища голова болить і спати часто охото. /quote]

І у мене. Мабуть і я у цьому році не пійду, тільки не всй рідні вже знають - треба розповісти, щоб не дивувалися чому не йду
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3890
А не розвовідаєте теж у зв'язку з прикметами?
дякуючі Marcita
#4175
Мої вітання))
Чи знає хто, чому не можна стригтись і краситись під часм вагітності?
На рахунок краситись я ще можу зрозуміти, хімія і все таке... а стригтись чому? мені не дуже хочеться 9 місяців не стригтись) стрижка специфічна, якщо не пострижусь буду дуже кумедна)))
Чи дійсно є на це вагомі причини? Чи просто забубони?))
Аватар користувача
дякуючі bob
#4178
Marcita писав:Мої вітання))
Чи знає хто, чому не можна стригтись і краситись під часм вагітності?
На рахунок краситись я ще можу зрозуміти, хімія і все таке... а стригтись чому? мені не дуже хочеться 9 місяців не стригтись) стрижка специфічна, якщо не пострижусь буду дуже кумедна)))
Чи дійсно є на це вагомі причини? Чи просто забубони?))
Ступінь проникнення в кров, а отже до дитини, шкідливих речовин з фарби майже нульовий. Навіть хімічну завивку робити не шкідливо, просто вона не береться на волосся вагітної жінки.
А щодо стрижки - звісно черговий забобон.
Вирішувати Вам, успіхів ;)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4181
Дійсно забобон - я така глупа не стриглась - казали молока не буде, як народила - зробила нову зачіску, а молоко досі є - вже 5 разів стриглася.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4184
А я теж не можу лохматою ходити - підстирлась вже, осб ще думаю купувати заздалегідь речі чи ні?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4198
Дитячі речі купувала моя мама,а ось коляску, ліжечко - вибирала я сама, десь на 35 тижні. Ось все що не купила до пологів - потім було дуже проблемно купити, так у мене і не було подушки для годування, а я її дуже хотіла
Аватар користувача
дякуючі bob
#4199
Ми теж усім необхідним запасались заздалегідь і все було чудово. Взагалі якась це дурна прикмета. Вагітність - саме той час, коли потрібно готуватися до появи дитини, чекати на неї, уявляти, як їй буде зручніше. Бо після народження вже геть не до того.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!