МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі bob
#3956
Inneska писав:Хоча, мені здається справа ще в смакових пристрастях - зараз я можу без фруктів, сиру, овочів прожити. А вагітна я дня не могла без фруктового салату або грецького, або сирників із сметаною. Я і не хотіла шкідливі продукти - чіпси, хот-доги і т.п, особливо у кінці вагітності
А мені здається, що не в них. Наші бажання не просто так з"являються, вони є наслідком наших установок - в даному разі на вагітність. Хтось налаштований на якісь екзотичні бажання, а для когось вагітність - настільки важлива, що нічого шкідливого і не хочеться. Та і взагалі - від харчових звичок.

До речі, а чому не переборщувати з апельсинами? Я думала, що до народження дитини немає таких протипоказань - вони з"являються лише під час лактації. Я не права?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3969
bob писав:
До речі, а чому не переборщувати з апельсинами? Я думала, що до народження дитини немає таких протипоказань - вони з"являються лише під час лактації. Я не права?

Починаючи з другого триместра вагітності, з'являється необхідність обмежити вживання гіпералергенних продуктів, таких як цитрусові, шоколад.... А у третьому триместрі бажано взагалі виключити з раціону апельсини, мандарини, шоколад, копчені, гострі, консервовані продукти.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3987
Inneska писав: А у третьому триместрі бажано взагалі виключити з раціону апельсини, мандарини, шоколад, копчені, гострі, консервовані продукти.

ой. як це важко. а ви не їли? а що можна їсти, ну крім овочів та молочки?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4000
Ну я ще фрукти їла, рибку, нежирне м'ясо, сир.

Було літо і крім фрктів я взагалі нічого не хотіла - так іноді омлет з ковбасою, ну а в основному салати з помідорів, огірків, "Грецький"
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4003
А мене щось тягне і тягне на мучне і солодке, і я побачила, що якось я за декілька днів потовщала, животик округлятися став
дякуючі Ira40
#14938
а я до пологів і вже після пила ось такий чай знаєте вроді щось допоміг, але що, я й сама не замітила
Аватар користувача
дякуючі ElenaBondorenko
#15339
Важливо добре харчуватися)
дякуючі ritarita1984
#49987
При беременности очень полезно пить чай с цикорием. Регулярный прием чая повышает аппетит и нормализует микрофлору кишечника. Благодаря высокому содержанию железа в составе растения, цикорий на ранних сроках очень полезен, так как препятствует возникновению атеросклероза и тахикардии. Калий, в настое понижает уровень холестерина в крови, и расширяет сосуды. Цикорий при беременности восстанавливает обмен веществ, поэтому показан полным женщинам. Рецепт
дякуючі Margo25
#58965
А я не меняла свой рацион. Питалась, как обычно.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!