МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі koriza
#3973
Rina писав: А наш тато хоче синочка - а я відчуваю, що там дівчинка. Він каже помиляєшься - але я ось думаю, цікаво, а він сильно розстроїться, якщо все ж таки не син буде...
У нас було навпаки, чоловік дуже хотів дівчинку, а мені було все одно, аби все гарно закінчилося.
Коли народився хлопчик нашому щастю не було меж, тому не звертайте уваги, все буде гаразд.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3975
А мій тех мріяв про хлопчика - перший час від новини ходив в шоці, а потім нічого - покохав свою дівчинку. :)
Аватар користувача
дякуючі Юлианна
#3990
Rina писав: Як здорово!!!! А наш тато хоче синочка - а я відчуваю, що там дівчинка. Він каже помиляєшься - але я ось думаю, цікаво, а він сильно розстроїться, якщо все ж таки не син буде...
Мій також дуже-дуже хотів сина і нікого крім.Як дізнався що буде донечка то засмутився,але тільки не надовго.Я навела йому безліч плюсів,що дівчинка краща і слухняніша і ще багато всякого аби він тільки заспокоївся.То зарез йому вже донечка,то хай донечка(через 2 роки сказав і сина будем мати) :rofl:
Аватар користувача
дякуючі bob
#3995
А, до речі, не помічали, коли в сім"ї є і хлопець, і дівчина, чоловіки завжди ближчі з донечками - чого б вони там не хотіли до народження.
Це мої власні спостереження, які не претендують на жодну науковість :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3996
Юлианна писав:То зарез йому вже донечка,то хай донечка(через 2 роки сказав і сина будем мати) :rofl:
О...мій теж спочатку так говорив, а на те, а що робити, якщо знову дівчинка - навіть і слухати не хотів. А зараз каже вже і ім'я другої донечкі придумав...ось так
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4004
Inneska писав:
Юлианна писав:То зарез йому вже донечка,то хай донечка(через 2 роки сказав і сина будем мати) :rofl:
О...мій теж спочатку так говорив, а на те, а що робити, якщо знову дівчинка - навіть і слухати не хотів. А зараз каже вже і ім'я другої донечкі придумав...ось так

Маленька принцеса безнадійно завоювала його серце.

Мій доки все одно кричить - сина, сина і показує йому футбол - жах, що його приходиться смотріти мені
Аватар користувача
дякуючі Юлианна
#4011
Rina писав: Мій доки все одно кричить - сина, сина і показує йому футбол - жах, що його приходиться смотріти мені

Мій також кричав поки на УЗД не сказали точно що буде дівчинка,тоді він відразу притих)))))))
Аватар користувача
дякуючі ромашка
#4279
а мій чоловік якось спокійно відноситься до статі дитини, хоча я думаю, кожен чоловік в душі хоче хлочика,
а от я страшенно хочу дівчинку:)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4482
ромашка писав:а мій чоловік якось спокійно відноситься до статі дитини, хоча я думаю, кожен чоловік в душі хоче хлочика,
а от я страшенно хочу дівчинку:)

Не кожний - у мого кума дівчинка, він завжди хотів, і зараз каже, що хоче другу тільки дівчинку
дякуючі iviiva
#7699
:) Нам тільки 8 тижнів, але майбутній татусь гладить і цілує пузік. Це дуже приємна процедура :bye2: Інколи, навіть розмовляє з кіндером.
Аватар користувача
дякуючі ivaivi
#7822
Ми вже подорослішали!!! Папусь такий цікавий і смішний)))
дякуючі Natali131
#7844
Дуже турботливий. Не дозволяв мены ъсти нычого шкідливого, їхати далеко самій. І частенько розмовляв з дитинкою. :)
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!